Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Anna Bardowska pokazała sypialnię. Internauci ruszyli z komentarzami
Martyna Pałka
Martyna Pałka 26.02.2024 10:28

Anna Bardowska pokazała sypialnię. Internauci ruszyli z komentarzami

Anna Bardowska pokazała sypialnię
Anna Bardowska pokazała sypialnię, fot. Instagram/@aniabardowska

Ania Bardowska jest obecnie jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu “Rolnik szuka żony”. Po swoim występie w randkowym show Telewizji Polskiej dziewczyna nie zamierzała znikać z mediów, a swoim szczęściem u boku poznanego w programie Grzegorza chętnie dzieli się w social mediach. Teraz pochwaliła się, w jaki sposób urządziła swoją sypialnię.

Ania Bardowska ujawnia kulisy sielankowego życia

Ania i Grzegorz Bardowscy są przykładem na to, że znalezienie miłości w programie rozrywkowym wcale nie jest misją niemożliwą do zrealizowania. Zakochani poznali się na planie drugiej edycji show “Rolnik szuka żony” i od tej pory są praktycznie nierozłączni. Krótko po zakończeniu formatu doszło do romantycznych zaręczyn i pięknego ślubu. 

Obecnie małżeństwo mieszka razem na Dolnym Śląsku, gdzie wspólnie wychowuje dwójkę swoich dzieci — Jasia i Liwię. Niedawno para spełniła swoje marzenie i przeprowadziła się do wymarzonego domu. Od tej pory Ania Bardowska bardzo chętnie pokazuje kulisy swojego sielankowego rodzinnego życia w sieci. Nic więc dziwnego, ze teraz postanowiła pochwalić się internautom, w jaki sposób urządziła kolejne pomieszczenie w swoim gniazdku.

Ania Bardowska przypadkowo poinformowała o ciąży? Rolniczka szybko zabrała głos, ale wieści Anna Bardowska przekazała smutne wieści. Potrzebna pomoc

Ania Bardowska pokazała wszystkim swoją nową sypialnię

Bohaterka reality show Telewizji Polskiej bardzo chętnie odpowiada na pytania internautów i ujawnia kulisy swojego życia rodzinnego. Podczas przeprowadzki do nowego domu Ania Bardowska często pytała swoich obserwujących o poradę w kwestii wystroju wnętrz, a także na bieżąco informowała ich o postępach w pracach.

Nic więc dziwnego, że tym razem również postanowiła powiadomić internautów o tym, w jaki sposób odnowiła swoją sypialnię. Gwiazda pokazała za pomocą krótkiego nagrania, jak wyglądało to pomieszczenie przed i po remoncie. 

Na miejscu pojawiła się wielka komoda, na której widać kilka ozdób i dekoracji. Dodatkowo, na środku sypialni widzimy okrągłą pufę i stolik w tym samym kształcie. W rogu pokoju widnieje natomiast toaletka rolniczki i położony na podłodze obraz.

ZOBACZ TEŻ: Gwiazda “Rolnik szuka żony” powraca do telewizji. Pojawi się w kolejnym reality show.

Internauci szczerze o sypialni Ani Bardowskiej

Gwiazda “Rolnik szuka żony” zapewniła swoich obserwujących, że powoli zbliża się do końca remontu sypialni i zamierza przejść do ogrodu. Widać, że rolniczka jest niesamowicie zadowolona z efektu swoich prac.

Lubicie takie filmiki przed i po? Ja bardzo
Powoli zbliżamy się do końca urządzania sypialni... I ruszamy z pracami w ogrodzie 

Tego samego nie można jednak powiedzieć o jej fanach, którym nie przypadł do gustu nowy wygląd sypialni. W komentarzach można znaleźć kilka słów o tym, że całość jest bardzo nieuporządkowana, a pomieszczenie można było urządzić lepiej.

Każdy mebel inny.. nic w zestawie ale najważniejsze że Wam się podoba

Misz masz

Groch z kapustą

Całe szczęście Ania Bardowska może również liczyć na słowa wsparcia ze strony wiernych fanów, którzy docenili jej nieoczywistą komodę i pochwalili za kreatywność.

Idealnie pasuje do tego miejsca

Przepiękna komoda. Wszystko jak zawsze z gustem 

Piękna komoda, w ogóle cały Wasz dom jest pięknie urządzony