Lifestyle.Lelum.pl > Poszukiwany

Poszukiwany

Rodzina Krzysztofa Dymińskiego założyła zbiórkę na poszukiwania, fot. kadr z programu „Uwaga!”, Facebook/Agnieszka Dy
13.12.2023 20:34 Nagle całą Polskę obiegły informacje ws. Krzysztofa Dymińskiego. Rodzice przekazali wstrząsające wieści. Mają jedną prośbę

Krzysztof Dymiński po raz ostatni był widziany w okolicach mostu Gdańskiego w Warszawie w sobotę 27 maja nad ranem. 16-latek nad ranem wyszedł z miejsca zamieszkania, nie informując o tym swoich rodziców i od tego czasu nie wrócił do domu. 

Krzysztof Dymiński, tablica detektywistyczna
18.11.2023 14:04 Agenci z zagranicy włączyli się w poszukiwanie Krzysztofa Dymińskiego. Mrożące doniesienia ws. chłopaka

Niedługo minie pół roku, odkąd całą Polskę obiegła wieść o zaginięciu 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego. Ślad po nastolatku miał urwać się w Warszawie, jednak przez całe wakacje informowało o doniesieniach z różnych zakątków kraju, jakoby Krzysiek miał być widziany. Rodzina chłopca nie poddaje się i cały czas kontynuuje poszukiwania. Ostatnio zaangażować miała się w nie również agencja detektywistyczna z Wielkiej Brytanii. 

Wojciech Glanc podzielił się teorią na temat znalezionego przez policję ciała, fot. Facebook/Pomorska Policja, YouTube/Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc, Canva/Anton Atanasov, Pexels
13.11.2023 12:19 "Uważam, że ten człowiek żyje". Szokujące słowa jasnowidza o Grzegorzu Borysie. Ciężko się pozbierać

Kilka dni temu media obiegła informacja o odnalezieniu zwłok Grzegorza Borysa, który przez 18 dni był intensywnie poszukiwany na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Ciało mężczyzny podejrzewanego o zamordowanie swojego 6-letniego syna zostało znalezione w jednym ze zbiorników wodnych położonych niedaleko miejsca, w którym znaleziono martwego chłopca.

Grzegorz Borys nie wszystkim wydawał się podejrzany, fot. Facebook/Pomorska Policja
10.11.2023 08:18 Sąsiadka Grzegorza Borysa przerwała milczenie. Przekazała zdumiewającą informację!

6 listopada media obiegła wiadomość o odnalezieniu ciała, które wkrótce potem zostało zidentyfikowane jako Grzegorz Borys. Zwłoki mężczyzny zostały znalezione po 18 dniach intensywnych poszukiwań, po tym jak jego 6-letni syn został znaleziony martwy, a on stał się głównym podejrzanym. Jego sąsiedzi zabrali głos, padły zaskakujące słowa.

pies policyjny, Grzegorz Borys
09.11.2023 21:17 Psy wariowały, były ciągle zmieniane. Dopiero teraz wychodzą na jaw szczegóły obławy na Grzegorza Borysa

Poszukiwania Grzegorza Borysa zakończyły się 6 listopada nad ranem. Ciało mężczyzny zostało wyłowione ze zbiornika wodnego Lepusz na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Okazuje się, że psy tropiące, które uczestniczyły w obławie, już wcześniej wskazywały to miejsce. Czy śledczy nie sprawdzili go dokładnie? Na jaw ciągle wychodzą nowe fakty dotyczące śledztwa.

Krzysztof Dymiński poszukiwany także za granicą?, fot. kadr z programu „Uwaga! TVN”, Facebook/agnieszka.dyminska.50
08.11.2023 15:08 Media długo milczały o zaginionym Krzysztofie Dymińskim. Teraz uderzyły przełomowe informacje. „Włóczy się po Europie”?

Minęło już ponad pięć miesięcy odkąd Krzysztof Dymiński wyszedł z domu w Pogroszewie-Kolonii. 16-latek po raz ostatni był widziany pod koniec maja, kiedy zaginął. Od tego czasu nie kontaktował się z najbliższymi, którzy robią wszystko, by go odnaleźć. 

Grzegorz Borys
06.11.2023 22:19 Policjant zabrał głos po odnalezieniu ciała Grzegorza Borysa. Ujawnił prawdę o poszukiwaniach

Dziś wreszcie skończyły się poszukiwania Grzegorza Borysa, który jest podejrzany o zabójstwo swojego 6-letniego synka. Mężczyzny nie udało się jednak schwytać żywego. Po 18 dniach od popełnienia zbrodni natrafiono na jego zwłoki. W trakcie trwania akcji pojawiało się wiele głosów krytyki pod adresem służb. Teraz działania te skomentował doświadczony policjant.

Grzegorz Borys
06.11.2023 20:25 Pani Patrycja znała Grzegorza Borysa. Właśnie zabrała głos

Dziś wreszcie zakończyły się poszukiwania Grzegorza Borysa, które trwały już od 18 dni. Mężczyzna nie zostanie jednak pociągnięty do odpowiedzialności, ponieważ został znaleziony martwy na dnie jednego z okolicznych zbiorników wodnych. Koniec akcji skomentowali jego sąsiedzi.

Grzegorz Borys
06.11.2023 17:20 Grzegorz Borys nie popełnił samobójstwa? Właśnie napływają szokujące doniesienia mediów

Mieszkańcy całego kraju, a przede wszystkim ci żyjący na co dzień w okolicach Trójmiasta wreszcie mogli odetchnąć z ulgą. Po 18 dniach zakończyły się poszukiwania potencjalnie niebezpiecznego zbiega, podejrzanego o zamordowanie własnego syna. Dziś znaleziono ciało Grzegorza Borysa.

Grzegorz Borys
06.11.2023 16:12 Media podają komu okazano ciało Grzegorza Borysa. Kobieta, dla której jest to szczególnie bolesne

Od 20 października trwały poszukiwania Grzegorza Borysa, podejrzanego o zamordowanie własnego, raptem 6-letniego synka. Policjanci w pierwszej chwili wcale nie byli pewni, czy aby na pewno natrafili na ciało poszukiwanego. Musiała je rozpoznać najbliższa osoba zbiega.

pieniądze, Grzegorz Borys
05.11.2023 13:37 Jakie są koszty poszukiwania Grzegorza Borysa? Zadziwiające doniesienia

20 października na terenie Gdyni doszło do mrożącego zabójstwa. 6-letni Oluś został znaleziony przez swoją mamę martwy, z ranami ciętymi szyi. Podejrzenia od razu padły na ojca chłopca, Grzegorza Borysa, który zbiegł z miejsca zdarzenia. Policja podjęła więc szeroko zakrojoną akcję poszukiwawczą w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym i okolicach. Setki funkcjonariuszy przez ponad 2 tygodnie przeczesują teren, by dopaść mordercę. Pojawia się jednak pytanie: ile to wszystko kosztuje?

kryminalistyk, Grzegorz Borys
05.11.2023 11:40 Nagle ogłoszono kluczową informację ws. poszukiwań Grzegorza Borysa. Właśnie przekazała ją pani kryminalistyk

Grzegorz Borys już od 17 dni pozostaje nieuchwytny. Główny podejrzany w sprawie zabójstwa 6-letniego Olusia tuż po dokonaniu zbrodni zbiegł na teren Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Policja podejrzewa, że 44-latek wciąż znajduje się na jego terenie, o czym mają świadczyć liczne tropy. Funkcjonariuszom jednak wciąż nie udało się jednoznacznie ustalić, gdzie przebywa mężczyzna. Ekspertka właśnie wytłumaczyła, dlaczego służbom zajmuje to aż tyle czasu.

Grzegorz Borys, policja, kobieta
05.11.2023 08:16 Mieszka 50 metrów od lasu gdzie szukają Grzegorza Borysa. Pozamykała wszystkie okna. Mówi o swoich obawach

Grzegorz Borys jest głównym podejrzanym w sprawie morderstwa swojego 6-letniego Synka, Olusia. Mężczyzna jest poszukiwany już od ponad 2 tygodni, a strach mieszkańców Gdyni przed nim nieustannie narasta. Kilka osób wyznało w mediach, jak zmieniło się ich życie, odkąd trwa obława, a także jak czują się w związku z obecną sytuacją. Wyznanie kobiety, która mieszka zaledwie 50 metrów od miejsca, gdzie policja szuka Grzegorza Borysa, jest porażające.

Grzegorz Borys
02.11.2023 22:20 Przełomowe zeznania w sprawie Grzegorza Borysa. Sąsiad ujawnia porażającą prawdę o rodzicach Olusia!

Właśnie napływają nowe informacje w sprawie poszukiwań Grzegorza Borysa. Te nie dotyczą jednak tego, co dzieje się teraz w lasach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. To kluczowe szczegóły dotyczące sytuacji, która mogła doprowadzić do całego dramatu.

las, Grzegorz Borys, świeczka
01.11.2023 18:21 Tragedia podczas poszukiwań Grzegorza Borysa. Ranny funkcjonariusz nie przeżył

Obława na Grzegorza Borysa wciąż trwa, jednak mimo wysiłków funkcjonariuszy mężczyzna odpowiedzialny za śmierć 6-letniego Olusia wciąż pozostaje nieuchwytny. Poszukiwaniom żołnierza bacznie przygląda się cała Polska, a media nieustannie rozpisują się o nowych faktach na temat śledztwa policji. Tymczasem na terenie, gdzie toczy się obława, właśnie doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku.

Grzegorz Borys
01.11.2023 09:16 Nie mówią całej prawdy o Grzegorzu Borysie?! Pojawiły się niesłychane doniesienia. "Kara dla jego żony"

Już niemal od 2 tygodni policjanci poszukują Grzegorza Borysa w trójmiejskich lasach. Społeczeństwo zaczyna mieć tego dość, bo okoliczni mieszkańcy żyją w strachu. Policja co prawda jest w stałym kontakcie z obywatelami, ale nie wszystkie wychodzące od niej informacje muszą być prawdziwe. Tak twierdzi były funkcjonariusz.

Żona Grzegorza Borysa w wielkim niebezpieczeństwie? , fot. Facebook/Pomorska Policja, Mazowiecka Policja
31.10.2023 19:23 Nagła wiadomość o żonie Grzegorza Borysa. To nie mieści się w głowie

Od ponad tygodnia trwa obława na Grzegorza Borysa. 20 października media obiegła tragiczna wiadomość o śmierci 6-letniego Olusia, który został znaleziony martwy w swoim domu. Głównym podejrzanym o jego zamordowanie jest ojciec chłopca, pod którego opieką znajdował się, gdy jego mama była w pracy. 

Grzegorz Borys, las, plecak
31.10.2023 15:21 Właśnie przekazano informację o tajemniczym plecaku. Aż ściska, co było w środku. To Grzegorza Borysa!?

Dziś mija 12 doba, odkąd Grzegorz Borys miał dopuścić się zabójstwa swojego 6-letniego synka Olusia i zbiegł do lasu. Mężczyzna jest wojskowym, który już wcześniej był przyzwyczajony do spędzania samotnie kilku dni w lesie. Policja podejrzewa, iż ukrył się na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który 44-latek zna jak własną kieszeń. Jak to możliwe, że wciąż pozostaje nieuchwytny? Funkcjonariusze właśnie wpadli na trop, który może wiele wyjaśnić.

Grzegorz Borys, poszukiwania, policja
31.10.2023 09:18 Taki dramat rozgrywa się w rodzinie Grzegorza Borysa. Kulisy chorób są porażające. Znamy powód śmierci Olusia?

Cała Polska bacznie przygląda się działaniom policji, która już 12 dni prowadzi obławę na Pomorzu. Grzegorz Borys jest najpilniej poszukiwaną osobą w Polsce, podejrzaną o dokonanie potwornej zbrodni. Mężczyzna miał z zimną krwią pozbawić życia swojego 6-letniego synka, Olusia. Od czasu, gdy wieść o tym okrutnym morderstwie obiegła kraj, wszyscy zadają sobie pytanie, co skłoniło mężczyznę do zabójstwa własnego dziecka. Czyżby nowe fakty o Grzegorzu Borysie miały rzucić trochę więcej światła na tę tragiczną sprawę?

Grzegorz Borys
30.10.2023 15:13 "Doświadczeni policjanci odwracali wzrok". Szokujące doniesienia, Grzegorz Borys nie skrzywdził tylko Olusia

Dziś trwa już 11. dzień poszukiwań Grzegorza Borysa, który miał bestialsko zamordować swojego ledwie 6-letniego synka. Mężczyzna ma prawdopodobnie na swoich rękach krew jeszcze jednego członka rodziny, o którym jednak tak wiele się nie mówi. Cierpiał nawet bardziej niż Oluś.

Grzegorz Borys
30.10.2023 13:42 "Tajemnicza beczka", nowe ślady Grzegorza Borysa przyprawiają o zawrót głowy. Tak miał sobie radzić w najgorszej sytuacji

Już od 10 dni trwają poszukiwania Grzegorza Borysa, który jest podejrzany o zamordowanie swojego raptem 6-letniego synka. Funkcjonariusze wciąż przeczesują tereny Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. To właśnie gdzieś tam ma chować się zbieg.

Grzegorz Borys
30.10.2023 09:35 Wstrząsające szczegóły z Gdyni. Tak miały wyglądać ostatnie chwile Olusia. Grzegorz Borys szokuje po raz kolejny

Pomimo tego, że od zbrodni, którą miał popełnić Grzegorz Borys, minął już grubo ponad tydzień, mężczyzna dalej nie został uchwycony i wciąż skutecznie bawi się w ciuciubabkę ze służbami. Trzeba go złapać dla 6-letniego Olusia. To prawdziwa makabra, jak mężczyzna miał potraktować własnego syna.

policja, Grzegorz Borys
29.10.2023 09:41 "Śmierć policyjna". Śledczy szukający Grzegorza Borysa przedstawili zaskakującą hipotezę

W poszukiwaniach Grzegorza Borysa, które trwają już od ponad tygodnia, bierze udział niemal 1000 funkcjonariuszy policji, straży pożarnej, leśnej oraz Żandarmerii Wojskowej. Wiadomo, iż mundurowym co najmniej dwa raz udało się namierzyć mężczyznę. Raz nawet byli o krok od ujęcia 44-latka, jednak udało mu się zbiec. Obławę bacznie obserwują Polacy w całym kraju — tymczasem w najnowszych informacjach od śledczych pojawiła się wzmianka o “śmierci policyjnej”. Co dokładnie oznacza?

lekarz, Grzegorz Borys
28.10.2023 20:38 Doniesienia o chorobie. Na co zachorował Grzegorz Borys? Lekarz wystawił mu zaświadacznie L4

Grzegorz Borys jest poszukiwany jako główny podejrzany w sprawie morderstwa jego 6-letniego synka, Olusia. Policja już od ponad tygodnia prowadzi obławę na terenie gdyńskich lasów, gdzie prawdopodobnie się ukrywa. Odkąd tylko było wiadomo, jak straszliwą zbrodnię popełnił mężczyzna, wokół jego osoby zaczęło krążyć wiele niepotwierdzonych informacji. Wiele osób podejrzewało, iż 44-latek miał mieć wystawione zwolnienie lekarskie od psychiatry. Czy to prawda?

Grzegorz Borys
28.10.2023 16:22 "Dopadł go policyjny pies". Komunikat policji ws. poszukiwań Grzegorza Borysa

Poszukiwania Grzegorza Borysa nabrały tempa. Do mediów przedostaje się coraz więcej informacji o działaniach śledczych. Wiadomo, że mężczyzna miał być co najmniej raz namierzony przez kamerę termowizyjną. Teraz jeden z policjantów pracujących przy sprawie ujawnił, iż jeden z psów policyjnych biorących udział w akcji miał rzucić się na podejrzanego. Do całej sytuacji doszło na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

las, Grzegorz Borys
27.10.2023 22:00 Dlaczego nie schwytano Grzegorza Borysa? Porażające doniesienia. "On już dawno z tego lasu się wydostał"

Cała Polska wstrzymała oddech, gdy gruchnęły tragiczne wieści z Pomorza. 44-letni Grzegorz Borys jest głównym podejrzanym w sprawie zabójstwa jego 6-letniego synka, Olusia. Wiele wskazuje na to, że mężczyzna zimną krwią zamordował dziecko, a następnie zbiegł do okolicznych lasów, gdzie skutecznie ukrywa się przed policją już od ponad tygodnia. Jednak czy na pewno właśnie tak wygląda sytuacja w Gdyni? Pewien weteran wojskowy ma na ten temat zaskakujące zdanie.

las, Grzegorz Borys
27.10.2023 17:07 Niepojęte, w czym wyedukowany jest Grzegorz Borys. Policja bezradna

Już od ponad tygodnia trwa obława na 44-letniego Grzegorza Borysa, który jest podejrzany o morderstwo swojego 6-letniego synka, Olusia. Chłopiec został znaleziony w mieszkaniu z ranami ciętymi szyi. Jego ojciec w tym czasie zbiegł w stronę Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. To właśnie na tym obszarze obecnie skupiają się poszukiwania policji. Okazuje się, że odnalezienie mężczyzny może być o wiele cięższe do zrealizowania, niż spodziewały się służby. Wszystko przez to, że jest wykształcony w pewnej niecodziennej dziedzinie.

żołnierze, Grzegorz Borys
26.10.2023 20:19 Niepokojące doniesienia. Podano, co może mieć przy sobie Grzegorz Borys. Wojskowi nie mają złudzeń

Grzegorza Borysa, podejrzanego o zamordowanie własnego, 6-letniego synka Olusia, szukają od tygodnia setki funkcjonariuszy. Po dokonaniu okrutnej zbrodni mężczyzna zbiegł na teren okolicznych gdyńskich lasów, które przeczesują policjanci, strażacy, leśnicy i żołnierze. Wojskowi właśnie zdradzili najnowsze informacje, jakie wiadomo na temat poszukiwanego Grzegorza Borysa. Wstrząsające, co może mieć przy sobie.