Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Związek Janiny i Tadeusza z "Sanatorium miłości" to ustawka?
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 07.07.2024 21:50

Związek Janiny i Tadeusza z "Sanatorium miłości" to ustawka?

Janina i Tadeusz
fot. screen Instagram/sanatorium_milosci_tvp

Poprzedni sezon “Sanatorium miłości” był chyba najbardziej kontrowersyjny jak do tej pory. Uczestnicy kłócili się, plotkowali i rywalizowali ze sobą. Mimo tego że poprzednia edycja zakończyła się już jakiś czas temu, jej echa nie milkną. Związek Janiny i Tadeusza był ustawką? Kuracjuszka zabrała głos. 

W poprzedniej edycji "Sanatorium miłości" nie brakowało emocji

Grupa emerytów zdecydowała się wziąć udział w “Sanatorium miłości”, aby poznać osobę, z którą każdy z nich będzie mógł spędzić jesień życia. Kuracjusze pod tym względem mogli poczuć się mocno rozczarowani. Wydawałoby się, że chociaż Janinie i Tadeuszowi udało się znaleźć miłość. Ich związek po programie jednak szybko się zakończył. 

Inną kontrowersyjną postacią w całym show był Andrzej, który początkowo był bezdomny. W późniejszym czasie udało mu się znaleźć pracę i dach nad głową. 

Miała męża obcokrajowca. Przykre, jak ją wykorzystał Wiemy, kiedy pojawi się nowa edycja TzG. Zabraknie kilku osób. Polsat nie miał litości

Związek Janiny i Tadeusza był ustawką?

Janina nie ukrywała, że do “Sanatorium miłości” zgłosiła się po to, aby znaleźć miłość. Szybko stała się ulubienicą widzów. Dała się poznać jako osoba otwarta i ciesząca się życiem. Janina nawiązała z Tadeuszem relację, która nie przetrwała próby czasu po zakończeniu programu. Kuracjusz w jednym z wywiadów miał ją nazwać materialistką. Fani byli ciekawi, jaka była prawda. Janina zabrała głos. Nie ukrywa, że zachowanie Tadeusza ją zaskoczyło. 

Powiedział mi, że przyjaźń to dobre słowo, a potem ukazał się ten żenujący wywiad, w którym nazywa mnie materialistką... Czy tak zachowuje się mężczyzna z klasą? – mówiła w wywiadzie udzielonym shownews.pl. 

Janina zdradza, co działo się za kulisami "Sanatorium miłości 6"

Pomimo tego, że od zakończenia zarówno “Sanatorium miłości 6”, jak i związku Janiny i Tadeusza, minęło już sporo czasu, kobieta nadal nie może się po tym otrząsnąć. Najpierw głośny romans, a potem mało przyjemne rozstanie odcisnęło na kuracjuszce swoje piętno. 

Janina w odpowiedzi na pytanie fanki na Instagramie odpowiedziała, że nawet całusy, które skradał jej Tadeusz były “pod publikę”. 

Były pozorowane na potrzeby kamery - wyjaśniła.