Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Anna Bardowska ogłosiła koniec. Przykre wieści spłynęły niespodziewanie, wszyscy czekają na podanie powodów
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.10.2023 08:19

Anna Bardowska ogłosiła koniec. Przykre wieści spłynęły niespodziewanie, wszyscy czekają na podanie powodów

Anna Bardowska ogłosiła koniec
Anna Bardowska ogłosiła koniec, fot. Instagram/@ania.bardowska

Anna Bardowska największą popularność zyskała dzięki swojemu udziałowi w reality show “Rolnik szuka żony”. Od tej pory gwiazda chętnie dzieli się z internautami szczegółami prywatności. Teraz przekazała smutne wieści. W końcu podjęła niezwykle trudną decyzję?

Anna Bardowska chętnie opowiada o swojej codzienności

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Anna Bardowska jest jedną z ulubionych uczestniczek randkowego show Telewizji Polskiej. Dziewczyna pojawiła się w drugiej edycji programu “Rolnik szuka żony”, gdzie poznała swojego ukochanego Grzegorza. Para szybko złapała wspólny język i do dziś tworzą jedną z najpopularniejszych par internautów.

Od czasu małżeństwa z zaradnym rolnikiem gwiazda bardzo aktywnie udziela się na Instagramie i z chęcią opowiada fanom o szczegółach swojego życia prywatnego. Nic więc dziwnego, że i tym razem podzieliła się bardzo osobistą informacją.

Wielka afera pod zdjęciem Ani Bardowskiej. Internauci nie wytrzymali, pojawiła się odpowiedź. Jest ogień...

Czym obecnie zajmuje się Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony"?

Od czasu małżeństwa z ukochanym Grzegorzem uczestniczka reality show TVP w całości poświęciła prowadzeniu domu i wychowywaniu dwójki swoich pociech. Na jej profilu na Instagramie możemy zobaczyć, jak bawi się wspólnie z dziećmi, przyrządza kreatywne przepisy kulinarne, czy pokazuje wnętrza swojego pięknego domu.

Wiele osób zastanawia się, czym zawodowo zajmuje się Anna Bardowska. Okazało się, że gwiazda “Rolnik szuka żony” w końcu postanowiła spróbować swoich sił w pracy, a nawet podjęła decyzję o założeniu własnego biznesu - sklepu internetowego “Pusto w szafie”. Szybko okazało się jednak, że nie był to wcale najlepszy wybór.

Anna Bardowska przekazała smutne wieści

Niestety, szybko okazało się, że pomysł z założeniem własnego sklepu internetowego wcale nie był strzałem w dziesiątkę. Niedawno Anna Bardowska przekazała smutne wieści na temat swojego biznesu. Żona rolnika ujawniła na swoim Instastory, że podjęła decyzję o zakończeniu działalności.

Czy jej sklep internetowy wcale nie cieszył się spodziewaną popularnością i w związku z tym ciężko było mu przetrwać? W związku z likwidacją działalności, Anna Bardowska poinformowała o wyprzedaży dostępnych na stronie produktów. Udostępniła również kod rabatowy, który umożliwia udział w trwającej promocji.

Powiązane
13 posterunek
Wielki test wiedzy o 13 posterunku. Kim był Rysio? Jak dobrze pamiętacie ten serial?