Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pakując walizki męża znalazła porażającą rzecz. Bez namysłu pojechała do szpitala, nie mogła uwierzyć
Michał Włoch
Michał Włoch 01.08.2020 20:20

Pakując walizki męża znalazła porażającą rzecz. Bez namysłu pojechała do szpitala, nie mogła uwierzyć

Mąż przysięgał jej miłość i wierność, lecz prawda okazała się całkiem inna. Kobieta, która przyłapała męża na zdradzie, postanowiła spakować jego rzeczy i kazać mu opuścić wspólne mieszkanie. Gdy płacząc, wrzucała jego rzeczy do walizek, trafiła na malutką rzecz, która sprawiła, że zamarła. Gdy się otrząsnęła, wsiadła do samochodu i pojechała do szpitala.

Mąż kobiety miał poważny problem z dochowaniem wierności. Nie spodziewał się, że wszystko wyjdzie na jaw. To było za wiele dla jego partnerki, która postanowiła spakować jego walizki. Odkrycie, którego dokonała podczas tego procesu, sprawiło, że natychmiast pojechała do szpitala.

Niewierny mąż i jego sekret

Gdy mąż kobiety, Włodzimierz był jeszcze jej narzeczonym, wszystko było inaczej. Był szarmancki, opiekuńczy, wierny i sprawiał, że jego przyszła żona, Agnieszka nie mogła doczekać się ślubu.

Wszystko zmieniło się, gdy para zaczęła starać się o dziecko. Po wielu nieudanych próbach, oboje poszli się zbadać. Z jajnikami Agnieszki wszystko było w porządku, lecz w gabinecie lekarskim okazało się, że Włodek nigdy nie będzie mógł mieć dzieci.

Od tego czasu mąż stał się zupełnie innym człowiekiem. Obcym. Coraz więcej pracował i zdarzało się, że twierdził, że nocował w swoim biurze. To sprawiło, że żona po jakimś czasie zaczęła nabierać podejrzeń. Gdy jej mąż spał, przejrzała jego telefon. W środku znajdowało się sporo wiadomości zarówno od kobiet, jak i mężczyzn. Włodek zdradzał ją – czasami z kilkoma osobami naraz.

Jak najszybciej do szpitala

Kobieta była w takim szoku, że poszła jedynie do salonu, gdzie z barku wyciągnęła butelkę whisky, i wypiwszy ją samotnie, zasnęła na kanapie. Gdy obudziła się rano, jej mąż był już w pracy.

Kiedy tylko otworzyła oczy, przypomniał jej się telefon męża i zawarte w nim zdjęcia i wiadomości. Agnieszka wpadła w szał i zaczęła pakować do walizek rzeczy niewiernego małżonka. W pewnym momencie natknęła się na coś, co zmroziło jej krew w żyłach.

W teczce, której Włodek nie wziął tego dnia do pracy, leżał kawałek plastiku, który okazał się być testem na HIV. Wynik testu był dodatni. Kobieta poczuła, że robi jej się słabo i nogi odmawiają jej posłuszeństwa. Najszybciej jak się da, pojechała do szpitala.

 1. Ujawniono nowe, przerażające fakty nt. mamy małej Madzi. Włos się jeży
 2. Rząd przekazał ważne informacje. Chodzi o Polki i Polaków po 75. roku życia
 3. Jarosław Kaczyński złożył dziś kwiaty na Powązkach. Niewielu zna historię jego rodziny z czasów Powstania Warszawskiego

Test, który zmienił ich życie

Gdy dotarła do szpitala, była cała roztrzęsiona. Musiała się odrobinę uspokoić ze względu na otaczających ją innych pacjentów. Starała się sobie przypomnieć, kiedy ostatnio współżyła z mężem. To było około trzech tygodni temu…

Gdy lekarz wrócił z wynikami testu, miał kamienną twarz. Kobieta bardzo bała dowiedzieć się, że mąż zaraził ją śmiertelnym wirusem. O dziwo, okazało się, że wynik jest negatywny – kobieta była zdrowa. Potrzebowała jednak wyjaśnień, których mógł udzielić tylko jej niewierny mąż.

Gdy wróciła do domu, Włodka wciąż nie było. Po jakimś czasie do jej drzwi zapukała policja. Kazali kobiecie usiąść i wypić szklankę wody. Poinformowali ją, że jej mąż tego wieczora postanowił popełnić samobójstwo. Ciało mężczyzny, który wyskoczył z okna swojego biura, znaleźli na chodniku przechodnie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mąż

Kobieta sprawdziła telefon męża i zamarła.

Mąż

Gdy zobaczyła, na co chory jest jej mąż, od razu pojechała do szpitala.

mąż

Mężczyzna, który dowiedział się o swojej chorobie, postanowił popełnić samobójstwo.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Mąż był za ścianą, kontrowersyjne poczynania Kaliny Jędrusik nie mieściły się w głowie. Miała też nieposkromione zamiłowanie do gotowania
 2. Nowe ognisko koronawirusa. Jest na plażach na Pomorzu
 3. Żona dopuściła się niewybaczalnej rzeczy. Na wszystko patrzyło 2-letnie dziecko
 4. Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy
 5. Piękna dziennikarka TVP nie zawsze tak wyglądała. Na starych zdjęciach ciężko ją poznać, co się stało?
 6. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Niestety, nie żyje wielki Polak
 7. Aresztowany mąż Magdaleny Ogórek. Na oświadczenie dziennikarki nie trzeba było długo czekać
 8. Dzieci jednak nie wrócą do szkół we wrześniu? Niepokojące słowa prezesa Związku Nauczycielstwa Polskiego
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji