Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mąż dowiedział się o romansie żony. Poczekał do jej urodzin i wręczył jej prezent, którego nigdy nie zapomni
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 06.08.2020 00:10

Mąż dowiedział się o romansie żony. Poczekał do jej urodzin i wręczył jej prezent, którego nigdy nie zapomni

Mąż
pixabay.com @bruce mars

Mąż dowiedział się, że jego ukochana od dłuższego czasu ma romans. Pomimo ogromnego bólu, wiedział, że nie może przejść obok tego obojętnie. Powalającego prezentu urodzinowego, który od niego dostała, nie zapomni do końca życia. Czy zdradę można ukryć? Oczywiście. Jednak tez mężczyzna poznał prawdę, a na powiadomienie żony poczekał do jej urodzin.

Zdrada ukochanej osoby pozostawia po sobie ranę, która za każdym razem przypomina, że sytuacja taka może się powtórzyć. To właśnie dlatego małżeństwa, w których jeden z partnerów dopuścił się niewierności, zwykle nie są w stanie wrócić do poprzedniej relacji. Odbudowanie zaufania to ciężka praca, która wymaga zaangażowania obydwu stron. Niekiedy jednym wyjściem jest odejście… oraz zemsta, której partner nie zapomni do końca życia.

Mąż odkrył, że jego ukochana ma romans

Mężczyzna swoim wstrząsającym wyznaniem podzielił się na jednej z grup na Facebooku. Słowa, które padły w jego krótkim wpisie wywołały istne poruszenie. Oprócz cennych wskazówek na przyszłość zdradzony partner otrzymał też ogrom wsparcia, którego naprawdę potrzebował.

Nigdy nie sądziłem, że kryzys w małżeństwie zacznie mnie bezpośrednio dotyczyć. Przecież w związku jesteśmy, a w zasadzie… byliśmy od 15 lat. Co mogło pójść nie tak? Zdrada, no przecież- rozpoczął mężczyzna.

Jak sam przyznaje, od dłuższego czasu przeczuwał, że ten kulminacyjny moment w końcu nadejdzie. Jego ukochana coraz więcej czasu spędzała w pracy, była rozkojarzona, a dotknięcie jej telefonu za każdym razem wywoływało burze i oskarżenia o brak jakiejkolwiek prywatności.

  1. Co się stało? Wojciech Cejrowski błaga o modlitwę. ”Bardzo proszę wprost w mojej intencji”
  2. Drogeria internetowa – Twoje nowe miejsce zakupów
  3. „Kuchenne rewolucje” i restauracje, które pozwały Magdę Gessler. O co poszło i jak się skończyło?

Czy zemsta ma słodki smak?

Mąż, który odnalazł niepodważalne fakty świadczące o niewierności wybranki swojego serca, twierdzi, że tak.

-O tym, że ma romans z kolegą z pracy, dowiedziałem się zupełnie przypadkowo. Co ciekawe, było to dokładnie 2 tygodnie przed jej 43 urodzinami. Najwidoczniej właśnie w taki sposób u kobiet objawia się kryzys wieku średniego. Bolało niewyobrażalnie, ale nie mogłem tego zostawić. Znam ją na wylot i wiem, że ona też by mi nigdy nie opuściła- dodał.

Zastanawiacie się, co zrobił mężczyzna? W pięknym pudełku wręczył jej… przygotowany pozew o rozwód. Na dołączonej niewielkiej karteczce widniała informacja, że zmienił wszystkie piny do swoich kart, których od lat używała.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mąż

Mąż odkrył, że jego ukochana ma romans.

Mąż

Prezent, który otrzymała zwalił ją z nóg.

Mąż

Przygotował dla niej pozew o rozwód.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dramatyczne wydarzenia w TVP na żywo. Są ranni, podczas transmisji doszło do tragedii
  2. Już niebawem w Polsce powstanie Primark. Znamy datę otwarcia i lokalizację
  3. Dagmara Kaźmierska nie wytrzymała. Zostawiła ostry komentarz pod zdjęciem Kingi Rusin, fani zamarli
  4. Śmierć córki odcisnęła na niej piętno. Wiemy, jak dziś żyje Ewa Bem
  5. Wszyscy dziś rzucili się po 1 rzecz z Lidla. Ostatnie godziny, za darmo ukochany przysmak lata

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?