Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Panna młoda zmarła przed ślubem. Kilka dni później mężczyzna znalazł w jej telefonie zdjęcie i nie mógł powstrzymać łez
Karina Sulich
Karina Sulich 23.12.2020 20:00

Panna młoda zmarła przed ślubem. Kilka dni później mężczyzna znalazł w jej telefonie zdjęcie i nie mógł powstrzymać łez

ślub
fot. Bin Thiều, unsplash.com

Ślub to niezwykłe wydarzenie, które scala na wieki miłość dwojga ludzi. Niestety dla tej pary, los miał w planach coś innego. Panna młoda nie doczekała swojego wielkiego dnia, a jej, pogrążony w żałobie, niedoszły mąż kilka dni później odkrył coś, co jeszcze bardziej złamało jego serce.

Miłość to niezwykłe uczucie. O miłości pisze się wiersze, kręci filmy, nagrywa piosenki. Każdy z nas liczy na to, że kiedyś znajdzie swoją idealną, drugą połówkę. Weźmie z nią ślub, wychowa piękną gromadkę dzieci, a na koniec pięknie się zestarzeje. Niestety. Los nie dla wszystkich bywa łaskawy. Choć ta para, po wielu latach, z powrotem odnalazła do siebie drogę, nie było im pisane powiedzieć sobie tak.

Odwołany ślub

Para poznała się jeszcze w liceum, jednak ich drogi rozeszły się wraz z końcem szkoły. Jak się okazało, prawdziwej miłości nie da się oszukać. Po ośmiu latach dawni kochankowie spotkali się ponownie i stwierdzili, że nie potrafią bez siebie żyć.

Tym razem nie chcieli czekać i po jakimś czasie zdecydowali się na ślub. Niestety, kiedy John i Michelle rozpoczęli przygotowania do wyjątkowej ceremonii, przyszła panna młoda usłyszała straszną diagnozę.

Okazało się, że kobieta jest chora na raka i czeka ją operacja. Zakochani postanowili przyśpieszyć ceremonię. Mężczyzna był pełen nadziei. Wierzył, że wszystko będzie dobrze i ich wymarzona uroczystość dojdzie do skutku.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Para wzięła ślub cywilny, jednak na kościelnym, ślubnym kobiercu, nie przyszło im się spotkać.

John był załamany, żeby uczcić pamięć swojej zmarłej żony, postanowił założyć stronę na Facebooku, na której opowiedział historię ich miłości. Kiedy mężczyzna odważył się uporządkować rzeczy Michelle, odnalazł jej telefon, a to, co w nim odkrył, złamało jego serce.

Zdjęcie w telefonie

Zdjęcie w telefonie Michelle wyprowadziło mężczyznę z równowagi. John nie mógł powstrzymać łez i czuł, jak jego serce pęka na miliony kawałków.

Ujrzał coś, na co czekał całe życie. Odnalazł zdjęcie swojej żony w sukni ślubnej.Wdowiec podzielił się tym na Facebooku, chcąc uświadomić innym, jak ważne jest troszczenie się o każdy wspólny dzień i pielęgnowanie uczucia.

Los jest nieprzewidywalny i nigdy nie wiemy, ile jeszcze czasu będziemy mogli spędzić z ukochaną osobą.

Niestety, historie łamiące serce zdarzają się o wiele częściej, niż mogłoby się nam wydawać.

Zobacz zdjęcia:

ślub

Tak wyglądałaby Michelle gdyby ślub kościelny pary doszedł do skutku.

ślub

John postanowił zrobić tatuaż ku pamięci zmarłej żony.

ślub

Mężczyzna na swoim fanpage’u przypomina wszystkim, by okazywali miłość swoim bliskim, póki mogą.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: pikio.pl

Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz