Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Bohaterka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” z przykrą diagnozą
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 07.02.2024 17:14

Bohaterka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” z przykrą diagnozą

Bohaterka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” z przykrą diagnozą, fot. Instagram/agnieszka_lyczakowska
Bohaterka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” z przykrą diagnozą, fot. Instagram/agnieszka_lyczakowska

Jednym z telewizyjnych formatów, w których uczestnicy szukają miłości, jest „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Uczestnicy zdają się w nim na doświadczenie ekspertów i poślubiają osoby, które poznają dopiero w chwili ślubu. Po pewnym czasie spędzonym razem decydują, czy chcą kontynuować swoje małżeństwo, czy się rozwieść. 

Agnieszka z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” przekazała przykre wieści

Wśród uczestników 4. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” znaleźli się między innymi Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojtek Janik. Para jest w grupie nielicznych par, które zdecydowały się pozostać w małżeństwie, które tworzą do dziś. Wspólnie prowadzą youtubowy kanał „Życie od pierwszego wejrzenia”, który śledzi ponad 65 tysięcy subskrybentów. Od czasu programu doczekali się wyczekiwanego dziecka. Niedawno wzięli także drugi ślub – tym razem kościelny

Para aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie niedawno Agnieszka przekazała przykre wiadomości. 

Uczestniczka show Sablewskiej spojrzała w lustro i zalała się łzami: "Masakra, wyglądam strasznie" Frąckowiak przerwała milczenie. Chodzi o "The Voice Senior"

Agnieszka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zniknęła z sieci

Agnieszka Łyczakowska-Janik jest bardzo aktywna w sieci, dlatego jej niezapowiedziane zniknięcie od razu niepokoi jej fanów. Właśnie taka sytuacja miała niedawno miejsce. W odpowiedzi na wiadomości fanów uczestniczka programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” pospieszyła z odpowiedzią, wyjaśniając, że fatalnie się czuła i od dwóch dni właściwie nie spała. Jak zdradziła, konieczna była wizyta u lekarza, a na którą wybierała się tamtego dnia. 

Słuchajcie, ja od dwóch dni niestety mam bardzo duży problem z kręgosłupem lędźwiowym, z kością ogonową... Dzisiaj idę do chirurga i mam nadzieję, że mi to pomoże, bo od dwóch nocy nie śpię, nie mogę chodzić, siedzieć, stać. (…) No nie jest wesoło, dlatego też tutaj mnie jest mniej, nie ma vlogów, ale wszystko obiecuję, że nadrobię.

ZOBACZ TEŻ: W rocznicę ślubu Danuta Martyniuk wyznała prawdę o związku

Agnieszka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” musiała przejść operację

Niedługo później okazało się, że przyczyną jej złego samopoczucia jest zgoła inna, a ból nie był związany z układem kostnym. Agnieszka Łyczakowska-Janik przekazała swoim fanom, co jej dolega. Jak zdradziła, diagnoza była szybka, niestety jej przypadłość wymagała interwencji chirurgicznej. Jak ujawniła bohaterka programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, wykryto u niej torbiel.

Szybka diagnoza. Torbiel... Zaraz zabieg... Będzie dobrze.

Agnieszka podzieliła się ze swoimi fanami nowym wpisem, z którego można wywnioskować, że operacja zakończyła się powodzeniem. Jak zdradza influencerka – nawet poród nie sprawił, że czuła się aż tak źle

Po porodzie czułam się lepiej…

Agnieszka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” musiała przejść operację, fot. Instagram agnieszka_lyczakowska 2.JPG
Agnieszka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” musiała przejść operację, fot. Instagram/agnieszka_lyczakowska
Agnieszka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” musiała przejść operację, fot. Instagram agnieszka_lyczakowska 1.JPG
Agnieszka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” musiała przejść operację, fot. Instagram/agnieszka_lyczakowska
Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!