Lifestyle.Lelum.pl > Ania Bardowska

Ania Bardowska

Ania Bardowska
12.05.2024 18:12 Nie jest na utrzymaniu męża. Bardowska wreszcie zdradziła, jak zarabia

Ania i Grzesiek Bardowscy poznali się na planie 2. sezonu programu “Rolnik szuka żony”. Kobieta od razu wpadła w oko przystojnemu rolnikowi, a ten chciał spędzić z nią jak najwięcej czasu. Po zakończeneniu show wzięli ślub, a obecnie mają dwójkę dzieci. Internauci zastanawiali się, czy Ania jest na utrzymaniu męża. W końcu rzuciła trochę światła na tę kwestię, rozwiewając wątpliwości. 

Anna Bardowska pokazała sypialnię
26.02.2024 10:28 Anna Bardowska pokazała sypialnię. Internauci ruszyli z komentarzami

Ania Bardowska jest obecnie jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu “Rolnik szuka żony”. Po swoim występie w randkowym show Telewizji Polskiej dziewczyna nie zamierzała znikać z mediów, a swoim szczęściem u boku poznanego w programie Grzegorza chętnie dzieli się w social mediach. Teraz pochwaliła się, w jaki sposób urządziła swoją sypialnię.

Ania Bardowska
14.02.2024 17:17 Anna Bardowska przekazała smutne wieści. Potrzebna pomoc

Anna Bardowska, którą większość widzów TVP doskonale kojarzy z udziału w programie “Rolnik szuka żony”, na bieżąco pokazuje w mediach społecznościowych, jak wygląda życie jej rodziny. Odkąd kobieta związała się na łamach show z Grzegorzem Bardowskim, ich poczynania na co dzień śledzi mnóstwo osób. Niestety tym razem Ania Bardowska nie miała do przekazania najlepszych wieści. Zaapelowała o pilna pomoc.

Grzegorz Bardowski, protest rolników
09.02.2024 15:07 Grzegorz jeszcze nigdy nie brzmiał tak stanowczo. Bardowscy protestują

9 lutego rozpoczął się ogólnokrajowy strajk rolników. W całej Polsce na ulice wyjechały tysiące traktorów i innych maszyn rolniczych, które zablokowały drogi. Jak na ten temat zapatrują się Bardowscy, powszechnie znani z udziału w programie “Rolnik szuka żony”? Oboje nie szczędzili mocnych słów. 

Ania Bardowska
01.02.2024 10:13 Ania Bardowska przypadkowo poinformowała o ciąży? Rolniczka szybko zabrała głos, ale wieści

Ania Bardowska do dzisiaj jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu “Rolnik szuka żony”. Gwiazda bardzo aktywnie udziela się na swoim profilu na Instagramie, gdzie opowiada o swojej codzienności. Tym razem jednak trochę się zapomniała, a fani są przekonani, że próbowała przekazać im sekretną wiadomość. Czy rodzina Bardowskich wkrótce się powiększy?

Anna Bardowska, Grzegorz Bardowski
18.01.2024 20:38 Anna Bardowska pokazała zdjęcie z mamą, a w sieci aż zaroiło się od komentarzy. Podobne?

Zachwycający czas rodziny Bardowskich dobiega końca. Już w sobotę opuszczą gorącą Dominikanę i wrócą do Polski. Jednak wspomnienia i fotografie uwieczniające ten pobyt, zostaną z nimi na zawsze. Podzielili się nimi również w swoich mediach społecznościowych. Anna Bardowska szczególnie zaskoczyła fanów, publikując na Instagramie zdjęcie ze swoją mamą. Co o nim myślicie? 

Anna Bardowska przekazała smutne wieści, fot. Instagram/ania.bardowska
18.01.2024 15:14 Choroba uderzyła nagle. Przykre wieści przekazała Anna Bardowska. Najpierw milczała, ale już wiedzą wszyscy

Program „Rolnik szuka żony” rozsławił wiele osób, które zgłosiły się do formatu TVP w poszukiwaniu swojej drugiej połówki. Chociaż nie wszystkim udało się odnaleźć miłość w programie, nie brak także przypadków, gdy uczestnicy zbudowali wieloletnie, udane związki. 

Grzegorz Bardowski
14.01.2024 16:02 "Ciężarówka wpadła do rowu". Koszmarna passa w rodzinie Bardowskich? Właśnie uderzyły wieści

Anna i Grzegorz Bardowscy są jednymi z najpopularniejszych uczestników programu “Rolnik szuka żony”. Para chętnie dzieli się z internautami szczegółami swojego sielankowego życia. Niestety, ostatnio małżeństwo wcale nie ma łatwo, a do mediów przenikają kolejne przykre fakty na temat ich życia.

Anna i Grzegorz Bardowscy mają ważny powód do świętowania, fot.  Instagram/ania.bardowska
10.01.2024 10:32 Anna i Grzegorz Bardowscy mają ważny powód do świętowania. Płyną gratulacje od fanów

Program „Rolnik szuka żony” jest jednym z formatów TVP, który cieszy się ogromną popularnością. Fani show, w którym rolnicy starają się odnaleźć swoją drugą połówkę, chętnie śledzą nie tylko najnowszą edycję, ale także losy ulubionych bohaterów już po zakończeniu ich udziału w programie. 

Ania i Grzegorz Bardowscy, dzieci
09.12.2023 12:42 Wielkie szczęście w domu Bardowskich. Tak opisała powiększenie rodziny. “Życie stało się piękniejsze”. Moc życzeń w komentarzach

Ania i Grzegorz Bardowscy poznali się na łamach 2. edycji programu “Rolnik szuka żony”. Dopasowanie między nimi okazało się tak duże, że parę na ekranach połączyło szczere uczucie. Wkrótce potem ich rodzina powiększyła się, gdy na świat przyszła dwójka ich dzieci — Jaś i Liwia. Jakiś czas temu Ania Bardowska przekazała kolejne szczęśliwe wieści, informując, że zamierzają przygarnąć pieska. Co tym razem gwiazda “Rolnika” przekazała swoim fanom, że wywołało wśród nich tak wielki entuzjazm?

Ania i Grzegorz Bardowscy
03.12.2023 08:24 „Dzieci zabrane przez dwa pogotowia”. Dramatyczne szczegóły wypadku Bardowskich wyciekły. W takim są stanie

Wczoraj Ania Bardowska przekazała swoim fanom przykre wieści. Okazało się, że cała rodzina Bardowkich trafiła do szpitala wskutek wypadku samochodowego. Gwiazda programu “Rolnik szuka żony” dopiero kilka godzin później przekazała informacje dotyczące szczegółów zdarzenia. Co dokładnie wydarzyło się na drodze oraz w jakim stanie są dzieci Bardowskich? 

Bardowscy mieli wypadek, fot. Instagram/ania.bardowska
02.12.2023 08:09 Tragiczne wieści o Bardowskich. Mieli wypadek, zdjęcie z karetki krąży po sieci. „Miało być pięknie”

Ania Bardowska ogłaszała gratkę dla fanów już od dłuższego czasu. Wiele osób bardzo na nią czekało, ale niestety spokojne życie rodziny przecięło tragiczne zdarzenie. Bardowscy przekazali smutne wieści za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Ania Bardowska
25.10.2023 10:40 Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy. Anna Bardowska pokazała, co zastała w ogrodzie! To jakieś olbrzymy...

Ania Bardowska zyskała popularność dzięki programowi “Rolnik szuka żony”, ale sama z uprawą roli wcześniej nie miała zbyt wiele wspólnego, bo głównym bohaterem był wówczas jej dzisiejszy mąż, Grzegorz. Okazuje się jednak, że jego żona złapała farmerskiego bakcyla.

Anna Bardowska ogłosiła koniec
23.10.2023 08:19 Anna Bardowska ogłosiła koniec. Przykre wieści spłynęły niespodziewanie, wszyscy czekają na podanie powodów

Anna Bardowska największą popularność zyskała dzięki swojemu udziałowi w reality show “Rolnik szuka żony”. Od tej pory gwiazda chętnie dzieli się z internautami szczegółami prywatności. Teraz przekazała smutne wieści. W końcu podjęła niezwykle trudną decyzję?

Ania Bardowska odpowiedziała na komentarze pod zdjęciem Figi, fot. Instagram/ania.bardowska
14.10.2023 11:20 Wielka afera pod zdjęciem Ani Bardowskiej. Internauci nie wytrzymali, pojawiła się odpowiedź. Jest ogień...

Wystarczyło, by Ania Bardowska opublikowała jedno zdjęcie, by w komentarzach rozgorzała się prawdziwa burza. Żona uczestnika programu „Rolnik szuka żony” nie zostawiła tego bez odpowiedzi. 

Bardowscy
31.08.2023 16:29 Szok, na co Bardowscy natknęli się w polskich górach. Grzegorz ZARYZYKOWAŁ. Pożałował tego?

Ania i Grzegorz Bardowscy to prawdopodobnie najpopularniejsza para z programu “Rolnik szuka żony”. Jako jedni z nielicznych przenieśli swoją działalność do sieci i ochoczo dzielą się swoją prywatnością z widzami. Teraz pokazali wszystkim, jak spędzali urlop.

Ania Bardowska pożaliła się, że została okropnie potraktowana
06.08.2023 10:13 Okropne, jak potraktowano Anię Bardowską. Takie sytuacje nigdy nie powinny mieć miejsca. "Czuję się okłamana"

Ania Bardowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek programu „Rolnik szuka żony”, która także po emisji cieszy się dużą popularnością. Jej profil na Instagramie, gdzie relacjonuje życie swojej rodziny, dzieli się przepisami i poleca ubrania. Śledzi ją aż 294 tysiące obserwatorów. Ostatnio żona rolnika opisała sytuację, która bardzo ją zdenerwowała. 

Anna Bardowska przekazała smutne wieści
03.08.2023 14:07 Przykre wieści od Anny Bardowskiej i jej męża. Dodała emotkę ze łzami w oczach, mówi ona wszystko o nastrojach w rodzinie

Anna Bardowska jest jedną z największych gwiazd programu “Rolnik szuka żony”. To właśnie tam poznała swojego ukochanego Grzegorza, z którym założyła rodzinę. Niestety, teraz nad zakochanymi zgromadziły się czarne chmury.

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" przeszła zabieg upiększający
24.07.2023 14:18 Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" przeszła zabieg upiększający u sąsiadki. Efekt wzbudził ogromne emocje

Ania Bardowska po udziale w programie “Rolnik szuka żony” zyskała nie tylko miłość i nową rodzinę, ale również sporą rozpoznawalność. Od tej pory gwiazda aktywnie udziela się na Instagramie, gdzie opowiada o swojej codzienności. Tym razem zdradziła, że poddała się zabiegowi upiększającemu.

None
20.07.2023 12:40 Anna Bardowska z „Rolnik szuka żony” zabrała głos ws. 3 dziecka. Ale zaskoczenie!

Anna Bardowska dzięki udziałowi w reality show “Rolnik szuka żony” zyskała nie tylko popularność, ale też miłość. To właśnie na planie produkcji TVP poznała swojego męża Grzegorza. Teraz gwiazda ujawniła, jakie pytania, dotyczące ich relacji, najbardziej ją irytują.

Anna Bardowska w ogrodzie
20.06.2023 18:32 Anna Bardowska zastała pod domem dołujący widok. Jest bezradna, nie może uporać się z problemem

Anna Bardowska jakiś czas temu przeprowadziła się wraz z rodziną do nowego domu. Postępami prac nad nowym gniazdkiem chwaliła się na swoim profilu na Instagramie. Po wprowadzeniu do nowego lokum chwyciła za kamerę i „oprowadziła” swoich obserwatorów po domu. Ostatnio była uczestniczka programu „Rolnik szuka żony” pokazała coś, co zaburza piękno jej posiadłości. 

Bardowscy
17.06.2023 17:14 Bardowscy wrócili z wakacji, w takim stanie zastali swój dom. W największym szoku był Jaś, od razu zauważył zniknięcie mebli

Bardowscy niedawno przebywali na egzotycznych wakacjach. Celem ich podróży były Wyspy Kanaryjskie. Gdy wrócili do domu, zastał ich niespodziewany widok, a uwagę na to zwrócił nawet ich mały syn. Okazuje się, że z ich domu zniknęła część mebli.Wszystko dlatego, że podczas swojej nieobecności oddali oni dom w ręce specjalistów, którzy im go wykańczają. Ania Bardowska na swoim profilu relacjonowała powrót rodziny do domu.

Ania Bardowska, Rolnik szuka żony
14.06.2023 09:40 "Rolnik szuka żony". Szok, ile Ania Bardowska zapłaciła za wakacje, normalnych Polaków na to nie stać

Ania Bardowska i jej mąż Grzegorz wrócili właśnie z zasłużonych wakacji, których szczegółami bardzo chętnie dzielili się na Instagramie. Teraz gwiazdy programu “Rolnik szuka żony” ujawniły, ile kosztował ich luksusowy wyjazd.Okazało się, że zakochani naprawdę nie żałowali pieniędzy na tę rodzinną wycieczkę. Kwota, jaką uczestniczka reality show podała w swoich social mediach, może przyprawić o zawrót głowy.

Ania Bardowska
08.06.2023 21:04 To nie koniec oszałamiających wieści od Ani Bardowskiej! Z zagranicy przekazała świetną wiadomość

Ania Bardowska to doskonale znana postać fanom programu “Rolnik szuka żony”. W programie odnalazła swoje szczęście u boku Grzegorza i dziś są już po ślubie. Para prężnie działa w mediach społecznościowych i ostatnio relacjonują oni swoje wczasy.Dopiero co zachwycaliśmy się ich wspólnym zdjęciem, na którym cała rodzina jest uśmiechnięta o ucha do ucha. Teraz przekazali oni kolejne świetne wieści płynące zza granicy.

Bardowscy
08.06.2023 08:17 Bardowscy wyjechali z Polski. Rodzina pokazała się w całej okazałości, fani oszaleli! Tak się bawią

Ania i Grzegorz Bardowscy, choć w programie “Rolnik szuka żony” wystąpili już wiele lat temu, wciąż są jedną z najpopularniejszych rodzin “stworzonych” przez show. Swoje życie regularnie relacjonują w mediach społecznościowych. Teraz pochwalili się wakacyjnym wyjazdem.Ania opublikowała w sieci fotkę z egzotycznego miejsca. Widać po uśmiechach, jak bardzo potrzebny był ten urlop całej rodzinie.

Anna Bardowska z Rolnik szuka żony
27.04.2023 16:58 Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" tylko wspomniała o sukience i się zaczęło. Warta swojej ceny?

Ania Bardowska zyskała szeroką popularność po udziale w programie „Rolnik szuka żony”. Kobieta została żoną Grzegorza, czyli uczestnika 2. edycji show TVP. Jej profil na Instagramie, gdzie relacjonuje codzienne życie swojej rodziny, śledzi 288 tysięcy obserwujących. Poza życiem influencerki Ania Bardowska prowadzi także kanał na YouTube i dwa sklepy. W jednym z nich sprzedaje głównie soki, a drugi jest internetowym butikiem z ubraniami. 

Rolnik szuka, żony, Ania Bardowska
20.04.2023 09:24 Zapytali Anię Bardowską z "Rolnik szuka żony", ile tygodniowo wydaje na zakupy spożywcze. Padła kwota

Ania Bardowska z programu "Rolnik szuka żony" chętnie odpowiada na większość pytań, zadawanych jej przez fanów w social mediach. Nie inaczej było tym razem. Wiemy, ile gwiazda wydaje na zakupy spożywcze.Kwota, jaką podała uczestniczka popularnego reality show naprawdę może zaskoczyć. Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na takie szaleństwa. 

Ania Bardowska
16.04.2023 21:10 Ania Bardowska pochwaliła się rocznicą. Mają wielkie powody do świętowania, fani gratuluję

Program “Rolnik szuka żony” nie dla każdego uczestnika oznacza odnalezienie miłości, ale niektórym bohaterom z pewnością się to udało. Prawdopodobnie najlepszym przykładem tego, że show może tworzyć silne relacje na lata, jest Ania Bardowska ze swoim mężem, Grzegorzem.Obydwoje zakochali się w sobie w drugiej edycji, a ich uczucie trwa do dziś. Właśnie obchodzą piękną rocznicę.