Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Królowa turnusu “Sanatorium miłości” leży w szpitalu. W takim jest teraz stanie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.07.2024 09:38

Królowa turnusu “Sanatorium miłości” leży w szpitalu. W takim jest teraz stanie

Sanatorium miłości
fot. kadr z programu " Sanatorium miłości"

Właśnie przekazano przykre wieści na temat jednej z gwiazd programu “Sanatorium miłości”. Królowa turnusu trafiła do szpitala. Jak obecnie czuje się Maria? W tym trudnym okresie może liczyć na wsparcie bliskich.

Królowa Turnusu z "Sanatorium miłości" trafiła do szpitala

Kultowe reality show Telewizji Polskiej od samego początku cieszy się ogromną sympatią telewidzów, którzy nawet po zakończeniu programu z zainteresowaniem śledzą losy jego uczestników. Teraz w mediach pojawiła się przykra wiadomość na temat jednej z gwiazd szóstej edycji formatu.

Maria Oleksiewicz, którą fani mogą kojarzyć jako Królową Turnusu swojego wydania show, trafiła niedawno do szpitala. Kobieta przeszła poważną operację, a obecnie poddała się niezbędnej rehabilitacji. Jak obecnie czuje się seniorka? Informacje na ten temat przekazała jej koleżanka z planu “Sanatorium miłości”.

Szczena z "Chłopaków" przeszedł metamorfozę. Internauci nie dowierzają jak teraz wygląda! Pisarek straciła palca. Najbardziej traumatyczny dzień w jej karierze skończył się w szpitalu

Sanatorium miłości: Janina odwiedziła Marię w szpitalu

Teraz na profilu kolejnej uczestniczki randkowego programu pojawiła się informacja na temat samopoczucia Marii. Janina Partyczna nie zamierzała zostawić swojej przyjaciółki samej w potrzebie i dlatego bardzo chętnie odwiedza ją w szpitalu w tym trudnym dla niej momencie.

Okazało się, że Maria czuje się coraz lepiej i bardzo dobrze znosi rehabilitację. Jak poinformowała jej przyjaciółka, uczestniczka “Sanatorium miłości” już w środę planuje powrót do domu.

Niedzielne popołudnie zaplanowane upał 35°C , ale co tam. Plan odwiedzin Królowej SM- Marii, musi być wykonany. Kapelusz plus woda i w drogę do Konstancina . Uścisków nie było końca. Maria wygląda świetnie i też tak się czuje. Dzielnie znosi rehabilitację i w środę wraca do domu. Pozytywna postawa wobec życia i ludzi. Brawo! - czytamy na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Która z tych gwiazd jest młodsza, a która starsza? Jesteś w stanie to rozpoznać?

Co obecnie słychać u Janiny z Sanatorium miłości?

Janina, mimo że do programu TVP zgłosiła się w celu odnalezienia swojej wymarzonej drugiej połówki, nie zrealizowała swoich pragnień. Jej związek z górnikiem Tadeuszem nie przetrwał próby czasu, a para nie chciała kontynuować swojej relacji po programie. 

Później w mediach pojawiło się kilka informacji na temat zakochanych, którzy mieli przerzucać się odpowiedzialnością za rozpad ich związku. Całe szczęście kobieta zawiązała na planie “Sanatorium miłości” mnóstwo przyjaźni, które wciąż trwają. Przykładem może być właśnie jej relacja z Marią Oleksiewicz.