Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Odpadła w finale TzG, po wszystkim zwróciła się do Sokołowskiej w dwóch słowach
Martyna Pałka
Martyna Pałka 06.05.2024 08:48

Odpadła w finale TzG, po wszystkim zwróciła się do Sokołowskiej w dwóch słowach

Anita Sokołowska, Maffashion
fot. KAPIF

Za nami wyczekiwany wielki finał programu “Taniec z Gwiazdami”. Po tygodniach zmagań w końcu poznaliśmy laureatów tej edycji kultowego show Polsatu — Kryształowa Kula trafiła w ręce Anity Sokołowskiej i Jacka Jeschke. Teraz głos zabrała inna uczestniczka show, która znalazła się na ostatnim stopniu podium. Maffashion zwróciła się wprost do zwyciężczyni.

Jak wyglądał finał "Tańca z Gwiazdami"?

Taneczne show Polsatu od samego początku budzi ogrom wrażeń i emocji. W ostatnim finałowym odcinku “Tańca z Gwiazdami” o wymarzoną Kryształową Kulę zawalczyły trzy pary — Roksana Węgiel i Michał Kassin, Julia “Maffashion” Kuczyńska i Michał Danilczuk oraz Anita Sokołowska i Jacek Jeschke.

Trzeba przyznać, że finał programu był na naprawdę wysokim poziomie. Każda z par zachwyciła nas swoją choreografią, a w pewnym momencie na scenie pojawiła się nawet sama Maryla Rodowicz, która zaśpiewała na żywo do układu Roxie i jej partnera. Pomimo wyrównanej rywalizacji to właśnie Anita Sokołowska i Jacek Jeschke wygrali czternastą edycję “Tańca z Gwiazdami”.

Maryla Rodowicz, Roksana Węgiel, Taniec z gwiazdami
Jak wyglądał finał "Tańca z Gwiazdami"?, fot. KAPIF
Taniec z Gwiazdami, finał, fot. KAPIF
Jak wyglądał finał "Tańca z Gwiazdami"?, fot. KAPIF
Gdzie Sokołowska postawi Kryształową Kulę? Miejsce nie jest przypadkowe Ibisz szasta na prawo i lewo stanowiskami w Polsacie. To poszło na żywo

Anita Sokołowska i Jacek Jeschke zwycięzcami "Tańca z Gwiazdami"

W końcu wiemy, do kogo trafiła Kryształowa Kula i tytuł najlepszego tancerza czternastej edycji kultowego show Polsatu. Anita Sokołowska i jej sceniczny partner Jacek Jeschke zostali zwycięzcami wielkiego finału, a w ich ręce, oprócz pięknej statuetki, trafiła nagroda pieniężna - 100 tysięcy złotych dla gwiazdy i 50 tysięcy złotych dla tancerza.

Występ gwiazdy wzbudził ogromne emocje. Niedługo po zakończeniu choreografii, podczas oceny jurorów, doszło nawet do niewielkiego incydentu, gdy ktoś z publiczności nie był w stanie powstrzymać zachwytu po występie aktorki. Tajemnicza osoba z tłumu niespodziewanie krzyknęła “Zaj*biście”, co całkiem zagłuszyło wypowiedź Ewy Kasprzyk.

Taniec z gwiazdami, finał, komentarze po finale, reakcje widzów
Anita Sokołowska i Jacek Jeschke zwycięzcami "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF
Taniec z gwiazdami, finał, komentarze po finale, reakcje widzów
Anita Sokołowska i Jacek Jeschke zwycięzcami "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Komentarze po finale Tańca z Gwiazdami. Program ustawiony?

Maffashion po finale TzG zwróciła się do Anity Sokołowskiej

Nie milkną głosy na temat finałowego odcinka “Tańca z Gwiazdami”. Podczas gdy jedni są zachwyceni wygraną Anity Sokołowskiej, inni uważają, że aktorka nie zasługiwała na Kryształową Kulę, a statuetka ta powinna trafić w ręce innej uczestniczki. W sieci zawrzało, a oficjalny Instagram show wypełnił się komentarzami.

Wśród nich można znaleźć również ten, należący do innej gwiazdy, która próbowała swoich sił w tanecznym formacie Polsatu. Głos zabrała Maffashion, która wraz z Michałem Danilczukiem zajęła trzecie miejsce w finale. Influencerka nie kryje radości po wygranej koleżanki i złożyła jej serdeczne gratulacje.

Byliście mega!!!! - napisała Julia Kuczyńska na Instagramie.