Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Partner Anity Sokołowskiej to znana postać. Poznała go, gdy była żoną innego
Martyna Pałka
Martyna Pałka 06.05.2024 13:25

Partner Anity Sokołowskiej to znana postać. Poznała go, gdy była żoną innego

Anita Sokołowska
fot. KAPIF

Anita Sokołowska po wygranej w “Tańcu z Gwiazdami” jest na ustach absolutnie wszystkich! Aktorka bardzo chroni swojego życia prywatnego. Mało kto wie, kim jest jej ukochany mąż. Gwiazda poznała go, gdy była jeszcze żoną innego mężczyzny.

Anita Sokołowska wygrała "Taniec z Gwiazdami"

Niedzielny odcinek tanecznego show Polsatu odbił się szerokim echem w sieci. Po wielu tygodniach zmagań w końcu poznaliśmy zwycięzcę czternastej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Kryształowa Kula i 100 tysięcy złotych trafiło w ręce Anity Sokołowskiej, która w programie występowała u boku Jacka Jeschke.

Gwiazda urzekła wszystkich swoim zaangażowaniem i zdolnościami tanecznymi. W rozmowie z mediami przyznała, że jej statuetka stanie na honorowym miejscu na środku salonu. Ujawniła też, że nie ma jeszcze planów na rozdysponowanie wygranej kwoty.

Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, fot. KAPiF
Anita Sokołowska wygrała "Taniec z Gwiazdami", fot. KAPIF
Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, fot. KAPiF
Anita Sokołowska wygrała "Taniec z Gwiazdami", fot. KAPIF
Roksana Węgiel nie wygrała TzG przez "klątwę"? "Nie nastawialiśmy się na wygraną" Odpadła w finale TzG, po wszystkim zwróciła się do Sokołowskiej w dwóch słowach

Kim jest mąż Anity Sokołowskiej?

Pomimo swojej ogromnej popularności i wielu ról filmowych, w których mogliśmy obserwować gwiazdę, Anita Sokołowska bardzo chroni swojej prywatności i niechętnie opowiada o niej podczas spotkań z mediami. Nic więc dziwnego, że mało kto jest świadomy tego, że jej mąż również związany jest ze światem kina.

Jej aktualny partner Bartosz Frąckowiak jest cenionym reżyserem. Aktorka poznała go podczas pracy nad spektaklem “Przebudzenie wiosny”. Gwiazda nie ukrywa, że zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia.

Po jednej z pierwszych prób byłam totalnie pod wrażeniem Bartka. Poszłam do garderoby, wzięłam do ręki leżącą tam książkę i na pierwszej stronie natknęłam się na wstęp, który on napisał. Zaczęłam czytać i miałam wypieki na twarzy. Co za język, sposób myślenia! Już wiedziałam, że wpadłam po uszy - powiedziała w rozmowie z “Twoim Stylem”.

Anita Sokołowska 5.jpg
Kim jest mąż Anity Sokołowskiej?, fot. KAPIF
Anita Sokołowska mąż 1.jpg
Kim jest mąż Anity Sokołowskiej?, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Tragedia w rodzinie Magdy Gessler. Restauratorka i jej mąż są w żałobie.

Anita Sokołowska poznała męża, gdy była żoną innego

Aktorka nie ukrywa, że jej aktualny mąż niemal od razu ujął ją swoją osobowością i pozytywnym nastawieniem do życia. Podczas jednego z wywiadów Anita Sokołowska nie żałowała miłych słów i komplementów pod adresem swojego ukochanego.

Bartek zachwycił mnie swoją energią i intelektem. Jest facetem pełnym pasji, z nim nigdy nie jest nudno. Zakochałam się też w jego dobrych oczach. Jest ciepły, rodzinny - opowiadała zachwycona gwiazda w rozmowie z “Twoim Stylem”.

Mało kto wie, że odtwórczyni roli Zuzy z serialu “Przyjaciółki" poznała miłość swojego życia, gdy była jeszcze w związku małżeńskim z innym mężczyzną. Jej pierwszym mężem był Rafał Malinowski, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu. Do rozwodu doszło w 2009 roku, czyli dwa lata po pierwszym spotkaniu z aktualnym partnerem.