Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Maria z Sanatorium miłości jest bogata? Takiego wyznania się nikt nie spodziewał
Martyna Pałka
Martyna Pałka 04.06.2024 19:23

Maria z Sanatorium miłości jest bogata? Takiego wyznania się nikt nie spodziewał

Maria z "Sanatorium miłości"
fot. Facebook/Sanatorium miłości

Maria z “Sanatorium miłości” od samego początku zdobyła sympatię pozostałych uczestników i widzów kultowego show TVP. Seniorka opowiedziała tam kawałek swojej historii, z której wynika, że w przeszłości była właścicielką firmy wędliniarskiej oraz posiadaczką pensjonatu w Zakopanem. Jak obecnie mieszka gwiazda?

Maria z "Sanatorium miłości" w przeszłości posiadała znaczny majątek

Nie da się ukryć, że sympatyczna seniorka od samego początku zachwyciła pozostałych kuracjuszy swoją pozytywną energią i uśmiechem. Maria, przez wielu nazywana była również “Kaszanką”, a to z uwagi na to, że jej firma z wyrobami garmażeryjnymi oraz wędliniarskimi cieszy się olbrzymią popularnością w całym kraju.

Królowa Turnusu nie ukrywa, że w przeszłości posiadała wiele biznesów, które bardzo zachwyciły fanów “Sanatorium miłości” i sprawiły, że zaczęli oni zastanawiać się nad tym, jak wielki majątek posiada kuracjuszka i jak wygląda jej dom. Okazało się, że Maria mieszka w luksusowej dzielnicy stolicy.

Rozenkowa w końcu się przyznała? Tego nie da się ukryć Dominika od Hakiela pokazała ciążowy brzuszek. Fani zachwyceni

Maria z "Sanatorium miłości" szczerze o swojej przeszłości

Gwiazda reality show TVP nie ukrywa, że mieszka w Konstancinie, czyli willowej dzielnicy Warszawy, w której domy posiadają najczęściej znani i bogaci. Sama kuracjuszka nie uważa się jednak za osobę bardzo zamożną i podkreśla, że biznesy, które kiedyś posiadała, już dawno są w innych rękach.

Hotele, wędliny, kochana, to było 20 lat temu! Jakbym miała takie interesy, to bym nie poszła do programu - przyznała Maria.

Seniorka wyznała, że sprzedała już zarówno wytwórnię wędlin, jak i jej pensjonat w Zakopanem. Dodatkowo w rozmowie z mediami opowiedziała również o tym, jak wyprowadziła się do Szwecji, aby mieszkać razem ze swoim ówczesnym narzeczonym. Niedługo później zrozumiała jednak, że to właśnie Polska jest jej miejscem na ziemi. 

Wytwórnię wędlin sprzedałam z samochodami, ze wszystkim, w 1994 roku. Od 1994 roku do 2007 roku prowadziłam pensjonat w Zakopanem, po czym pensjonat sprzedałam. Następnie przyjechałam do Konstancina i tu mam dom, tu mieszkałam, tu objawił się mój były narzeczony i namówił mnie, żebym nauczyła się języka i poznała Szwecję, bo on tam mieszka od 40 lat. No i byłam tam 6 lat, skończyłam szkołę i stwierdziłam, że to nie jest kraj dla mnie. Ja jestem Polką i tu jest tak pięknie w Konstancinie, i co, ja będę w bloku mieszkała, jak mogę mieszkać w domu, praktycznie w lesie? No i się wróciłam, dostałam emeryturę, a tam tylko to, że dwie szkoły skończyłam

ZOBACZ TEŻ: Syn Rewińskiego to gwiazdor TVP, drugi jest muzykiem. “Ja im nie jestem potrzebny”.

Jak mieszka Maria z "Sanatorium miłości"?

Kuracjuszka przyznała, że pomimo tego, że mieszka w jednej z najbogatszych dzielnic stolic, żyje raczej skromnie. Maria ujawniła, że wynajmuje część swojego domu, a dodatkowo zatrudnia ogrodnika, który pomaga jej w pracach dookoła jej posiadłości.

Gwiazda “Sanatorium miłości” śmieje się z tego, że polskie media okrzyknęły ją mianem “milionerki”. Zdradziła, że być może jest to spowodowane jej biznesem wędliniarskim sprzed lat. Jak wygląda dom seniorki?

Ja żyję sobie skromnie, bez wariacji, godnie, bo odpoczywam, mam dom, gdzie mam lokatorów, bo wynajmuję pokoje. Raz są lokatorzy, raz nie ma. Zależy. Czuję się też bardziej bezpieczna, bo mam pana takiego starszego ogrodnika, który zajmuje się ogrodem, czy pieskiem. Żadną milionerką nie jestem, tak powiedzieli chyba przez te wędliny. Może kiedyś będę! Może jak jakiegoś szejka znajdę w Dubaju (śmiech)