Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Teściowa zrujnowała im związek?! Druzgocące doniesienia o Marku i Kornelii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zdradzili, jaka jest prawda
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 28.11.2023 12:15

Teściowa zrujnowała im związek?! Druzgocące doniesienia o Marku i Kornelii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zdradzili, jaka jest prawda

Kornelia, mama Marka, Marek; Ślub od pierwszego wejrzenia
Jak obecnie wygląda związek Kornelii i Marka? Fot. kadr z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Tydzień temu zakończyła się 9. edycja programu “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Pomimo tego, iż widzowie widzieli, jak niektórym parom udało się zbudować pozornie trwałą i szczęśliwą relację, w rzeczywistości od momentu nagrań do chwili emisji w życiu młodych małżeństw dużo się zmieniło. Wiele osób zastanawiało się, jaki los ostatecznie spotkał związek Kornelii i Marka. Widzowie pamiętają, że teściowa dała im popalić. Czy parze udało się mimo wszystko uratować małżeństwo?

“Ślub od pierwszego wejrzenia”: Czy małżeństwo Kornelii i Marka przetrwało?

9. edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" z pewnością okazała się sporym zaskoczeniem dla fanów miłosnego eksperymentu. Okazuje się, że pomimo pozornego dopasowania niektóre pary nie były w stanie ze sobą wytrzymać. Inne związki zakończyły się sukcesem na antenie, jednak tuż po emisji finałowego odcinka na widzów spadły nieoczekiwane wieści o zakończeniu małżeństwa. Ostateczne powodzenie eksperymentu ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” jest więc wielką niewiadomą do samego końca.

W obliczu rozstania Magdy i Krzysztofa, widzowie zaczęli się zastanawiać, jak obecnie wygląda relacja Kornelii oraz Marka. Na ekranach para wydawała się idealnie dopasowana. Zdaniem fanów to właśnie ich małżeństwo miało największą szansę, by trwać “długo i szczęśliwie”. Niestety matka Marka miała nico inne zdanie na ten temat. Teściowa jeszcze podczas “Ślubu od pierwszego wejrzenia” zaczęła mącić w małżeństwie syna. Co stało się, gdy kamery opuściły ich dom? Najnowsze doniesienia właśnie obiegają internet.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Sezon dopiero się zakończył, a tu takie radosne wieści! "Piękna po mamie" “Ślub od pierwszego wejrzenia”: Krzysztof przekazał druzgocące wieści. To przecież miał być żart

“Ślub od pierwszego wejrzenia”: Marek ma problem z mamą

Na łamach “Ślubu od pierwszego wejrzenia” Marek przyznał, że wzajemna relacja małżeństwa z jego matką będzie sporym wyzwaniem. Uczestnik miał podstawy, by tak sądzić. Teściowa nie tylko nie wyraziła aprobaty dla pomysłu błyskawicznego ślubu syna z nieznajomą, ale również próbowała mieszkać się w małżeństwo siostry mężczyzny. W konsekwencji panie utraciły kontakt na wiele lat.

Moja siostra tak zadecydowała i ona z mamą nie utrzymuje kontaktu, ona wybrała swojego męża i moja mama bardzo niesie duży krzyż na sobie, bo ona bardzo chciała ingerować w małżeństwo mojej siostry – opowiadał uczestnik. 

Czy to samo stało się z Markiem? A może jednak znalazł on sposób, aby zmienić nastawienie mamy?

ZOBACZ TEŻ: Pierwszy związek ze "ŚOPW" dobiegł końca? Te słowa nie pozostawiają złudzeń, będzie OSTRO!

“Ślub od pierwszego wejrzenia”: Jak wygląda relacja małżeństwa z mamą Marka?

Na łamach “Ślubu od pierwszego wejrzenia” matka Marka udowodniła, że jest troskliwą rodzicielką. Niestety jej obawy poszły w złą stronę i zaczęła się ona zachowywać, jak określili to widzowie, wręcz toksycznie. Kobiecie ciężko było zaakceptować fakt, że w życiu jej syna pojawiła się nowa wybranka, z którą ten usiłuje zbudować rodzinę. Fani programu zaczęli obawiać się, czy młoda para dojdzie do porozumienia z teściową. 

Kornelia i Marek udzielili w ostatnim czasie wywiadu, który odpowiedział na wszelkie obawy widzów. Okazuje się, że ich małżeństwo nie tylko przetrwało, ale również nastąpił przełom w sprawie mamy Marka.

Możemy śmiało uspokoić wszystkich, że nasze relacje się poprawiły, są dobre, neutralne – zdradziła Kornelia podczas rozmowy z Party.

Uczestniczka przyznała, że wraz z teściową są na dobrej drodze, jednak czeka je sporo pracy, by naprawić swoją relację. Marek również nie pozostawił tego tematu bez komentarza:

Niektóre elementy co do wcześniej, trzeba było zmienić i zostały zmienione. No i liczymy na to, że będzie dalej to szło w dobrym kierunku, gdzieś budując tę relację na takim wspólnym poszanowaniu, że możemy mieć odrębne zdanie, odrębne pomysły, odrębne życie i że jeden drugiemu nie będzie ingerował w te wszystkie sprawy – wyjaśnił uczestnik w tym samym wywiadzie.

Projekt bez nazwy - 2023-11-28T120757.400.png
Jak obecnie wygląda związek Kornelii i Marka? Fot. kadr z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Źródło: pudelek.pl

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?