Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Sanatorium miłości": Teodozja i Ryszard na randce w ekskluzywnym hotelu
Paulina Korzec
Paulina Korzec 11.04.2024 13:39

"Sanatorium miłości": Teodozja i Ryszard na randce w ekskluzywnym hotelu

Uczestnicy "Sanatorium Miłości": Andrzej, Teodozja i Ryszard
fot. materiały prasowe TVP

Temperatura uczuć w „Sanatorium miłości” rośnie z odcinka na odcinek. Wyjątkowo gorąco zapowiada się 6. odcinek programu, w którym uczestników czeka zacięta rywalizacja i romantyczna randka. Co czeka widzów w najnowszym odcinku i czy Teodozja zmieni swój obiekt uczuć, porzucając Andrzeja na rzecz Ryszarda?

Zaskakujące przetasowania w „Sanatorium miłości”

Produkcja „Sanatorium miłości” serwuje widzom kolejne niespodzianki. Poważne zmiany zaszły już w 5. odcinku popularnego programu, gdy kuracjuszy połączono w nietypowe pary, z czego nie każdy był zadowolony. Szczególnie emocjonalnie zareagował Andrzej, kierując mocne słowa w stronę Ryszarda.

Teodozja jest ze mną. Ona wybrała mnie – powiedział w programie rozjuszony Andrzej.

Andrzej z
fot. materiały prasowe TVP

Z kolei sama Teodozja, którą do tej pory łączono z Andrzejem, wydawała się zadowolona z takiego obrotu spraw. Przyznała, że z Ryszardem, z którym została niespodziewanie sparowana, wiele ją łączy. Doceniła szczerość nowego partnera.

Bardzo się cieszę, żeśmy się dzisiaj spotkali. Otworzyłam się na  ciebie, a ty pokazałeś mi swoją drugą stronę – powiedziała do Ryszarda wyraźnie uszczęśliwiona Teodozja.

Andrzej Sikorski z "Sanatorium miłości" przeszedł operację. Wiemy, w jakim jest stanie Andrzej z "Sanatorium miłości" zdenerwował widzów. Co się stało?

Co się wydarzy w kolejnym odcinku „Sanatorium miłości”?

Wygląda na to, że relacja Teodozji i Ryszarda wkrótce nabierze rumieńców. Wymownie brzmią słowa uczestniczki o Ryszardzie, podsumowujące eksperymentalną zamianę par:

Mamy bardzo podobne poczucie humoru, poglądy mamy również podobne, bardzo lubię Ryszarda i bardzo lubię z nim rozmawiać

Kuracjuszka tak bardzo polubiła towarzystwo Ryszarda, że to właśnie z nim weźmie udział w kolejnej konkurencji. Para tak doskonale poradzi sobie z zadaniem, że zgarnie główną nagrodę, jaką będzie romantyczna randka.

Sanatorium Miłości
fot. materiały prasowe TVP

Teodozja i Ryszard wyjadą z „Sanatorium miłości”

Wygrany duet spędzi miło czas w luksusowym hotelu, gdzie Teodozja i Ryszard będą mogli zacieśnić kiełkującą pomiędzy nimi więź. Będzie intymnie i romantycznie, nie zabraknie okazji do zwierzeń.

TEODOZJA I RYSZARDSC09482.jpg
fot. materiały prasowe TVP

W tym czasie Marta Manowska wraz z pozostałymi uczestnikami uda się na strzelnicę, gdzie kuracjusze będą musieli stawić czoła swoim traumatycznym wspomnieniom i negatywnym emocjom. Co jeszcze czeka nas w kolejnej odsłonie „Sanatorium miłości”? Dowiemy się już w najbliższą niedzielę, 14 kwietnia 2024 r.