Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ania Bardowska przypadkowo poinformowała o ciąży? Rolniczka szybko zabrała głos, ale wieści
Martyna Pałka
Martyna Pałka 01.02.2024 10:13

Ania Bardowska przypadkowo poinformowała o ciąży? Rolniczka szybko zabrała głos, ale wieści

Ania Bardowska
Ania Bardowska przypadkowo poinformowała o ciąży? fot. Instagram/@ania.bardowska

Ania Bardowska do dzisiaj jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu “Rolnik szuka żony”. Gwiazda bardzo aktywnie udziela się na swoim profilu na Instagramie, gdzie opowiada o swojej codzienności. Tym razem jednak trochę się zapomniała, a fani są przekonani, że próbowała przekazać im sekretną wiadomość. Czy rodzina Bardowskich wkrótce się powiększy?

Ania Bardowska zasłynęła dzięki programowi "Rolnik szuka żony"

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Anna i Grzegorz Bardowscy są dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych par z kultowego reality show Telewizji Polskiej. Zakochani poznali się na planie drugiej edycji programu “Rolnik szuka żony”, gdzie niemal natychmiast połączyło ich gorące uczucie. 

Co ciekawe, mimo upływu lat para dalej jest w sobie zakochana do szaleństwa, a na swoich profilach w social mediach chwali się kolejnymi sukcesami. Ania i Grzegorz nie tylko powiedzieli sobie sakramentalne “tak”, ale też doczekali się dwójki ukochanych pociech. Niedawno także informowali fanów o budowie i wykończeniu swojego wymarzonego domu. Nic więc dziwnego, że uczestnicy reality show są przedstawiani jako wzór do naśladowania.

Waldemar z „Rolnik szuka żony” w taki sposób pożegnał się z Dorotą “Rolnik szuka żony”: Waldemar wcale nie chciał być rolnikiem. Miał inny plan na siebie. Proza życia mu go zabrała

Ania Bardowska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie

Wszyscy fani uczestniczki “Rolnik szuka żony” nie muszą obawiać się o to, że ominie ich cokolwiek z życia ich ulubienicy oraz jej bliskich. Ania Bardowska od czasu zakończenia drugiego sezonu reality show TVP jest bardzo aktywna w sieci, gdzie na bieżąco informuje fanów o kolejnych wydarzeniach z jej życia codziennego.

Kobietę śledzi dziś ponad 300 tysięcy użytkowników, którzy bardzo chętnie zadają jej pytania lub po prostu oglądają codzienne perypetie Bardowskich. Niedawno cała rodzina udała się na wymarzone wakacje na Dominikanę, gdzie nie tylko mogli zachwycić się widokiem rajskich plaż, ale też odpocząć od nadmiaru obowiązków. 

Niedługo później na profilu Ani Bardowskiej pojawił się uroczy post, w którym poinformowała fanów o urodzinach swojego męża i złożyła Grzegorzowi najszczersze życzenia. Czy to możliwe, że to nie koniec pozytywnych wieści, a rolniczka ujawniła kolejną radosną nowinę?

ZOBACZ TEŻ: Na jaw wyszły przykre informacje o Grzegorzu Bardowskim. Rolnik ma przeżywać prawdziwe męki.

Czy Ania Bardowska przekazała radosną nowinę o ciąży?

Na profilu uczestniczki “Rolnik szuka żony” pojawił się tajemniczy wpis, który niemal natychmiast wywołał poruszenie wśród internautów. Na zdjęciu, zamieszczonym na InstaStory, widzimy, jak rolniczka czyta książkę dla dzieci razem ze swoją córeczką Liwią. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie napis, jaki pojawił się na jednej ze stron.

Mama jest w ciąży!

Fani natychmiast rozpoczęli swoje spekulacje na temat rzekomej trzeciej ciąży Ani Bardowskiej. W końcu głos zabrała sama rolniczka, która ujawniła, że jest to zwykły zbieg okoliczności, a ona nie chciała w ten sposób przekazywać żadnych wieści.

Ups! Ja nic, a nic nie sugeruję. To tylko książka, którą Liwia wybrała na dzisiaj - wyjawiła Ania. 

Powiązane
Leszek i Monika Millerowie
Czyje to dziecko? Popularne pociechy i znani rodzice. Wiesz, kogo łączą więzy krwi?