Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Matka weszła do kuchni i zobaczyła męża ze swoją małą córką. Zamarła, nie mogła uwierzyć własnym oczom
Angelika Bielska
Angelika Bielska 20.08.2020 17:30

Matka weszła do kuchni i zobaczyła męża ze swoją małą córką. Zamarła, nie mogła uwierzyć własnym oczom

kobieta
fot. screen YouTube- DailyPicksandFlicks

To zupełnie naturalne, że pomiędzy córką a ojcem rodzi się specyficzna – jedyna w swoim rodzaju więź. Nie bez powodu tak popularne jest stwierdzenie córeczka tatusia. Para, którą widzimy na poniższym filmiku, jest tego najlepszym przykładem!

Kobieta była przekonana, że jej mąż razem z córką, przygotowują wspólne śniadanie dla całej rodziny. Jednak kiedy weszła do kuchni zamarła. Zamiast smażenia naleśników zobaczyła coś, czego się nie spodziewała. Zaskoczona żona postanowiła wszystko udokumentować – kobieta nagrała filmik i wrzuciła go do sieci.

Kobieta przyłapała ich na gorącym uczynku

Pewna kobieta była przekonana, że w kuchni mąż i córka robią razem śniadanie, które rodzina miała zjeść przy wspólnym stole. Kiedy matka weszła do kuchni sprawdzić, na jakim etapie jest przygotowywanie posiłku, zamarła.

Przez to co tam zobaczyła, kobieta natychmiast sięgnęła po swój telefon, żeby wszystko nagrać. Zamiast smażenia naleśników, tata i córka… tańczyli! Towarzyszył im prawdziwy hit Eda Sheerana – Thinking Out Loud.

  1. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Jego słowa nie pozostawiają złudzeń „Boże, ja się boję mówić”
  2. Nowa lista „żółtych” i „czerwonych” stref. Zagrożone 3 duże polskie miasta

Wesoły poranek

Rodzina będzie miała wspaniałą pamiątkę z tego poranka! Widać, że tata i córka świetnie się ze sobą bawią. Zobaczcie sami – nagranie jest w stanie rozczulić nawet największych twardzieli! Oglądając filmik, aż robi się nostalgicznie, na myśl o wygłupach z dzieciństwa, w towarzystwie swojego taty.

W końcu to miłość powinna scalać rodzinę – to ona jest najważniejsza. Nie można jednak zapomnieć także o odrobinie dystansu i wygłupach. Ta rodzina o tym doskonale pamięta. Zresztą, sami zobaczcie i podzielcie się filmikiem ze swoją rodziną i znajomymi!

ZOBACZ FILMIK:

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji