Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żołnierz zginął na misji w Afganistanie. Po 2 dniach od tragedii jego żona otwiera komputer i zamiera
Karina Sulich
Karina Sulich 01.09.2020 14:20

Żołnierz zginął na misji w Afganistanie. Po 2 dniach od tragedii jego żona otwiera komputer i zamiera

żona
Fot. emmaweaveradayinthelife.blogspot.com

Kiedy mąż wyjechał na misję do Afganistanu, ich córka miała zaledwie dziewięć miesięcy i choć utęskniona żona dniami wyczekiwała na jego powrót, tej rodzinie już nigdy nie było dane się spotkać. Nikt jednak nie spodziewał się, jakie będzie zakończenie tej historii.

Żona, która opłakiwała swojego zmarłego męża, nagle dowiedziała się o nim całej prawy. Kiedy ojciec ich dziecka zginął na misji w Afganistanie, mając zaledwie 26 lat, młoda matka nie mogła się otrząsnąć. Wszystko się zmieniło, gdy otworzyła jego prywatnego laptopa. Nie spodziewała się, co takiego znajdzie na pulpicie komputera.

Żona straciła męża na misji

Todd Weaver zginął w 2010 na misji w Afganistanie podczas eksplozji ładunku wybuchowego. Kiedy młoda żona i matka dowiedziała się o tragedii, nie wierzyła w to, co się stało. Po pogrzebie wszystko miało się zmienić.

Kiedy ciało bohatera zostało pochowane, żona otrzymała prywatne rzeczy zmarłego męża. Kiedy dwa dni później do nich zajrzała, nie miała pojęcia, że znajdzie coś takiego. Kiedy uruchomiła laptopa zamarła.

  1. Marzena Rogalska ma „nową twarz”? Fanka nie ma wątpliwości, gwiazda miała operację plastyczną?
  2. Widząc stan 5-latka lekarz nie mógł powstrzymać łez. Dziecko doświadczyło niewyobrażalnego cierpienia

Żona odkryła list męża

Jak się okazało, Todd był przygotowany na każdą ewentualność i dobrze wiedział, że może już nigdy nie zobaczyć dwóch najważniejszych kobiet w swoim życiu. Żołnierz zostawił dla żony i córki listy, zapisane na dysku laptopa. Kiedy Emma uruchomiła urządzenie, jej oczom ukazały się pliki, których treść doprowadziła ją do łez.

Jeśli to czytasz, to znaczy, że nie wróciłem już do domu i dlatego nie mam już możliwości przypomnieć Ci, jak bardzo Cię kocham – zaczął w poruszającym liście do żony, w którym ostatni raz wyznał jej miłość.

Mężczyzna nie zapomniał również o ostatnich słowach dla swojej córki.

Zostawienie Cię było najtrudniejszą rzeczą, jaką kiedykolwiek musiałem zrobić. Kochanie, jesteś dla mnie wyjątkowa, naprawdę jesteś darem od Boga. Najlepszym dniem w moim życiu, był dzień, w którym się urodziłaś wyznał w liście do małej dziewczynki.

Ten piękny gest zmienił wszystko. Dzięki wyjątkowej pamiątce ojciec i mąż na zawsze będzie przy swojej rodzinie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona

Od śmierci mężczyzny minęło już 10 lat.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania