Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Bardowska pokazała zdjęcie z mamą, a w sieci aż zaroiło się od komentarzy. Podobne?
Julia Bogucka
Julia Bogucka 18.01.2024 20:38

Anna Bardowska pokazała zdjęcie z mamą, a w sieci aż zaroiło się od komentarzy. Podobne?

Anna Bardowska, Grzegorz Bardowski
Instagram

Zachwycający czas rodziny Bardowskich dobiega końca. Już w sobotę opuszczą gorącą Dominikanę i wrócą do Polski. Jednak wspomnienia i fotografie uwieczniające ten pobyt, zostaną z nimi na zawsze. Podzielili się nimi również w swoich mediach społecznościowych. Anna Bardowska szczególnie zaskoczyła fanów, publikując na Instagramie zdjęcie ze swoją mamą. Co o nim myślicie? 

Anna Bardowska podbija sieć z mężem

Grzegorz Bardowski był uczestnikiem drugiej odsłony popularnego programu telewizyjnego emitowanego na TVP. Mowa oczywiście o show “Rolnik szuka żony”, w którym właściciele i właścicielki gospodarstw poszukują prawdziwej miłości. Spośród kilku kandydatów lub kandydatek, uczestnik wybiera potencjalną osobę, z którą chce spędzić resztę życia. Choć nie u wszystkich finał programu był radosny, a niektóre związki nie przetrwały próby czasu, nie można tego powiedzieć o Grzegorzu i Annie Bardowskich.

Bardowskich, ponieważ rzeczywiście para po udziale w “Rolniku” dość szybko wzięła ślub. Obecnie są również rodzicami dwójki dzieci, Liwii i Jasia. Program dał im zastrzyk popularności, który postanowili dobrze wykorzystać, w związku z czym aktywnie prowadzą swoje konta w mediach społecznościowych. To między innymi Instagram, ale też kanał w serwisie YouTube, gdzie para dzieli się perypetiami prowadzenia gospodarstwa rolnego.

"Ciężarówka wpadła do rowu". Koszmarna passa w rodzinie Bardowskich? Właśnie uderzyły wieści Gruchnęły wieści o Bardowskim z "Rolnik szuka żony". Przeżywa męki, a dopiero wyleciał z żoną na wakacje

Anna Bardowska na rodzinnych wakacjach

Jak wiemy z profili Anny i Grzegorza w mediach społecznościowych, w ostatnim czasie postanowili wybrać się na egzotyczne wakacje. Za cel obrali sobie Dominikanę, a czas urlopu zbiegł się z urodzinami pani Bardowskiej. Na wyspę wybrali się całą rodziną, a fotografie z gorących plaż oglądaliśmy na ich Instagramie.

Z relacji pary wiemy, że nie próżnują i korzystają z wakacji, jak tylko mogą. Byli między innymi na wycieczkach z przewodnikiem, a obserwatorzy nie szczędzili komplementów w stronę odżywionych i opalonych wizerunków rodziny.

“Fajne miejsce wybraliście. I dla dzieci niezapomniane przeżycia. Zaszczepicie w nich pasję do podróżowania i odkrywania ciekawych miejsc”.

“Aż robi się cieplej widząc egzotyczne klimaty, piękna już opalenizna u Was”

- pisali obserwatorzy Anny i Grzegorza Bardowskich.

ZOBACZ TEŻ: Anna i Grzegorz Bardowscy mają ważny powód do świętowania. Płyną gratulacje od fanów

Anna Bardowska pokazała się z mamą!

Jednak jak się okazuje, to nie tylko Anna, Grzegorz i ich dzieci wygrzewają się na rajskich plażach. Jest z nimi jeszcze co najmniej jedna osoba, której wizerunku wcześniej nie publikowano szeroko w mediach. To mama Anny, która podobnie jak córka wskoczyła w letni, zwiewny strój i postanowiła podbić Dominikanę.

Na Instagramie Anny Bardowskiej pojawiła się urocza fotografia obrazująca ją z własną rodzicielką, siedzące na egzotycznej palmie. Internauci tego nie przegapili i nie omieszkali podzielić się swoim zachwytem nad urodą matki i córki.

“Prawie jak siostry”

“Jeju, jaka młodziutka twoja mama. Pięknie wyglądacie”

“Fajnie, że spędzacie wspólnie wakacje”

- pisali odbiorcy.

A wy jak sądzicie? Siostry jak z obrazka?

Źródło: rozrywka.wprost.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania