Lifestyle.Lelum.pl > Śmierć Dziecka

Śmierć Dziecka

Filip Chajzer
08.07.2024 07:00 Filip Chajzer opowiedział o stracie dziecka i walce z depresją

Filip Chajzer to znany prezenter i dziennikarz, o którym w ostatnim czasie nieco głośniej jest w kontekście wzbudzanych przez niego kontrowersji. Choć syn Zygmunta ma wielu fanów, nie sposób odmówić mu dość wyjątkowej umiejętności pakowania się w dramaty i skandale. Niestety kłopoty spadają na niego również wtedy, gdy o nie nie prosi. Tak było w 2015 roku, gdy dotknęła go prawdziwa tragedia.

Filip Chajzer
27.05.2024 12:40 Syn Filipa Chajzera odwiedza brata na cmentarzu. "Przynosi mu coś od siebie"

Filip Chajzer podzielił się niedawno wstrząsającym wyznaniem na temat swojej rodziny. Nie jest tajemnicą, że w 2015 roku prezenter przeżył wielką rodzinną tragedię — w wypadku samochodowym zginął jego 9-letni syn. Teraz po raz kolejny odniósł się do tych przerażających wydarzeń.

Śmierć 9-latka z Polski
08.03.2024 19:42 Śmierć 9-latka z Polski. Porażające szczegóły tragedii

Media właśnie przekazały tragiczną wiadomość. 9-letni chłopiec z Polski zginął na słowackim stoku górskim. Jak poinformowały lokalne służby ratunkowe, dziecko uległo strasznemu wypadkowi i nie przeżyło zderzenia z 39-letnią kobietą.

Grzegorz Borys, policja
01.02.2024 20:10 Co się dzieje z żoną Grzegorza Borysa? Wstrząsające

Kilka miesięcy temu cała Polska wstrzymała na chwilę oddech — opinią publiczną wstrząsnęła informacja o zabójstwie 6-letniego chłopca, Olusia, którego życia miał w brutalny sposób pozbawić własny ojciec, Grzegorz Borys. Poszukiwania mężczyzny, które trwały ponad 2 tygodnie, zakończyły się odnalezieniem zwłok podejrzanego. Mimo przeprowadzenia sekcji zwłok, śledztwo wciąż nie zostało zakończone, a wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Tymczasem w mediach pojawiły się szokujące wzmianki dot. żony mężczyzny. Kobieta została postawiona w bardzo trudnej sytuacji.

Matka dziecka poszukiwana listem gończym, fot. Canva/bertah_, pixabay, Denise Hasse, Getty Images
15.11.2023 12:26 W piecu znaleźli ciało noworodka! Policja poszukuje kobiety ze zdjęcia

Katarzyna Borczyk od 7 lat jest poszukiwana przez policję, po tym jak została skazana na cztery lata więzienia za nieudzielenie pomocy noworodkowi. Od tego czasu kobieta pozostaje nieuchwytna i wciąż nie odpowiedziała za swoje czyny.

Znaleziono telefon syna Grzegorza Borysa, fot. YouTube/Pomorska Policja, Facebook/Pomorska Policja
10.11.2023 10:32 Znaleziono telefon syna Grzegorza Borysa. Ujawniono, co na nim odkryto, niepojęte wieści

20 października media obiegła tragiczna wiadomość. W Gdańsku znaleziono ciało zamordowanego 6-latka. Sytuację na policję zgłosiła jego matka, będąc przekonana, że winnym jest ojciec chłopca. To właśnie pod jego opieką znajdował się chłopiec, gdy była w pracy. 

Grzegorz Borys nie wszystkim wydawał się podejrzany, fot. Facebook/Pomorska Policja
10.11.2023 08:18 Sąsiadka Grzegorza Borysa przerwała milczenie. Przekazała zdumiewającą informację!

6 listopada media obiegła wiadomość o odnalezieniu ciała, które wkrótce potem zostało zidentyfikowane jako Grzegorz Borys. Zwłoki mężczyzny zostały znalezione po 18 dniach intensywnych poszukiwań, po tym jak jego 6-letni syn został znaleziony martwy, a on stał się głównym podejrzanym. Jego sąsiedzi zabrali głos, padły zaskakujące słowa.

Policjanci zbadali przeszłość Grzegorza Borysa, fot. Canva/Gaspar Zaldo, Pexels, Facebook/Pomorska Policja
04.11.2023 12:37 "Sięgnęli w okres dzieciństwa". Co policja odkryła o Grzegorzu Borysie? Niepokojące doniesienia

Grzegorz Borys pozostaje najbardziej poszukiwanym mężczyzną w Polsce. Podejrzany o zamordowanie swojego 6-letniego syna jest poszukiwany na podstawie listu gończego i czerwonej noty Interpolu. Policja podejrzewa, że mężczyzna ukrywa się na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Śledczy zbadali jego przeszłość sięgając aż do dzieciństwa. Co odkryli?

Pani Anna mieszka w pobliżu poszukiwań Borysa. Była w lesie, to co ujawniła zatrważa, fot. Canva/Lukas Hartmann, Pexels, Facebook/Pomorska Policja
04.11.2023 08:24 Pani Anna mieszka w pobliżu poszukiwań Grzegorza Borysa. Była w lesie, to co ujawniła zatrważa

Grzegorz Borys jest podejrzewany o zamordowanie swojego 6-letniego syna. Mężczyzna od ponad dwóch tygodni jest najintensywniej poszukiwanym człowiekiem w kraju. Policjanci i inni funkcjonariusze przeczesują tereny Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, ale podejrzany jak dotąd pozostaje nieuchwytny.

Policyjny negocjator przedstawił inne spojrzenie na ucieczkę Grzegorza Borysa, fot. Facebook/Pomorska Policja
03.11.2023 10:20 Znany, były policjant nie chciał milczeć. Przedstawił inne spojrzenie na ucieczkę Grzegorza Borysa

20 października media obiegła tragiczna wiadomość o śmierci 6-letniego Olusia. Jak się okazało, chłopiec został zamordowany. Głównym podejrzanym w sprawie jest jego ojciec, który został uchwycony przez kamery miejskiego monitoringu, jak nad ranem opuszcza miejsce zbrodni. 

Generał krytykuje akcję poszukiwań Grzegorza Borysa, fot. Canva/Paul Hartley, Getty Images Pro, Facebook/Pomorska Policja
03.11.2023 08:13 Słynny generał powiedział kilka zdań o Grzegorzu Borysie. Zwrócił uwagę na coś, czego inni nie dostrzegają

Grzegorz Borys pozostaje najbardziej poszukiwaną osobą w Polsce. Mężczyzna jest podejrzewany o zamordowanie swojego 6-letniego syna. W dniu tragedii wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Od kilkunastu dni jest intensywnie poszukiwany przez zastępy służb i wypatrywany przez cywili, ale mimo to pozostaje na wolności. 

W sieci pojawił się niebezpieczny fejk wykorzystujący sprawę śmierci 5-letniego Maurycego, fot. Goniec
02.11.2023 08:16 Zabił 5-letniego Maurycego i teraz sam nie żyje? Po sieci niesie się wieść o śmierci w więzieniu

W październiku media obiegła dramatyczna wiadomość. 71-letni Zbysław C. zaatakował grupę przedszkolaków, raniąc śmiertelnie 5-letniego Maurycego nożem. Mimo starań medyków chłopiec zmarł na stole operacyjnym, ponieważ jego obrażenie były zbyt poważne. 

Grzegorz Borys ponownie poszukiwany w okolicy miejsca tragedii, fot. Facebook/Pomorska Policja
31.10.2023 20:31 Pościg za Grzegorzem Borysem. Co tam się dzieje?! Otoczyli okolice domu poszukiwanego

Choć od zabójstwa 6-letniego Olusia minęło już ponad dziesięć dni, policja nie ustaje w poszukiwaniach podejrzanego. Służby zdecydowały się na ponowne przeszukanie okolice miejsca, w którym Grzegorz Borys miał dokonać mrożącej krew w żyłach zbrodni.

Żona Grzegorza Borysa w wielkim niebezpieczeństwie? , fot. Facebook/Pomorska Policja, Mazowiecka Policja
31.10.2023 19:23 Nagła wiadomość o żonie Grzegorza Borysa. To nie mieści się w głowie

Od ponad tygodnia trwa obława na Grzegorza Borysa. 20 października media obiegła tragiczna wiadomość o śmierci 6-letniego Olusia, który został znaleziony martwy w swoim domu. Głównym podejrzanym o jego zamordowanie jest ojciec chłopca, pod którego opieką znajdował się, gdy jego mama była w pracy. 

19-latek, który przekazał nieprawdziwe informacje o Grzegorzu Borysie zidentyfikowany, fot. Facebook/Pomorska Policja
29.10.2023 19:00 "Miał palić ognisko i grozić nożem". Pilne wieści o 19-latku, oskarżonemu o pomoc oprawcy Olusia. Oto co go czeka

Nie milkną echa w sprawie poszukiwanego Grzegorza Borysa, który jest podejrzany o zamordowanie swojego 6-letniego syna. Policja sądzi, że mężczyzna ukrywa się w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, gdzie od dziesięciu dni służby prowadzą intensywnie poszukiwania.

Alert RCB o poszukiwaniach Grzegorza Borysa, fot. Facebook/Pomorska Policja
29.10.2023 18:11 Na północy Polski znów wysłano alert RCB. Chodzi o poszukiwanego Grzegorza Borysa

Grzegorz Borys, podejrzewany o zamordowanie swojego 6-letniego synka, nadal pozostaje na wolności. Mężczyzna jest intensywnie poszukiwany przez służby od piątku 20 października. Obecnie działania są skupione na obszarze Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Krzysztof Rutkowski prawie zatrzymał Grzegorza Borysa, fot. Facebook/KrzysztofRutkowskiDetektyw, Youtube/Maja Rutkowski
27.10.2023 10:39 Krzysztof Rutkowski gonił za Borysem. Pędził pod sklep. Niepojęte, kto wszedł mu w drogę

Grzegorz Borys od tygodnia jest bezustannie poszukiwany przez służby. Policja ma silne przypuszczenia, że mężczyzna ukrywa się w  Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Równocześnie ostrzega cywilów, że podejrzany może być niebezpieczny i nie należy podejmować prób zatrzymania go na własną rękę. Ponadto policja wystosowała apel, by nie wchodzić do lasu między Karwinami a Chwarznem, aby nie zakłócać poszukiwań. 

Grzegorz Borys przeprosił za swój czyn. Jan Gołębiowski zdradził powód, fot. Facebook/Pomorska Policja
27.10.2023 09:19 Grzegorz Borys przeprosił za swój czyn. Jan Gołębiowski zdradził powód

Grzegorz Borys od tygodnia jest najbardziej poszukiwaną osobą w kraju. Mimo zaangażowania ogromnej ilości służb mężczyzna pozostaje nieuchwytny. Na temat podejrzanego i zbrodni, jakiej miał się dopuścić, wypowiedział się profiler, Jan Gołębiowski. Mężczyzna jest psychologiem kryminalnym i od 19 lat zajmuje się zbrodniami.

Policja stara się chronić starszego brata Olusia, fot. Facebook/Pomorska Policja
27.10.2023 08:18 Policja otoczyła szkołę do której chodzi brat Olusia. Nagłe doniesienia

Nie milkną echa ogromnej tragedii, do której doszło w Gdyni. Kobieta po powrocie do domu znalazła ciało swojego 6-letniego syna. Chłopcu niestety nie można było już pomóc. Prawdopodobnie nie żył wówczas od 3-4 godzin. Oluś miał jednak także jeszcze starszego brata.

Grzegorz Borys w młodości w ogóle nie wskazywał, że mógłby dokonać takiej zbrodni, fot. Facebook/Pomorska Policja
26.10.2023 09:17 Sąsiedzi Grzegorza Borysa powiedzieli, jakiego go znają. Szokujące słowa „lalusiowaty, dzieciuch”, TAK się zachowywał

Grzegorz Borys, który jest podejrzewany o zamordowanie swojego 6-letniego syna, nadal pozostaje na wolności. Policja sądzi, że mężczyzna ukrywa się w lesie nieopodal miejsca, w którym doszło do tragedii. Sąsiedzi mężczyzny nadal nie mogą uwierzyć w to, że miałby dopuścić się tak straszliwego czynu.

Marek BAZAK/East News
24.10.2023 16:23 Marcelek, Olek, a teraz kolejne dziecko! 12-latek z rozległymi obrażeniami trafił do szpitala. Ucierpiała również matka

Niedawno opłakiwaliśmy śmierć dwóch chłopców. Teraz do tego grona dołączył 12-latek. Doszło do kolejnej zbrodni, której ofiarą padło dziecko. To niewiarygodne, jak do tego doszło. Do szpitala razem z chłopcem trafiła również matka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że oboje mają podobne obrażenia. Co tym razem się stało w tej rodzinie?

Grzegorz Borys jest najbardziej poszukiwaną osobą w Polsce, fot. Facebook/Pomorska Policja
23.10.2023 22:21 Mają trop Grzegorza Borysa?! Helikopter zaczął krążyć w jednym miejscu

Nadal trwają intensywne poszukiwania 44-letniego Grzegorza Borysa, który jest podejrzany o zamordowanie swojego 6-letniego syna. Mężczyzna nadal pozostaje na wolności. Zgodnie z przypuszczeniami ma ukrywać się w lesie nieopodal miejsca zbrodni.  

Mężczyzna zabrał głos w sprawie małżeństwa Grzegorza Borysa, fot. Facebook/Policja Polska, Marynarka Wojenna RP, Damian Przybysz,
23.10.2023 18:44 Łukasz znał Grzegorza Borysa. Zabrał głos nt. jego małżeństwa, ogromne zaskoczenie

Nie milkną echa tragicznych wydarzeń, do których doszło w Gdyni. Podejrzewany o zabójstwo swojego syna 44-letni Grzegorz Borys nadal pozostaje na wolności. Zgodnie z przypuszczeniami mężczyzna prawdopodobnie ukrywa się w okolicznych lasach. 

Psy podjęły trop podejrzanego o zabójstwo 6-letniego Olusia, fot. Facebook/Pomorska Policja
22.10.2023 19:42 Psy podjęły trop za prawdopodobnym zabójcą 6-letniego Olusia. Straszne, gdzie się urwał, mieszkańcy okolic drżą?

Polską wstrząsnęła kolejna tragedia. Policja w Gdańsku odebrała dramatyczne zgłoszenie od matki, która po powrocie do domu znalazła ciało swojego 6-letniego syna z ranami ciętymi na szyi. W mieszkaniu znajdowały się także zwłoki psa rodziny. Podejrzanym o dokonanie tej zbrodni jest ojciec chłopca, 44-letni Grzegorz Borys. 

Wyszło na jaw, jak zachowywali się koledzy Maurycego podczas ataku nożownika, fot. Canva/FeeLoona, pixabay, Facebook/Polska Policja
22.10.2023 17:38 Rozpaczliwe, w jakim stanie są dzieci z przedszkola Maurycego. Po ataku nożownika ciężko o "normalne" życie

Kilka dni temu media obiegła wiadomość o tragedii, do jakiej doszło na poznańskim Łazarzu. Zabójstwo 5-letniego Maurycego wstrząsnęło Polską. Wyszło na jak, co się stało z innymi przedszkolakami, które były na spacerze podczas ataku. 

Grzegorz Borys zaplanował zabójstwo syna?, fot. Facebook/Pomorska Policja
22.10.2023 13:12 Nieoficjalne: "Był przygotowany", wstrząsające wieści o Grzegorzu Borysie. Tak zaplanował śmierć 6-letniego synka?!

Najpierw tragedia w Poznaniu, a zaledwie kilka dni później w Gdyni. Obie mocno wstrząsnęły Polakami ze względu na to, że ofiarami są dzieci – 5-letni Maurycy padł ofiarą nożownika, a 6-letni Olek prawdopodobnie zginął z ręki własnego ojca. Policja obecnie poszukuje podejrzanego – 44-letniego Grzegorza Borysa.

Policja wystosowała apel odnośnie miejsca poszukiwań podejrzanego o zamordowanie 6-latka, fot. Facebook/Pomorska Policja
22.10.2023 11:19 Komunikat specjalny do obywateli! "Nie przyjeżdżajcie", chodzi o zabójstwo 6-latka, oprawca jest niebezpieczny

Kilka dni temu Polską wstrząsnęła straszna tragedia, która przydarzyła się w Gdyni. Zgodnie z informacjami policji w jednym z mieszkań w dzielnicy Karwiny doszło do morderstwa. Podejrzanym o zamordowanie 6-letniego chłopca, jest jego ojciec, który jest obecnie poszukiwany. 

Filip Chajzer nie kryje emocji po zbrodni w Gdyni, fot. Instagram/filip_chajzer
20.10.2023 17:19 Filip Chajzer nie wytrzymał, po tragicznej wieści stracił nad sobą panowanie. "Żeby cię spotkało najgorsze"

W środę Polską wstrząsnęła tragedia, do której doszło w Poznaniu, a teraz media obiegła kolejna koszmarna wiadomość. W jednej z dzielnic Gdyni znaleziono ciało 6-letniego chłopca.  Na tragedię zareagował między innymi Filip Chajzer. 

  • 1
  • 2