Lifestyle.Lelum.pl > Śmierć

Śmierć

Barbara Sienkiewicz
15.06.2024 08:19 Wypłynęły nieznane informacje o Barbarze Sienkiewicz

Barbarze Sienkiewicz największą popularność przyniósł fakt, że została matką bliźniaków w wieku 60 lat. Wiadomość o jej śmierci gruchnęła nagle 7 czerwca. Nikt z bliskich nie spodziewał się jej odejścia, co spowodowało szereg problemów związanych z opieką nad jej dziećmi czy choćby organizacją pochówku. Niespodziewanie na temat aktorki pojawiły się w sieci nowe informacje. Wyszło na jaw, jaką informację ukrywała przed światłem dziennym.

Arkadiusz Tomiak wypadek
13.06.2024 18:13 Tragiczna śmierć filmowca. Słowa prokuratora aż przyprawiają o ciarki

Arkadiusz Tomiak zmarł w poniedziałkowe popołudnie w wyniku tragicznego wypadku samochodowego. Auto znanego operatora filmowego stanęło w płomieniach. Odbyła się już sekcja zwłok, komentarz prokuratora jest wstrząsający.

pogrzeb marzeny kipiel-sztuki
13.06.2024 14:52 Tłumy żegnają Marzenę Kipiel-Sztukę. Wielu nie zmieściło się do kościoła

13 czerwca ma miejsce pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki. Serialowa Halinka zmarła wskutek długiej i ciężkiej choroby. Zdążyła jednak zaplanować szczegóły swojego własnego ostatniego pożegnania. Efekt, który osiągnęli organizatorzy, przeszedł najśmielsze oczekiwania fanów. Pod kaplicą zgromadziły się tłumy, każdy chciał zobaczyć to na własne oczy.

pogrzeb Marzeny-Kipiel Sztuki
13.06.2024 13:37 Trwa pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki. Łzy stają w oczach na widok malowidła na urnie

Żałoba po śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki ogarnęła całą Polskę. 13 czerwca odbył się pogrzeb aktorki, która podbiła serca widzów rolą Halinki w serialu “Świat według Kiepskich”. Ceremonia miała charakter świecki.

pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki
13.06.2024 13:13 Pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka sama zaplanowała ostatnie pożegnanie

9 czerwca 2024 roku przekazano łamiącą wiadomość o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka zyskała rozpoznawalność dzięki roli Halinki z serialu “Świat według Kiepskich”, którą podbiła serca widzów w całej Polsce. Choć udało jej się zrobić karierę, w życiu prywatnym zmagała się z wieloma problemami. Zmarła wskutek długiej i ciężkiej choroby. Dziś odbywa się jej pogrzeb.

Marzena Kipiel-Sztuka
13.06.2024 07:03 Marzena Kipiel-Sztuka nie miała dzieci. Tajemnica wyszła na jaw

Marzena Kipiel-Sztuka zasłynęła dzięki roli Halinki ze “Świata według Kiepskich". I choć dzięki udziałowi w serialu zrobiła imponującą karierę, szczegóły dotyczące jej życia prywatnego były o wiele bardziej ponure, niż fani mogli się spodziewać. Aktorka do samego końca utrzymywała wiele faktów w tajemnicy. Jednak o tym, dlaczego nigdy nie miała dzieci, opowiedziała jeszcze przed śmiercią. Prawda okazała się zupełnie inna, niż ktokolwiek mógł przypuszczać.

Leszek Herdegen
12.06.2024 22:40 Ten aktor zmarł w tajemniczych okolicznościach. Niewielu wiedziało, jak wyglądało jego małżeństwo

Leszek Herdegen był popularnym aktorem i pisarzem, do którego wzdychało mnóstwo kobiet. Mimo iż grał przeważnie role drugoplanowe, jego kreacje artystyczne budziły wśród widzów wiele emocji. On sam, mimo popularności, był dość nieśmiały i unikał kontaktów z płcią piękną. Kulisy jego małżeństwa przez długi czas były zagadką, jednak nie większą niż to, w jakich sposób zmarł.

Arkadiusz Tomiak
11.06.2024 11:44 Nie żyje Arkadiusz Tomiak. Fani kultowych filmów w żałobie

Media właśnie obiegła przygnębiająca informacja o śmierci wybitnego polskiego filmowca. Arkadiusz Tomiak miał na koncie prace przy najpopularniejszych produkcjach. Gwiazdor zmarł podczas tragicznego wypadku samochodowego.

Marzena Kipiel-Sztuka
11.06.2024 10:50 Siostra Kipiel-Sztuki boi się pogrzebu. "Przeraża mnie to", wysyłała jej SMSy

Marzena Kipiel-Sztuka w ostatnim czasie zmagała się z licznymi problemami zdrowotnymi. Jak ujawnili jej bliscy, to zmagania z poważną chorobą doprowadziły do jej śmierci. 9 czerwca tysiące fanów serialowej Halinki z “Kiepskich" pogrążyły się w żałobie. Mnóstwo osób wyczekuje ostatniego pożegnania aktorki. Jej siostra szczerze wyznała, że się go obawia. Jak w ostatnim czasie wyglądały ich relacje? Niestety nie zdążyły się pogodzić…

Weronika Książkiewicz
11.06.2024 09:44 Media informują o tragedii w życiu Weroniki Książkiewicz. Jej syn ma już tylko ją

W nocy z 10 na 11 czerwca w mediach gruchnęła wiadomość o ogromnej tragedii, która wydarzyła się w życiu Weroniki Książkiewicz. Według informacji, które opublikował “Świat Gwiazd”, zmarł jej były partner, a ojciec jej syna Borysa. Krzysztof Latek był czeskim biznesmenem, który w Polsce zyskał popularność dzięki związkowi z artystką. Miał zaledwie 59 lat.

Marzena Kipiel-Sztuka, Joanna Kurowska
11.06.2024 08:13 Dlatego Kipiel-Sztuka była samotna. Kurowska ujawnia: ”Jest postacią tragiczną”

Marzena Kipiel-Sztuka zmarła w niedzielę 9 czerwca. Aktorka, która zasłynęła dzięki roli Halinki ze “Świata według Kiepskich” na stałe zapisała się w kanonie polskiej pop kultury. Mimo wspaniałej kariery w życiu prywatnym spotkało ją wiele rozczarowań i tragicznych wydarzeń. Joanna Kurowska, z którą zaprzyjaźniła się na planie, wyznała o artystce zaskakująco smutną prawdę.

Marzena Kipiel-Sztuka
10.06.2024 13:10 Tak będzie wyglądał pogrzeb Kipiel-Sztuki. Aktorka wszystko zaplanowała sama?

9 czerwca w mediach pojawiły się przykre informacje o niespodziewanym odejściu gwiazdy serialu “Świat według Kiepskich”. Marzena Kipiel-Sztuka zmarła nagle w wieku 59 lat po ciężkiej chorobie. Teraz ujawniono szczegóły jej pogrzebu.

Barbara Sienkiewicz
07.06.2024 19:25 Dzisiaj zmarła Barbara Sienkiewicz. Rok temu aktorka pochowała najbliższą osobę

Barbara Sienkiewicz odeszła niespodziewanie w piątek 7 czerwca 2024 roku. Mało kto wie, że wcześniej aktorka przeżyła poważną rodzinną tragedię. Pożegnała bardzo bliską dla niej osobę.

Barbara Sienkiewicz
07.06.2024 18:33 Urodziła bliźnięta wbrew wszystkiemu. ŚP. Barbara Sienkiewicz ledwo wiązała koniec z końcem

Dzisiaj rano media obiegła smutna wiadomość o śmierci popularnej aktorki Barbary Sienkiewicz. Gwiazda zasłynęła nie tylko dzięki swoim sukcesom zawodowym, ale również późnemu macierzyństwu, którego doświadczyła. Jej dzieci pojawiły się na świecie, gdy kobieta miała 60 lat.

Barbara Sienkiewicz
07.06.2024 17:12 ŚP. Barbara Sienkiewicz urodziła bliźnięta w wieku 60 lat. Dzieci pytają, gdzie jest tata?

Barbara Sienkiewicz zasłynęła nie tylko ze swojego talentu aktorskiego, ale również przez sytuację, jaka wydarzyła się w jej życiu osobistym. Gwiazda została mamą bliźniaków w wieku 60 lat. Teraz ujawniono, kto jest ojcem jej pociech.

Barbara Sienkiewicz
07.06.2024 16:15 Wiemy, kto zajmie się dziećmi Barbary Sienkiewicz po jej śmierci. Wszystko zaplanowała

7 czerwca media obiegła informacja o niespodziewanej śmierci Barbary Sienkiewicz. Aktorka przez wielu została zapamiętana jako “najstarsza matka w Polsce”. Ujawniono, co teraz stanie się z jej dziećmi. Gwiazda skrupulatnie to przygotowała.

Ewa Sałacka
06.06.2024 20:33 Utalentowana aktorka zmarła nagle u szczytu swojej kariery. Chciała się tylko napić

Ewa Sałacka była uwielbianą aktorka, która zajmowała w sercach widzów specjalne miejsce. Jej niespodziewane odejście było ogromnym szokiem dla całego świata show-biznesu. Tragiczna śmierć aktorki wciąż jest szeroko komentowana w mediach, mimo upływu kilkunastu lat. Wszystko ze względu na wstrząsające okoliczności, które jej towarzyszyły.

Janusz Rewiński
06.06.2024 08:35 “Nikt na niego nie zwracał uwagi”. Tak wyglądały ostatnie lata Rewińskiego

Janusz Rewiński zmarł 1 czerwca 2024 roku. W ostatnich latach postanowił odciąć się od świata show-biznesu. Zaczął wieść życie samotnika na uboczu. Rzadko kiedy widywał się nawet z najbliższą rodziną. A jak zachowywał się wobec członków lokalnej społeczności? Sołtysi pobliskich wsi ujawnili zaskakujące szczegóły.

Emma Jones
06.06.2024 06:55 Mam Talent: Miała głos, jak anioł. Śmierć zabrała ją zdecydowanie za szybko

Media właśnie obiegła przykra informacja o śmierci utalentowanej uczestniczki programu “Mam Talent”. Dziewczyna oczarowała wszystkich swoim głosem i niezwykłą wrażliwością. Odeszła w wieku zaledwie 32 lat po długiej walce z ciężką chorobą.

książę William, księżna Kate
03.06.2024 13:12 Napłynęły bardzo smutne wieści od Williama i Kate. Opublikowali czarno-białe ogłoszenie

2024 rok okazał się nieść za sobą fatalne wieści dla brytyjskiej rodziny królewskiej. W styczniu poddani zamarli, gdy poinformowano, że król Karol III zachorował na nowotwór. Kilka miesięcy później przytłaczające wieści przekazała również księżna Kate, oświadczając, że cierpi na tę samą chorobę, co jej teść, choć szczegółów nie zdradziła. I choć oboje podjęli się leczenia, a nad ich zdrowiem czuwają najlepsi lekarze w kraju, fani royalsów z napięciem wyczekują każdych najmniejszych wieści na ich temat. Te gruchnęły dziś w nocy, gdy na profilu księcia Williama i jego żony ukazał się łamiący komunikat. 

ojciec mateusz, Andrzej kostenko
03.06.2024 12:17 Fani "Ojca Mateusza" w żałobie. Nie żyje były mąż Poli Raksy

1 czerwca odszedł znany polski reżyser, Andrzej Kostenko, który czuwał nad takimi produkcjami jak "Ojciec Mateusz" czy "Lokatorzy". Świat filmu pogrążył się w żałobie. Niewiele osób wiedziało, że to właśnie on był jedynym mężem Poli Raksy.

Agata Młynarska
28.05.2024 15:18 Agata Młynarska w żałobie. Poruszające pożegnanie w sieci

Agata Młynarska właśnie przekazała tragiczne wieści. Znana dziennikarka pożegnała członka swojej rodziny. W sieci podzieliła się niezwykle poruszającym wyznaniem. Jej słowa naprawdę wyciskają łzy.

Michał Żebrowski
28.05.2024 06:08 Michał Żebrowski w żałobie. Żegna swojego wieloletniego przyjaciela

Michał Żebrowski jest w żałobie. 25 maja 2024 roku zmarł jego wieloletni przyjaciel, Igor Ostrowski. Mężczyzna miał 53 lata. Znany był z tego, że działał na rzecz środowisk LGBT, a także był współzałożycielem fundacji Equaversity.

Wiesław Komasa, pogrzeb jana a.p. kaczmarka
27.05.2024 08:18 Pamiętacie Marka Karata z "Rancza"? Aktor zjawił się na pogrzebie

Wiesław Komasa jest popularnym aktorem teatralnym i filmowym, którego szersza publiczność może kojarzyć m.in. z licznych spektakli “Teatru Telewizji” czy Rancza, gdzie wcielił się w serialu w rolę Marka Karata. 75-letni artysta pojawił się w ostatnim czasie na pogrzebie Jana A.P. Kaczmarka. Gdy przemawiał, podtrzymywano mu mikrofon. Fanom aż ciężko było go rozpoznać. 

Maciej Luśnia
25.05.2024 16:18 Nie żyje znany aktor. Maciej Luśnia znany był z wielu polskich produkcji

Właśnie przekazano tragiczne wieści z polskiego show-biznesu. Nie żyje wybitny aktor Maciej Luśnia. Gwiazdor pojawił się w takich produkcjach, jak “Ojciec Mateusz”, “Barwy szczęścia” czy “Karol — człowiek, który został papieżem”. Tysiące fanów pogrążyło się w żałobie.

Katarzyna Dowbor, śmierć uczestniczki NND
24.05.2024 12:18 Katarzyna Dowbor dowiedziała się o śmierci. Jej reakcja wyciska łzy

23 maja media doniosły o śmierci uczestniczki programu “Nasz Nowy Dom”. Pani Anna Malinowska wzięła udział w kultowym show Polsatu razem z wnuczką Gabrysią w 2021 roku, gdy format był jeszcze prowadzony przez Katarzynę Dowbor. Choć ekipie udało się dokonać spektakularnej metamorfozy ich mieszkania, nie był to niestety koniec problemów, z którymi musiała mierzyć się rodzina. Pani Anna przegrała długą walkę z bezwzględną chorobą. Dowbor nie mogła pozostać obojętna na te doniesienia, tak zareagowała.

Jarosław Bieniuk, świeczki
23.05.2024 13:06 "Żegnaj". Jarosław Bieniuk opublikował smutny wpis

Jarosław Bieniuk właśnie przekazał przykre wieści. Rodzina Ani Przybylskiej musiała zmierzyć się z kolejnym ciosem. “Żegnaj Przyjacielu. Będziemy tęsknić” – napisał piłkarz w mediach społecznościowych. Fani zalali jego profil komentarzami przepełnionymi żalem, kondolencjami i wsparciem. 

nasz nowy dom
23.05.2024 10:45 Nie żyje uczestniczka programu "Nasz nowy dom". Zostawiła wnuczkę

Media donoszą o rozdzierającej śmierci uczestniczki programu “Nasz Nowy Dom”. Dom pani Anny Malinowskiej na początku 2021 roku wyremontowała Katarzyna Dowbor razem z ekipą show. Niedługo później kobieta, na której barkach spoczywał obowiązek opieki nad wnuczką, ciężko zachorowała. Zmarła 20 maja.