Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Nie jest na utrzymaniu męża. Bardowska wreszcie zdradziła, jak zarabia
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 12.05.2024 18:12

Nie jest na utrzymaniu męża. Bardowska wreszcie zdradziła, jak zarabia

Ania Bardowska
Fot. Instagram/ania.bardowska

Ania i Grzesiek Bardowscy poznali się na planie 2. sezonu programu “Rolnik szuka żony”. Kobieta od razu wpadła w oko przystojnemu rolnikowi, a ten chciał spędzić z nią jak najwięcej czasu. Po zakończeneniu show wzięli ślub, a obecnie mają dwójkę dzieci. Internauci zastanawiali się, czy Ania jest na utrzymaniu męża. W końcu rzuciła trochę światła na tę kwestię, rozwiewając wątpliwości. 

Bardowscy poznali się na planie "Rolnika"

Ania i Grzesiek Bardowscy są jedną z par, które poznały się dzięki telewizyjnemu show. Zakochani brali udział w 2. edycji programu “Rolnik szuka żony” i od razu wpadli sobie w oko. Po zakończeniu formatu, Ania ułożyła sobie życie u boku przystojnego rolnika. Obecnie para jest po ślubie i wspólnie wychowują dwójkę dzieci. 

Dzięki udziałowi w programie Bardowscy stali się celebrytami, a fani interesują się ich życiem, czasami aż za bardzo… Internauci zastanawiają się od jakiegoś czasu, czym kobieta zajmuje się na co dzień. Jej mąż jest właścicielem gospodarstwa i wielu podejrzewało, że żona jest na jego utrzymaniu. Teraz Ania postanowiła uciąć te spekulacje. W zorganizowanym Q&A wyjaśniła, co robi na co dzień. 

Taki majątek ma mieć Alicja Bachleda-Curuś. Od zer aż kręci się w głowie Olek Sikora pokazał się bez koszulki i w nowej fryzurze

Tym Ania Bardowska zajmuje się na co dzień

W ostatnim czasie Bardowska zorganizowała Q&A, podczas którego odpowiedziała na kilka pytań. Jedno z nich dotyczyło tego, czy kobieta pracuje. Ania sama mówi, że jej mąż jest nie tylko rolnikiem, lecz także przedsiębiorcą. Jak wiemy, większość rolników finansowo radzi sobie nieźle. Właśnie z tego powodu internauci spekulowali, czy Ania jest na utrzymaniu męża. Ona teraz zabrała głos, krótko się do tego odnosząc. 

Właśnie pracuję od grudnia, nie chciałam od razu o tym mówić, ale  zajmuję się prowadzeniem kont na FB i Instagramie różnym polskim markom. Mam kilka takich marek pod sobą, nie znajdziecie tam moich zdjęć. Ja tam swoim wizerunkiem nic nie reklamuję, ale np. tworzę posty, opisy, współpracuję z fotografem, kamerzystą, obmyślam plan na rolki, terminy publikacji. Takich firm, których profilami zarządzam mam no klika, ładnych kilka - wyjaśniła. 

Ile może zarobić Bardowska?

W odpowiedzi na zadane pytanie Ania wyjaśniła, że praca bardzo jej się podoba. Przyznała, że była na kilku szkoleniach, a dodatkowo sama od lat działa w mediach społecznościowych. Mimo że nie ma wykształcenia w tym kierunku, radzi sobie dobrze. Ile Ania jest w stanie zarobić? Kobieta nie mówiła o zarobkach wprost, ale jak wiemy, w tej branży można mieć naprawdę dobre pieniądze. 

Za prowadzenie profilu w mediach społecznościowych można przez miesiąc zarobić około 1-1,5 tys. zł. Jeśli jest to duża firma to nawet i więcej. Przypomnijmy, że Bardowska powiedziała, że pracuje dla kilku takich firm, zatem miesięcznie może zarobić nawet około 10 tys. zł.  Warto jednak podkreślić, że jest to stawka uśredniona, a Ania sama nie mówiła o konkretnych kwotach.