Lifestyle.Lelum.pl > Programy > To oni skradli serca widzów w "Tańcu z gwiazdami". Są przecieki, że wygrają
Julia Bogucka
Julia Bogucka 03.05.2024 19:22

To oni skradli serca widzów w "Tańcu z gwiazdami". Są przecieki, że wygrają

Finaliści programu "Taniec z Gwiazdami"
Fot. KAPiF

Przed nami finał programu “Taniec z Gwiazdami”. Fani nie mogą się doczekać, aż poznają tegorocznego zwycięzcę. Okazuje się, że jedna z par zdobyła dużą sympatię ze strony widzów. Wiadomości SMS przychodzi naprawdę wiele.

Tej niedzieli poznamy zwycięzców programu "Taniec z Gwiazdami"

Wiosenna edycja tego formatu już niedługo się zakończy. Przed nami ostatni, finałowy odcinek, który zaprezentuje nam parę najlepszą z najlepszych. Spośród celebrytów, którzy wzięli udział w programie “Taniec z Gwiazdami”, o tytuł zwyciężczyni zawalczą Roxie Węgiel występująca z Michałem Kassinem, Anita Sokołowska z Jackiem Jeschke u boku oraz Maffashion, której towarzyszy Michał Danilczuk.

W niedzielnym odcinku uczestniczki zaprezentują przed jurorami i oglądającymi aż trzy układy taneczne. Pierwszy z nich zostanie wybrany przez sędziów, drugi będzie inwencją samych par, a po raz trzeci wystąpią na scenie we freestyle'u. Ta ostatnia kategoria ma wielu zwolenników wśród fanów programu “Taniec z Gwiazdami”. To moment, w którym bohaterowie formatu mogą zaprezentować całkowicie dowolny improwizowany układ, który może pokazać albo wyjątkowo dopracowane umiejętności, albo wywołać wiele pomyłek.

Taniec z Gwiazdami 2024: kto odpadł 28.04.2024? Stanęła na głowie, aby wejść do finału! Węgiel coraz bliżej Kryształowej Kuli

Nie każdy był zadowolony z eliminacji Macieja Musiała

W ostatnim odcinku programu “Taniec z Gwiazdami” tuż przed finałem, z Kryształową Kulą pożegnał się Maciej Musiał występujący u boku Darii Syty. Było to dużym szokiem dla wielu oglądających, którzy upatrzyli sobie w aktorze faworyta. Jego występy były bowiem na naprawdę wysokim poziomie. Nie da się jednak ukryć, że wielu uczestników prezentowało zaawansowane umiejętności i wybór osoby, która powinna opuścić program, był naprawdę trudny.

Redakcji “Faktu” udało się dotrzeć do informacji, że Maciej Musiał nie odnajdywał się najlepiej w “Tańcu z Gwiazdami”. Miał średnio dogadywać się z produkcją, ale również swoją sceniczną partnerką, Darią Sytą. Podobno na ostatnich treningach towarzyszyła mu inna tancerka. Te doniesienia wiele osób wprawiły w zdumienie, bowiem ani przez chwilę nie uwidoczniła się zła energia pomiędzy aktorem a choreografką.

KAPIF_oryginal_K1200834F.jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Nie tak miało być. "Taniec z Gwiazdami" zaczął się od wpadki z udziałem Musiała

To oni wygrają "Taniec z Gwiazdami"?

Po raz pierwszy w historii programu w finale biorą udział aż trzy pary. Większa konkurencja z pewnością wywołuje zdecydowanie sporo emocji. Fani formatu nie mogą się doczekać, aż dowiedzą się, która z nich opuści go z Kryształową Kulą w dłoni. Do tej pory wielu osobom wydawało się, że to Roxie Węgiel i Michał Kassin mają największą szansę na zwycięstwo. To oni bowiem regularnie otrzymują maksymalną liczbę punktów od jurorów.

Anita Sokołowska jest faworytką widzów. Zawsze dostaje najwięcej SMS-ów. Jest tą gwiazdą, którą widzowie Polsatu kojarzą najlepiej, bo przez lata grała w jednym z najpopularniejszych seriali stacji, więc nie powinno to nikogo dziwić - przekazano “Pudelkowi”.

KAPIF_oryginal_K1197241F.jpg
Fot. KAPiF

Okazuje się jednak, że jeśli chodzi o głosowanie widzów, sytuacja może wyglądać zgoła inaczej. Informator “Pudelka” zdradził, że najwięcej SMS-ów jest wysyłanych na Anitę Sokołowską i Jacka Jeschke. Trzeba przyznać, że ta para również pokazała się od zawodowej strony, a sama aktorka ma dużą rzeszę fanów. Jak zdradziła w swoich mediach społecznościowych, występy sporo ją kosztują.

[…] każdy występ jest inny i w każdym tańcu muszę pokonywać swoje ograniczenia. Ale największym z nich jest mój wstyd. Przez lata trzymałam go w sobie i pielęgnowałam, by nikt się o nim nie dowiedział. Teraz, po prostu, robię to co mogę, tu i teraz najlepiej jak na ten moment potrafię. Może nie wszystko, co Wam pokazuję jest doskonale, ale jest moje, jest częścią Anity - garbiącej się, jąkającej, czasami sparaliżowanej ze strachu. Ale lecę dalej i czuję, sama dla siebie, że jestem na właściwej drodze - napisała Anita Sokołowska na Instagramie.