Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Bardowska przekazała smutne wieści. Potrzebna pomoc
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 14.02.2024 17:17

Anna Bardowska przekazała smutne wieści. Potrzebna pomoc

Ania Bardowska
Anna Bardowska przekazała smutne informacje, zaapelowała o pomoc. Fot. Youtube/@aniabardowska

Anna Bardowska, którą większość widzów TVP doskonale kojarzy z udziału w programie “Rolnik szuka żony”, na bieżąco pokazuje w mediach społecznościowych, jak wygląda życie jej rodziny. Odkąd kobieta związała się na łamach show z Grzegorzem Bardowskim, ich poczynania na co dzień śledzi mnóstwo osób. Niestety tym razem Ania Bardowska nie miała do przekazania najlepszych wieści. Zaapelowała o pilna pomoc.

Anna Bardowska pokazuje w sieci, jak wygląda życie jej rodziny

Anna i Grzegorz Bardowscy są jedna z najpopularniejszych par, które związały się ze sobą na łamach kultowego już programu “Rolnik szuka żony”. Małżeństwo poznało się w 2 edycji show TVP, gdzie uczucie połączyło ich niemal od pierwszego wejrzenia. Niedługo później pobrali się, a także doczekali dwójki uroczych pociech — Jana oraz Liwii.

Fani programu “Rolnik szuka żony”, ale również wielu zaangażowanych rodziców z przyjemnością śledzi materiały o życiu rodziny, które Anna Bardowska zamieszcza w sieci. O kulisach codzienności opowiada zarówno w dłuższych filmikach na YouTubie, jak i krótszych, bardziej aktualnych treściach na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 300 tys. internautów. 

Anna Bardowska wykorzystuje swoje zasięgi, aby wyrażać swoje zdanie na wiele istotnych tematów, takich jak ogólnopolski protest rolników — co o nim sądzi?

Grzegorz jeszcze nigdy nie brzmiał tak stanowczo. Bardowscy protestują Ania Bardowska przypadkowo poinformowała o ciąży? Rolniczka szybko zabrała głos, ale wieści

Co Anna Bardowska uważa o protestach rolników?

9 lutego rozpoczął się ogólnokrajowy strajk rolników. Jak zareagowała na niego rodzina Bardowskich, która trudni się rolnictwem na co dzień? Okazuje się, że Grzegorz Bardowski postanowił osobiście zaangażować się w protest i zwrócił się bezpośrednio do swoich fanów. Czy jego ukochana podziela jego poglądy?

Wyprzedzając pytania odnośnie udziału w strajku rolników, Anna Bardowska wypowiedziała się o nim w relacji na Instagramie. Kobieta zdradziła, że ze względu na obowiązki domowe nie będzie w stanie osobiście wziąć w nim udziału, jednak popiera jego idee:

Chciałam się krótko odnieść do sytuacji, która dzisiaj ma miejsce - do protestów rolników. Wiem, że w całej Polsce rolnicy strajkują, obserwuję sytuację na bieżąco. Pomimo tego, że z Liwcią siedzę w domu, to oczywiście wspieram rolników – mówiła.

Teraz Bardowska ponownie wykorzystała swoje zasięgi, aby nagłośnić ważny temat. Zaapelowała do swoich wiernych fanów o pomoc.

ZOBACZ TEŻ: "Ciężarówka wpadła do rowu". Koszmarna passa w rodzinie Bardowskich? Właśnie uderzyły wieści

Anna Bardowska przekazała swoim fanom smutne informacje

Rodzina Bardowskich mieszka na gospodarstwie Grzegorza, który na co dzień zajmuje się uprawą buraków cukrowych, pszenicy, rzepaku, kukurydzy oraz wielu innych warzyw. Para nie ukrywa, że utrzymuje się głównie z rolnictwa, więc ich poparcie dla protestu rolników było naturalne. Co więcej, wygląda na to, że Anna Bardowska na bieżąco śledzi sytuację rolników w całej Polsce. Kobieta właśnie zaapelowała w swoich mediach społecznościowych o pomoc, ze względu na trudną sytuację, w której Ci się znaleźli. Wieści, które przekazała, są łamiące:

Rolnicy, którzy strajkują na przejściach granicznych, potrzebują wsparcia zmienników, bo sami śpią po kilka godzin, jest zimno. Są wykończeni. Strajkują za nas wszystkich. Chyba nikt nie chce jeść takich rzeczy? Dużo gotowych towarów z Ukrainy jest już w polskich sklepach… Ładnie zapakowane. Niestety produkcja tam wygląda inaczej, niż w krajach Unii Europejskiej. tam mogą stosować wszystkie, nawet ZAKAZANE substancje – napisała Bardowska w kafelku na swojej relacji na Instagramie. 

Anna Bardowska
Anna Bardowska przekazała smutne informacje, zaapelowała o pomoc. Fot. Instagram.com/ania.bardowska
Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy