Lifestyle.Lelum.pl > Programy Tvp

Programy Tvp

Elżbieta z Sanatorium miłości
14.06.2024 15:39 Elżbieta z Sanatorium miłości przerywa milczenie. Mówi o skandalu na planie

Od zakończenia 6. edycji "Sanatorium miłości" minęło już kilka tygodni. Echo konfliktów w programie jednak nadal nie ucichło. Przypomnijmy, że ten sezon był chyba najbardziej kontrowersyjny ze wszystkich. Uczestnicy do tej pory docinają sobie w mediach. Co sądzi o tym Elżbieta? Kuracjuszka zabrała głos w rozmowie z Radiem Zet. 

"Rolnik szuka żony"
10.06.2024 19:11 Waldemar z Rolnika nagle odniósł się do Ewy. Chciał sprawić jej ból?

Mimo że 10. sezon programu “Rolnik szuka żony” zakończył się już kilka miesięcy temu, jego echa nie milkną. W ostatnim czasie jeden z uczestników show TVP zorganizował na swoim profilu na Instagramie Q&A. Fanów bardziej niż jego obecna partnerka interesowała poprzednia. Waldemar nie uchylał się od odpowiedzi. Zrobił to specjalnie, żeby zrobić przykrość Ewie? 

Milena Staszuk
22.05.2024 18:41 Była znana z TVP. Ujawniła, jak wygląda jej relacja z mężem. "Nauczyłam przepraszać"

Milena Staszuk jest niekwestionowaną gwiazdą TVP. Aktorka dała się poznać szerszej publiczności swoją rolą w serialu “Korona Królów. Jagiellonowie”, gdzie wcielała się w drugą żonę Władysława Jagiełły. Teraz kiedy zdawałoby się, ze show-biznes o niej zapomniał, ona skupiła się na życiu prywatny. Oto jaką relację ma ze swoim mężem.

Karol Strasburger
20.04.2024 18:11 Familiada: "Warzywo, które ma pestki?". Poważnie, to powiedział

Ten fragment “Familiady” stał się hitem sieci. Mimo że pytanie wydawało się być bardzo proste, mówiąc kolokwialnie, “zagięło” uczestników. “Jakie warzywo ma pestki”? Sprawdź, jakie odpowiedzi padły. Prowadzący był w szoku, internauci nie wytrzymali ze śmiechu. 

Uczestnicy "Sanatorium Miłości": Andrzej, Teodozja i Ryszard
11.04.2024 13:39 "Sanatorium miłości": Teodozja i Ryszard na randce w ekskluzywnym hotelu

Temperatura uczuć w „Sanatorium miłości” rośnie z odcinka na odcinek. Wyjątkowo gorąco zapowiada się 6. odcinek programu, w którym uczestników czeka zacięta rywalizacja i romantyczna randka. Co czeka widzów w najnowszym odcinku i czy Teodozja zmieni swój obiekt uczuć, porzucając Andrzeja na rzecz Ryszarda?

Jakub i Ania z programu "Rolnik szuka żony"
04.04.2024 14:32 Już niebawem rozwiązanie? Jakub z Rolnika pokazał sugestywne zdjęcie

W Niedzielę Wielkanocą fani programu „Rolnik szuka żony” mogli zapoznać się z wizytówkami bohaterów nadchodzącego sezonu. Wciąż jednak chętnie śledzą losy poprzednich uczestników formatu. Jedną z par, która utworzyła się w ostatnim sezonie, jest Anna i Jakub, którzy spodziewają się dziecka. Uczestnik programu pochwalił się, jaką niespodziankę przygotowała dla niego ukochana.

Beata Tadla
03.04.2024 10:44 Beata Tadla zaśpiewała jak Marilyn Monroe

W środowym wydaniu programu "Pytanie na śniadanie” doszło do zaskakujących scen. Beata Tadla zaskoczyła wszystkich zebranych przed telewizorami, gdy nagle zaczęła śpiewać. 

Beata Tadla i Tomasz Tylicki
03.04.2024 08:40 Prezenterka Pytania na Śniadanie musiała uciekać ze studia!

W trakcie środowego programu “Pytanie na Śniadanie”, na antenie zza kadru pojawiły się tajemnicze głosy, które skandowały jedno hasło. Prezenterka musiała uciekać ze studia.

Rafał z programu „Rolnik szuka żony”, Fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”  prod. TVP
01.04.2024 07:01 Rolnik szuka żony: ten uczestnik szokuje swoją posiadłością. Internauci nie wytrzymali

W Niedzielę Wielkanocną na antenie TVP został wyemitowany „zerowy” odcinek 11. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Przedstawiono w nim wizytówki bohaterów, którzy w kolejnych odcinkach będą próbowali znaleźć swoje drugie połówki. Do tej pory wielu uczestnikom programu udało się dzięki niemu znaleźć miłość, a nawet założyć rodziny. Czy nowa grupa rolników także znajdzie swoje szczęśliwe zakończenie?

Stefan z Szemud
31.03.2024 17:22 Sanatorium miłości: Najpierw smutek, a poźniej nietypowa randka, tak zaszaleli

Program „Sanatorium miłości” już od pierwszego odcinka 6. edycji wzbudza w widzach wiele emocji. Dość głośno mówi się o trójkącie miłosnym między Teodozją, Małgorzatą i Andrzejem, ale to nie jedyni kuracjusze, których los zaangażował widzów. Ostatnio wiele mówi się także o Stefanie, którego historia bardzo poruszyła fanów programu randkowego dla seniorów.

Marta Manowska
29.03.2024 17:07 Show w “Sanatorium miłości” skradł nieoczekiwany gość

Program „Sanatorium miłości” cieszy się dużą popularnością. Widzowie chętnie śledzą kolejne odsłony matrymonialnego show, w którym seniorzy szukają drugich połówek, z którymi mogliby spędzić jesień swojego życia. W nadchodzącym odcinku twórcy show mają dla fanów pewną niespodziankę. 

Małgorzata, Andrzej z „Sanatorium miłości”, Fot. kadr z programu „Sanatorium miłości” prod. TVP
26.03.2024 12:37 Afera w "Sanatorium miłości"? Uczestniczka zapłonęła gniewem. Padły mocne deklaracje

W minioną niedzielę widzowie programu „Sanatorium miłości” mogli obejrzeć kolejny odcinek popularnego formatu, w którym seniorzy szukają swojej drugiej połówki, z którą mogliby spędzić jesień życia. W najnowszej edycji nie brak silnych osobowości. Już na samym początku wywiązała się także silna rywalizacja o serce jednego z uczestników. W kolejnych odcinkach będzie gorąco?  

Maria i Stanisław z 6. sezonu „Sanatorium miłości”
12.03.2024 16:00 Płomienne wyznanie w "Sanatorium miłości"! Padło pierwsze "kocham"

W minioną niedzielę wystartowała 6. edycja programu „Sanatorium miłości”. Już pierwszy odcinek przyniósł widzom wiele zaskoczeń. Doszło nawet do tego, że już na tak wczesnym etapie programu padło miłosne wyznanie. 

Ewa z „Rolnik szuka żony” powala! Internauci oszaleli, fot. Instagram ewaa_ka93 1
26.02.2024 19:18 Ewa z "Rolnik szuka żony" powala! Internauci oszaleli: "Żyleta"

Fani programu „Rolnik szuka żony” z dużym zainteresowaniem śledzą nie tylko kolejne odcinki formatu, ale także dalsze losy bohaterów poszczególnych edycji. Popularnością cieszą się jednak nie tylko pary, które znalazły swoje bratnie dusze w show TVP, ale także uczestnicy, którzy nie zdołali znaleźć w nim szczęścia. Ostatnio internauci zachwycili się nowym zdjęciem Ewy Kryzy.

żona
27.07.2020 16:21 Awantura w programie TVP, padały ostre słowa, ”Polacy was nie chcą”. Widzów zamurowało

W programie Woronicza 17 w TVP info spotkało się trzech polityków: Dominik Tarczyński z PiS, Paweł Bejda z PSL i Jarosław Urbaniak z PO. Mężczyźni byli ostro pokłóceni właściwie od początku rozmowy, przy czym prym jeśli chodzi o mocne słowa, wiódł Dominik Tarczyński.Programy polityczne w telewizji niejednokrotnie przeradzają się w awanturę. Ale to, czego świadkami byli widzowie niedawnej audycji w TVP Info, kwalifikuje się do nawet poważniejszych określeń. Słowa, które padały z ust polityków, były wręcz niemożliwe do przewidzenia.

17.07.2019 16:36 Bohater programu „Rolnik szuka żony” stracił wszystko! Spłonęły maszyny, dom i zwierzęta

Rolnik szuka żony: bohater uwielbianego programu Telewizji Polskiej stracił dorobek swojego życia. Gospodarstwo Adama Broja jest nie do odratowania. Spłonęły maszyny, dom i zwierzęta. Straty materialne oscylują wokół setek tysięcy złotych. W internecie ruszyła zbiórka pieniędzy. Rodzina rolnika jest przerażona skutkami pożaru. Adam Broj chciał dostać się do programu Rolnik szuka żony, jednak ostatecznie TVP pokazało jedynie jego wizytówkę, skreślając tym samym jego pełny udział w show. Adam Broj przeżywa teraz bardzo trudne chwile, a wszystko przez tragedię, jaka spotkała całe jego gospodarstwo. Rolnik Adam stracił wszystko. Spłonęły maszyny, dom i zwierzęta. Straty sięgają kilkuset tysięcy złotych. Skąd rolnik weźmie taką kwotę?

kim jest żona Tadeusza Sznuka
08.02.2019 12:29 Kim jest żona Tadeusza Sznuka? Prezenter pilnie strzeże jej prywatności

Kim jest żona Tadeusza Sznuka? Do tej pory starszy miły pan kojarzony z programu Jeden z dziesięciu, nie wykazywał się nadmiernym opowiadaniem na temat swojej rodziny. Prezenter pilnie strzeże jej prywatności, a przez to niewiele możemy o nim powiedzieć. Bliscy cenionego dziennikarza to skrywany temat przed mediami, jednak nam udało się zdobyć kilka informacji o rodzinnych sekretach gwiazdy telewizji! Z pewnością kojarzycie elegancką sylwetkę starszego pana, który wita nas z radością o godzinie 18.55 w TVP? Słynny prowadzący to niesamowita postać: 75-letni Sznuk z wykształcenia jest pilotem, a jego głos stał się jednym z najlepszych i najbardziej rozpoznawalny w historii całej telewizji. Nic dziwnego, że fani tego znakomitego prezentera chcą się dowiadywać więcej na temat ich idola. Zobaczmy, co skrywa przed nami Tadeusz Sznuk!