Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anita Sokołowska poinformowała o wyjeździe. Po TzG zapadła decyzja
Julia Bogucka
Julia Bogucka 12.05.2024 10:36

Anita Sokołowska poinformowała o wyjeździe. Po TzG zapadła decyzja

Anita Sokołowska
Fot. KAPiF, anita_sokolowskaa/Instagram

Tydzień temu Anita Sokołowska zwyciężyła w programie “Taniec z Gwiazdami”. Po celebracji wygranej czekały ją jeszcze inne zobowiązania zawodowe. Po domknięciu wszystkich spraw podjęła ważną decyzję. Wyjazd może być jej potrzebny.

Anita Sokołowska wygrała "Taniec z Gwiazdami"

Za nami emocjonujące dziesięć tygodni z jednym z najpopularniejszych programów tanecznych w Polsce. “Taniec z Gwiazdami” zaprosił do udziału wielu znanych celebrytów z rodzimego świata show-biznesu, jednak tylko jedna osoba mogła otrzymać Kryształową Kulę. Do finału dostały się Roxie Węgiel, Julia Kuczyńska i Anita Sokołowska. W ostatnim odcinku głównymi decydującymi o wygranie byli widzowie.

Dla niektórych była to oczywistość, dla innych z kolei wielkie zaskoczenie. Wielkie zwycięstwo odnotowała Anita Sokołowska, która tworzyła parę z Jackiem Jeschke. Tym samym to kolejna edycja programu “Taniec z Gwiazdami”, w której w pojedynku pomiędzy wokalistką a aktorką, wygrała ta druga. Kobieta zdradziła w krótkiej rozmowie po finale, że Kryształowa Kula wygrana w formacie zajmie honorowe miejsce na środku jej salonu.

KAPIF_oryginal_K1201675F.jpg
Fot. KAPiF
Mało kto pamięta Sokołowską w roli jurorki. Ledwo była w stanie powstrzymać emocje Tak Sokołowska po zwycięstwie w TzG zwróciła się do swoich rywalek

Udział w programie "Taniec z Gwiazdami" wiele dla niej znaczył

Anita Sokołowska od początku była faworytką wielu osób, choć sama nie do końca w siebie wierzyła. Wielokrotnie przyznawała w wywiadach, że udział w programie “Taniec z Gwiazdami” był dla niej dużym wyzwaniem. Nie da się ukryć, że aktorkę sporo różniło od Roxie Węgiel i Julią Kuczyńską, a chodzi między innymi o wiek. Anita Sokołowska na początku tego roku skończyła 48 lat, choć podczas występów na scenie nie sposób było zauważyć tę dysproporcję.

Jeszcze przed finałem aktorka opublikowała w mediach społecznościowych obszerny wpis, w którym opisała swoje emocje w związku z udziałem w programie. Wskazała w nim przede wszystkim na fakt, że musiała przełamać swój własny wstyd.

Pytacie mnie w wiadomościach, co jest największym wyzwaniem dla mnie w “Tańcu z Gwiazdami” Odpowiem tak: każdy występ jest inny i w każdym tańcu muszę pokonywać swoje ograniczenia. Ale największym z nich jest mój wstyd. Przez lata trzymałam go w sobie i pielęgnowałam, by nikt się o nim nie dowiedział. Teraz, po prostu, robię to co mogę, tu i teraz najlepiej jak na ten moment potrafię. Może nie wszystko, co Wam pokazuję jest doskonale, ale jest moje, jest częścią Anity - garbiącej się, jąkającej, czasami sparaliżowanej ze strachu. Ale lecę dalej i czuję, sama dla siebie, że jestem na właściwej drodze.

ZOBACZ TEŻ: Maffashion pokazała reakcję syna na jej występ w TzG. Niesamowite

Anita Sokołowska wyjeżdża po programie "Taniec z Gwiazdami"

Aktorka po udziale w formacie miała jeszcze kilka zobowiązań zawodowych. Ostatnie miesiące były dla Anity Sokołowskiej wyjątkowo emocjonujące oraz czasochłonne. Obecnie jest już po zaplanowanych spektaklach i ma chwilę wytchnienia. Jak się okazuje, zdecydowała się z niej skorzystać w pełni. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała fotografię, a w jej opisie zdradziła, jakie ma plany na najbliższy czas.

Ja już po spektaklach… za chwilę zaczynam kilkudniowy reset w górach…. NAJS … bo odpoczywać też trzeba umieć. A przede wszystkim dobrze ułożyć w głowie szaleństwo ostatnich 3 miesięcy - napisała Anita Sokołowska w mediach społecznościowych.

Wszystko wskazuje na to, że następne dni aktorka spędzi otoczona naturą i błogim spokojem. Należy życzyć jej tego, aby wróciła po przerwie z nową siłą i energią do osiągania kolejnych sukcesów.