Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Agnieszka ze "ŚOPW" ujawniła największą zagadkę programu
Julia Bogucka
Julia Bogucka 23.02.2024 17:08

Agnieszka ze "ŚOPW" ujawniła największą zagadkę programu

Agnieszka "Ślub od pierwszego wejrzenia"
youtube.com/zycieodpierwszegowejrzenia

Program telewizyjny polegający na dobieraniu osoby w pary przez ekspertów na podstawie wyglądu i osobowości ma różne opinie. Niektórzy uważają, że zawieranie ślubu z osobą, której się nie zna, jest czymś co najmniej kontrowersyjnym. Niewielu parom udało się przetrwać próbę czasu po “Ślubie od pierwszego wejrzenia”, jednak jedna z nich jest razem już od około czterech lat. Agnieszka Łyczakowska-Janik zamierza zdradzić kulisy powstawania show.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" wzbudza emocje

W polskiej telewizji pojawił się po raz pierwszy w 2016 roku, a za jego realizację odpowiada stacja TVN. Format pochodzi z Danii i polega na dobieraniu w pary osób na podstawie analizy wyglądu i osobowości przeprowadzonej przez ekspertów. Dwie osoby poszukujące partnerów na całe życie widzą siebie po raz pierwszy na ślubnym kobiercu. Po trzydziestodniowym wspólnie spędzonym okresie decydują, czy zostają razem, czy decydują się na rozwód.

Program “Ślub od pierwszego wejrzenia”, będący swego rodzaju eksperymentem, od początku wzbudza wiele emocji wśród widzów. Ma swoich fanów, którzy z zapartym tchem śledzą losy partnerów, którzy poznali się przed kamerami, ale jest też grono osób, które uważa tego typu działania za dosyć kontrowersyjne. Małżeństwo traktowane jest kulturowo jako bardzo poważny akt wiążący ze sobą dwie osoby, a tak lekkie podejście do rozwodów nie spotyka się z dużą aprobatą.

Bohaterka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” z przykrą diagnozą Teściowa zrujnowała im związek?! Druzgocące doniesienia o Marku i Kornelii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zdradzili, jaka jest prawda

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znalazła miłość

W czwartej edycji programu poznaliśmy Agnieszkę Łyczakowską-Janik i Wojtka Janika, którzy zostali dobrani do siebie na podstawie analizy ekspertów. Po tym, jak zobaczyli się po raz pierwszy na własnym ślubie, zdecydowali się kontynuować tę relację już poza kamerami. Są jedną z niewielu par, która poznała się na planie “Ślubu od pierwszego wejrzenia”, która przetrwała ze sobą tak dużo czasu.

Agnieszka i Wojtek są razem już około czterech lat i doczekali się pierwszego wspólnego dziecka. Na początku 2022 roku na świecie pojawiła się ich córka Antonina. Co więcej, oprócz ślubu cywilnego, zawartego na potrzeby programu, postanowili również złożyć przysięgę małżeńską w kościele. Do tej uroczystości doszło 9 czerwca 2023 roku w małym kościele w Beskidach w Zawoi.

ślub od pierwszego wejrzenia.png
Źródło: Instagram @agnieszka_lyczakowska

ZOBACZ TEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Sezon dopiero się zakończył, a tu takie radosne wieści! “Piękna po mamie”

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradzi prawdę?

Od pewnego czasu w mediach społecznościowych prowadzonych przez Agnieszkę pojawiają się informacje o planowanym obszernym materiale dotyczącym programu “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Kobieta nie zdradza na razie zbyt wielu szczegółów, wiemy natomiast, że będzie on dotyczył kulis nagrań poszczególnych scen, które później oglądamy na ekranach naszych telewizorów. Niedawno uczestniczka show uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącego jej filmu.

“Nie mogę się doczekać, kiedy go nagram. Puentą, całą podstawą tego vloga, o tym, o czym będę opowiadała, o montażu, o tym jak był kręcony, jest to, że trzeba naprawdę oglądając telewizję, nie mieć klapek na oczach i patrzeć dookoła. Pamiętajcie, że telewizja pokaże wam tylko to, co chce wam pokazać i bardzo ukierunkowuje myślenie. Często oceniamy daną osobę. Bardzo to jest dla niej krzywdzące i chyba wiecie, o kim mówię. O kimś, kogo bardzo zniszczyli w internecie i telewizji, ale to ma swoją genezę”

O kogo może chodzić? Być może osoba, o której mówi, również wystąpi w przygotowywanym filmie?

"Nam się też dziwnie ogląda obecne edycje, bo my dokładnie wiemy, jak te osoby miały zadawane pytania przez reżyserkę. (...) Ja wiem, jak skonstruowali pytanie tej osobie, żeby wyciągnąć to, na czym im zależało i często sobie myślę "kurczę, szkoda mi ciebie", bo niestety umówmy się, w programie mało osób zostaje ze sobą, m.in. dlatego, że tam jest gra psychologiczna i trzeba być bardzo mocnym psychicznie, żeby przejść przez ten program"

- kontynuowała wypowiedź kobieta. Jak myślicie, czy ten film będzie pewnego rodzaju przełomem?