Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona zgubiła pierścionek od ukochanego męża. 7 lat po jego śmierci synowa dokonała niesamowitego odkrycia
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 16.08.2020 21:47

Żona zgubiła pierścionek od ukochanego męża. 7 lat po jego śmierci synowa dokonała niesamowitego odkrycia

Żona
Unsplash.com @shotinraww

Żona zgubiła pierścionek zaręczynowy, który podarował jej ukochany mąż. Stało się to zupełnym przypadkiem – miała po prostu ogromnego pecha. Podczas prac na przydomowej farmie musiał zsunąć się jej z palca, a poszukiwania nie przyniosły rezultatów. Jednak to dopiero początek historii. 7 lat po śmierci ukochanego męża kobiety, jej synowa dokonała niesamowitego odkrycia.

Żona pielęgnowała przydomowy ogródek, gdy zorientowała się, że z palca zniknął jej ulubiony pierścionek. Był to prezent od męża, w dodatku bardzo cenny – nie dość, że był zdobiony brylantem, to jeszcze stanowił pamiątkę po ich zaręczynach. Nic dziwnego, że kobieta bardzo się zestresowała. Z pozoru zwykła historia ma bardzo nietypowy finał – na tyle, że zainteresowała się nią telewizja.

Żona zgubiła pierścionek zaręczynowy

Gdy Mary Grams zauważyła, że pierścionek od męża zniknął z jej palca, bardzo się zdenerwowała. Natychmiast poprosiła syna o pomoc w poszukiwaniach. Niestety, mimo że bardzo się starali, za nic nie mogli znaleźć zguby. Szukali go patrząc z góry, przeczesując ziemię i rośliny rękami, a nawet czołgając się na kolanach, jednak po kilku dniach powtarzanych poszukiwań musieli się poddać.

Choć mąż Mary był bardzo pogodną i niekonfliktową osobą, wciąż nie chciała przyznać, że zgubiła prezent od niego. Obawiała się jego reakcji, było jej też po prostu przykro. Po jakimś czasie, choć wciąż była smutna z powodu zguby, zapomniała o sprawie. Postanowiła też zachować zgubiony prezent w sekrecie przed mężem. Jednak historia ma swój finał dopiero 13 lat później.

  1. Gwiazdor ”M jak miłość” wziął ślub z aktorką ”Barw szczęścia”. Panna młoda wyglądała jak z bajki
  2. Teresa Lipowska o odejściu z „M jak Miłość”. W tle rodzinna sytuacja aktorki

Niesamowite odkrycie

Dom i przylegający do niego ogród po kilku latach został przejęty przez syna Mary i jego żonę. Wciąż pielęgnowali teren, na którym 13 lat temu kobieta zgubiła swój cenny prezent. Jakież było zdziwienie synowej Mary, gdy pewnego dnia podczas prac na grządkach wyciągnęła z ziemi zdeformowaną marchew. Gdy przyjrzała się jej bliżej zobaczyła, że w marchewkę wrośnięty jest… pierścionek zaręczynowy jej teściowej!

Gdy Mary dowiedziała się o znalezisku, wprost nie mogła uwierzyć. Niestety, nie mogła podzielić się nowiną ze swoim mężem. Zmarł 7 lat wcześniej i nigdy nie dowiedział się o zagubionym pierścionku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona

Mary nigdy nie powiedziała mężowi o zgubie.

żona

Zaginiony pierścionek odnalazł się po 13 latach!

żona

Kobieta nie mogła uwierzyć, że pierścionek się odnalazł.

ZOBACZ TEŻ:

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania