Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sanatorium miłości: Maria trafiła do szpitala, smutne doniesienia
Julia Bogucka
Julia Bogucka 07.06.2024 12:11

Sanatorium miłości: Maria trafiła do szpitala, smutne doniesienia

Maria Sanatorium miłości
Fot. "Sanatorium miłości" s. 6 odc. 8/TVP

Maria była jedną z najbarwniejszych uczestniczek “Sanatorium miłości”. W ostatnim czasie informowała o skutkach swojej diety, dzięki której schudła kilkanaście kilogramów. Dziś media obiegła przykra informacja. Kuracjuszka trafiła do szpitala.

Maria z "Sanatorium miłości" została Królową Turnusu

Kilka tygodni temu tysiące Polaków śledziło losy kuracjuszów i kuracjuszek biorących udział w turnusie “Sanatorium miłości”. Popularny program TVP wzbudzał wiele emocji, a uczestnicy i uczestniczki mieli szansę na nawiązanie ze sobą relacji. Jak się okazało, nie każda z nich miała szczęśliwe zakończenie. Krótko po zakończeniu emisji odcinków media obiegły informacje o przepychankach Janiny i Tadeusza.

Póki jednak kuracjusze przebywali w Krynicy-Zdrój, atmosfera pomiędzy poszczególnymi osobami wydawała się być bardzo dobra. W ostatnim odcinku doszło do uroczystego balu, podczas którego każdy uczestnik mógł zagłosować na Króla i Królową Turnusu. Wybór nie był łatwy, ponieważ wielu seniorów i seniorek zyskało sympatię ze strony reszty. Ostatecznie koroną mogli się cieszyć Maria i Stanisław.

Maria_Sanatorium_milosci_47154a0b68.jpg
Fot. "Sanatorium miłości" s. 6 odc. 10/TVP
Suknia Iwony z Sanatorium miłości na sprzedaż. Koniec miłości z Gerardem? Niewiarygodne skąd biorą seniorów do show TVP. To zaskakujące

Maria z "Sanatorium miłości" sporo schudła

Na początku kwietnia media obiegła informacja o diecie cud Marii Oleksiewicz. Uczestniczka programu “Sanatorium miłości” postanowiła zadbać o swoją sylwetkę, co poskutkowało zrzuceniem nadprogramowych kilogramów. Do głównych zasad żywienia, które wówczas stosowała, należało picie co najmniej dwóch litrów wody dziennie, a także wyeliminowanie potraw mącznych, słodyczy, ryżu i makaronu. Porzuciła również cukier.

W tamtym momencie dieta Marii opierała się przede wszystkim na jajkach, mięsie, rybach, mleku, serze oraz zupach. Nie brakuje w niej również odpowiedniej zawartości owoców. Ostatecznie Królowa “Sanatorium miłości” poinformowała w mediach społecznościowych, że udało jej się zrzucić 12 kilogramów w przeciągu trzech miesięcy. Wygląda na to, że była naprawdę zdeterminowana, aby osiągnąć swój cel.

ZOBACZ TEŻ: Andrzej z Sanatorium miłości prosi o pieniądze. Dramatyczny apel gwiazdy TVP

Maria z "Sanatorium miłości" jest w szpitalu

Wszystko wskazywało na to, że życie seniorki układa się bardzo dobrze. Na co dzień mieszka w jednej z najbardziej luksusowych warszawskich dzielnic, przez co media szybko okrzyknęły ją bogaczką. Okazuje się jednak, że w rzeczywistości żyje dość skromnie, a część swojego domu wynajmuje. Maria z “Sanatorium miłości” prawdopodobnie miała nadzieję na rozwój kariery telewizyjnej, bowiem zapowiadała, że “Pytanie na Śniadanie” zaoferowało jej własny kącik.

Wiele wskazuje na to, że dobra passa zakończyła się wraz z dzisiejszym dniem. Na profilu facebookowym seniorki pojawił się niepokojący post, w którym zdradziła, że właśnie znajduje się w szpitalu. Nie wiadomo, co jest bezpośrednią przyczyną pobytu, miejmy nadzieję, że nie jest to nic poważnego.

Jestem w szpitalu, czekam na operację. Trzymajcie kciuki - napisała Maria z “Sanatorium miłości”.