Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nagle całą Polskę obiegły informacje ws. Krzysztofa Dymińskiego. Rodzice przekazali wstrząsające wieści. Mają jedną prośbę
Sara Karmańska
Sara Karmańska 13.12.2023 20:34

Nagle całą Polskę obiegły informacje ws. Krzysztofa Dymińskiego. Rodzice przekazali wstrząsające wieści. Mają jedną prośbę

Rodzina Krzysztofa Dymińskiego założyła zbiórkę na poszukiwania, fot. kadr z programu „Uwaga!”, Facebook/Agnieszka Dy
Rodzina Krzysztofa Dymińskiego założyła zbiórkę na poszukiwania, fot. kadr z programu „Uwaga!”, Facebook/Agnieszka Dy

Krzysztof Dymiński po raz ostatni był widziany w okolicach mostu Gdańskiego w Warszawie w sobotę 27 maja nad ranem. 16-latek nad ranem wyszedł z miejsca zamieszkania, nie informując o tym swoich rodziców i od tego czasu nie wrócił do domu. 

Krzysztof Dymiński zaginął pod koniec maja

Chociaż od zaginięcia Krzysztofa Dymińskiego minęło wiele miesięcy, jego rodzice nie dają za wygraną i nie odpuszczają w poszukiwaniach. Najbliżsi nastolatka nadal mają nadzieję, że wróci cały i zdrowy do domu. Jak przekazała rodzina, nie ma żadnego dowodu na to, że nastolatek skoczył z mostu, nie ma także nagrań jego dalszych losów, scenariusze mogą być zatem bardzo różne.

Mama chłopaka stale apeluje do syna za pośrednictwem mediów społecznościowych, a także poprzez udział w różnych programach, w których rodzina nagłaśnia sprawę zaginięcia Krzysztofa, jak choćby „Uwaga!” czy „Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie”. Jego tata z kolei przeszukuje Wisłę i jej okolice licząc na to, że niczego nie znajdzie. 

Mama Krzysztofa Dymińskiego właśnie przekazała wzruszające wieści. "Na tę wdzięczność nie mam słów" Rodzice zaginionych Michała i Krzysia łączą siły. Wspólnie rozpoczęli poszukiwania, proszą o pomoc

Rodzice Krzysztofa Dymińskiego usilnie go poszukują

Mama Krzysztofa Dymińskiego regularnie przypomina o jego zaginięciu na swoim profilu, gdzie przekazuje także kolejne aktualizacje na temat jego poszukiwań. Jakiś czas temu zaapelowano, o dołączenie do dedykowanych grup poszukiwawczych specjalizujących się w różnych zadaniach. W najnowszym poście Agnieszka Dymińska informuje natomiast o założeniu zbiórki na poszukiwania 16-latka. 

Minęło pół roku odkąd nasz ukochany syn Krzysztof nad ranem opuścił dom rodzinny a my cały czas go szukamy. Wierzymy mocno, że żyje i po prostu nie wie, jak wrócić. Wierzymy, że ten ciężki czas pełen cierpienia, tęsknoty i oczekiwania wkrótce się skończy. Wierzymy, że znowu będziemy razem szczęśliwi. Nie poddajemy się mimo przeciwności i szukamy innych dróg do osiągnięcia celu. Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zgromadzeniu środków na dalsze działania. Będziemy wdzięczni za najmniejsze wsparcie.

ZOBACZ TEŻ: Rodzice zaginionego Krzysztofa Dymińskiego wydali komunikat. Rozpacz sięgnęła bardzo daleko

Rodzina Krzysztofa Dymińskiego założyła zbiórkę na poszukiwania

Zgodnie z informacjami na stronie zbiórki zebrane fundusze mają zostać przeznaczone na wsparcie prawne, wsparcie detektywistyczne i poszukiwania na Wiśle. Dzięki temu rodzina będzie starała się uzyskać dostęp do materiału zgromadzonego przez policję, a także sfinansuje szerokie poszukiwania Krzysztofa Dymińskiego na terenie kraju i za granicą. Rodzina zaznacza, że w przypadku odnalezienia Krzysztofa Dymińskiego zebrane środki zostaną przeznaczone innym rodzinom, które poszukują zaginionych małoletnich.

Wyobraź sobie, że kładziesz się spać i wiesz, że wszyscy Twoi bliscy są w domu. Czeka Cię wolny weekend, zapowiadają piękną pogodę. Gdy budzisz się rano, w domu brakuje jednego dziecka – czytamy na stronie zbiórki.

Jeśli znajdujesz się w kryzysie zdrowia psychicznego, potrzebujesz pomocy lub masz myśli samobójcze, nie wahaj się skorzystać z numerów pomocowych:

  • 800 70 22 22 – centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego,
  • 116 111 – telefon zaufania dla dzieci i młodzieży,
  • 116 123 – kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych,
  • 22 635 09 54 – telefon zaufania dla osób starszych,
  • 800 120 002 – Niebieska Linia, ogólnopolski telefon dla ofiar przemocy w rodzinie,
  • 112 – w razie bezpośredniego zagrożenia zdrowia lub życia.
Tagi: poszukiwany