Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Janina z Sanatorium miłości miała wypadek! Wiadomo w jakim jest stanie
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 14.06.2024 13:41

Janina z Sanatorium miłości miała wypadek! Wiadomo w jakim jest stanie

Janina z Sanatorium miłości
fot. Instagram/sanatorium_milosci_tvp

Janina jest dobrze znana widzom “Sanatorium miłości 6”. Seniorka w ostatnim czasie opublikowała post, który zaniepokoił jej fanów. Przy okazji pokazała, że ma dystans do siebie. “Gdyby kózka nie skakała” - napisała na Instagramie. W jakim stanie jest kuracjuszka?

Janina dobrze jest znana widzom "Sanatorium miłości 6"

Janina była uczestniczką ostatniego sezonu “Sanatorium miłości”. Mimo że w programie nawiązała relację z Tadeuszem, nadal pozostaje singielką. Seniorka szybko zdobyła sympatię widzów, którzy są ciekawi, co u niej słychać także po zakończeniu programu.

Kuracjuszka jest aktywna w mediach społecznościowych. Pokazuje m.in., jak wygląda jej codzienne życie. Ostatnio zaniepokoiła swoich fanów, publikując kadr, na którym widzimy, że uległa pewnemu wypadkowi.

Cichopek dorabia, jak przeciętna Polka. Tak mniejsze kwoty wpływają na jej konto Łukasz i Justyna z "Rolnicy. Podlasie" szastają kasą! Tyle zarabiają ich pracownicy

Janina z "Sanatorium miłości" miała wypadek

Janina z “Sanatorium miłości 6” zaskoczyła fanów, publikując na Instagramie kadr, na którym widzimy, że ma gips na ręce. Kuracjuszka nie zdradziła, co dokładnie się wydarzyło. Za to dodała do kadru krótki opis, w którym pokazała, że ma do siebie spory dystans.

Energia mnie rozpierała, aż ręka jest złamana. Żeby kózka nie skakała, toby rączki nie... - napisała Janina. 

Wiadomo, że stan Janiny jest dobry, a humor jej dopisuje. 

Internauci są zachwyceni dystansem, jaki pokazała seniorka

Janina dzięki "Sanatorium miłości" 6" zdobyła sympatię fanów, którą cieszy się także po zakończeniu show. Pod najnowszym postem kuracjuszki internauci zabrali głos Życzyli jej m.in. rychłego powrotu do zdrowia.

  • Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. 
  • Ale gdyby nie skakała, to by smutne życie miała.
  • Trzeba było tak nie skakać… 

My również życzymy dużo zdrowia!