Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ania i Kuba z „Rolnik szuka żony” się rozwiedli? Derbiszewska przerwała milczenie
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 22.06.2024 15:01

Ania i Kuba z „Rolnik szuka żony” się rozwiedli? Derbiszewska przerwała milczenie

Ania i Kuba z Rolnika
fot. Instagram/aniaderbiszewska

Ania Derbiszewska i Kuba Manikowski poznali się w programie “Rolnik szuka żony”. Od razu pomiędzy nimi zaiskrzyło i są ze sobą do tej pory. Para niedawno powitała na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko - synka Dariusza. Od jakiegoś czasu w sieci krążą jednak plotki, że ich związek przechodzi kryzys. Ania zabrała głos podczas Q&A, które zorganizowała na Instagramie. 

Ania i Kuba poznali się w programie "Rolnik szuka żony"

Ania Derbiszewska i Kuba Manikowski znaleźli miłość w programie “Rolnik szuka żony 10”. Parę połączyło tak silne uczucie, że są razem do tej pory, a niedawno powitali na świecie owoc swojej miłości - synka Dariusza. 

Ania jest aktywna w mediach społecznościowych, a szczególnie na Instagramie. Kiedy wraz z synkiem wyszła ze szpitala, pokazała, jak Kuba powitał ich w domu. Widać, że partner Ani się postarał. Nie brakowało ozdób, balonów i prezentów. 

Jest prześliczna i ma arcytrudny zawód. Kim jest żona Zielińskiego? Piłkarz ma w domu prawdziwy skarb To spotkało córkę Szpakowskiego w Tajlandii. Niewiarygodne, co usłyszała

To po nim synek Ani i Kuby otrzymał imię

Gwiazda programu “Rolnik szuka żony” dość często organizuje na swoim profilu na Instagramie Q&A. Jakiś czas temu zdradziła fanom, po kim jej synek otrzymał imię. Jak się okazuje, to właśnie tata Ani miał na imię Dariusz. Ania tydzień po porodzie opublikowała zdjęcie z synkiem, które okrasiła dłuższym opisem. Zdradziła wtedy, że czasami tęskni za czasem, kiedy chłopiec był w brzuchu. 

Powiem Wam, że trochę tęsknię za tym brzuszkiem i tymi kopniakami, nasza ciąża to był fantastyczny czas, jedyny w swoim rodzaju. Teraz przed nami kolejne piękne rozdziały, każdego dnia nasza trójka uczy się siebie nawzajem, każdy dzień przynosi nowe doświadczenia i emocje - napisała rolniczka w sieci.

Ania i Kuba się rozstali? Rolniczka zabrała głos

Ania Derbiszewska ponownie zabrała głos na Instagramie. Tym razem postanowiła wyjaśnić, jak wygląda sytuacja pomiędzy nią a Kubą. Od jakiegoś czasu media i fani spekulują bowiem o kryzysie w ich związku. 

Nie rozwiedliśmy się ani nie rozstaliśmy się. Wręcz przeciwnie, każdego dnia kochamy się bardziej - zapewniła swoich obserwatorów. 

screen Instagram/aniaderbiszewska
screen Instagram/aniaderbiszewska