Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sanatorium miłości: Królowa turnusu w szpitalu. “Przełamałam ból”
Julia Bogucka
Julia Bogucka 19.06.2024 08:09

Sanatorium miłości: Królowa turnusu w szpitalu. “Przełamałam ból”

Maria Sanatorium miłości
Fot. "Sanatorium miłości" s. 6 odc. 9/TVP

To z pewnością jedna z najpopularniejszych uczestniczek ostatniej edycji “Sanatorium miłości”. Nie bez powodu objęła tron Królowej turnusu. Krótko po zakończeniu emisji programu, Maria trafiła do szpitala i przeszła poważną operację. Teraz walczy o pełną sprawność.

Królowa turnusu "Sanatorium miłości" trafiła do szpitala

Maria z popularnego programu dla seniorów i seniorek poszukujących miłości, była bez wątpienia jedną z najbarwniejszych i najpopularniejszych postaci ostatniego sezonu. Kobieta zaskarbiła sobie sympatię zarówno widzów, jak i pozostałych kuracjuszy i kuracjuszek. Nie bez powodu została wybrana Królową turnusu i zasiadłą na tronie u boku Stanisława. Choć nie udało jej się znaleźć szczęścia z żadnym z uczestników, wiele wskazuje na to, że opuściła Krynicę-Zdrój spełniona.

Maria_Sanatorium_milosci_47154a0b68 (1).jpg
Fot. Fot. "Sanatorium miłości" s. 6 odc. 10/TVP

Niestety, krótko po zakończeniu emisji “Sanatorium miłości”, Maria poinformowała w sieci, że trafiła do szpitala. W krótkim poście, który umieściła na swoim Facebooku, poprosiła swoich odbiorców o trzymanie kciuków. Wówczas nie było jeszcze wiadomo, na jaki zabieg czeka seniorka.

Jestem w szpitalu, czekam na operację. Trzymajcie kciuki - napisała Maria z “Sanatorium miłości”.

Familiada: Imię męskie bez "a". Odpowiedział, a później złapał się za głowę Sokołowska zdradziła jak wyglądają kulisy "Tańca z Gwiazdami". Tego nie było w telewizji

Bohaterka "Sanatorium miłości" sporo schudła

W ostatnich miesiącach Maria poinformowała w sieci o swojej znacznej metamorfozie. Kobieta skorzystała z diety, dzięki której sporo schudła. Seniorka postanowiła zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę, wykluczając z jadłospisu szereg produktów. Jak informowała, chodzi między innymi o potrawy mączne, słodycze, ryż i makaron. Z jej posiłków zniknął również cukier. Zaczęła jeść przede wszystkim potrawy opierające się na jajkach, mięsie, rybach, mleku, serze oraz zupach.

Ostatecznie kobiecie udało się zrzucić 12 kilogramów w przeciągu zaledwie trzech miesięcy. Postępami w walce i zdrowie i zgrabną sylwetkę chętnie dzieliła się w swoich mediach społecznościowych. Nie wiadomo, czy odchudzanie było częścią przygotowań do planowanej operacji, którą Maria z “Sanatorium miłości” przeszła w ostatnim czasie, z pewnością można jednak przyznać, ten ruch może pomóc kobiecie w rekonwalescencji.

NO I SCHUDŁAM 12KG W 3 MIESIACĘ KETO - NO I STRACH MA WIELKIE OCZY

ZOBACZ TEŻ: Usunęli ją z nowej czołówki "M jak miłość". Widzowie nie mogą w to uwierzyć

Królowa turnusu z "Sanatorium miłości" miała wymieniane biodro

Okazuje się bowiem, że Maria niedawno przeszła wymianę biodra. Choć zabieg był zaplanowany już wcześniej, kobieta wyraźnie przejmowała się jego wynikiem. W mediach społecznościowych prosiła swoich przyjaciół i fanów o modlitwę w jej sprawie. Ostatecznie wszystko zakończyło się dobrze, a bohaterce “Sanatorium miłości” wszczepiono endoprotezę. O postępach w rekonwalescencji dowiadujemy się z jej Facebooka.

W kolejnych publikacjach czytamy, że operacja Marii się udała, a ona serdecznie dziękuje lekarzom, którzy dbali o jej zdrowie i samopoczucie. Powrót do sprawności nie jest jednak łatwy, o czym kobieta przekonała się zaledwie kilka dni po zabiegu.

PO 3 DNIACH W SZPITALU Rechabilitacji Konstancin Jeziorna CKIR  - Gąsiorowskiego słabo bo bardzo boli i puchnie noga… strasznie słaba… trzeba się  odbudować a nie jest łatwo - napisała,

Niedawno kobiecie udało się pokonać przeciwności losu i po raz pierwszy opuścić salę szpitalną oraz wyjść do ogrodu. Pochwaliła się wówczas, że udało jej się “przełamać ból”. Nie ma co się dziwić. Powrót do pełnej sprawności w przypadku wymiany biodra może potrwać około 3-4 miesięcy, a nawet do pół roku. Najbliższy czas Maria spędzi najprawdopodobniej poruszając się na wózku inwalidzkim.

PIERWSZY DZIEŃ W Szpitalu....  na Ogrodzie, przełamałam ból i liczę na przyjaźń ze Słońcem - pisała seniorka.