Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Smutne wieści, Katarzyna Dowbor już nie poprowadzi "Nasz nowy dom". Ujawniono nagły powód rozstania z programem
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 08.05.2023 10:44

Smutne wieści, Katarzyna Dowbor już nie poprowadzi "Nasz nowy dom". Ujawniono nagły powód rozstania z programem

Katarzyna Dowbor
fot. KAPiF

Zaskakujące wieści dotarły do nas z początkiem tygodnia. Po 10 latach z programu “Nasz nowy dom” odchodzi Katarzyna Dowbor. Osoba utożsamiana z tą produkcją nie będzie już jej prowadzić.

Prezenterka odbyła rozmowę z szefostwem Polsatu i została uchwycona przez fotoreporterów “Pomponika” jak opuszczała siedzibę stacji z wielkim bukietem kwiatów. Telewizja przesłała również oficjalny komunikat do mediów.

Katarzyna Dowbor odchodzi z "Nasz nowy dom"

W przekazanej informacji Dyrektor Programowy Polsatu - Edward Miszczak podziękował byłej prowadzącej za to co zrobiła dla produkcji.

- Dziękujemy Katarzynie Dowbor za ogromną wrażliwość, zaangażowanie, profesjonalizm i wkład, który wniosła w tworzenie naszego programu - możemy przeczytać.

Swoją funkcję prezenterka pełniła przez 10 lat. W tym czasie udało jej się wyremontować ponad 300 domów dla tych najbardziej potrzebujących.

Roksana Węgiel nie wytrzymała. Sprowokowała ubiorem przed dzisiejszą maturą z matematyki

Fani żegnają Katarzynę Dowbor

Mimo tego, że jest to świeża informacja to pod postem na Facebooku, który informuje o zmianach w programie, fani komentują tę decyzję stacji ze słoneczkiem. Zdecydowana większość z nich nie jest zadowolona z tego, co się stało.

- Czy dziś 1.04? To jest jakiś ponury żart chyba! - pisze jedna z fanek.

- Słabe posunięcie. Dla mnie to powód, żeby już nie oglądać tego programu - zauważa inna osoba.

- Dlaczego? Nie będzie lepszej prowadzącej - podsumowuje kobieta.

Katarzyna Dowbor żegna się z "Nasz nowy dom"

Dla Katarzyny Dowbor to z pewnością ogromny cios. Przez dekadę można było odnieść wrażenie, że programu "Nasz nowy dom" nie będzie mógł poprowadzić nikt inny. Polsat jednak stara się odświeżyć format.

Prezenterka zdążyła już odnieść się do tej sytuacji. W emocjonalnym wpisie w swoich mediach społecznościowych dziękuje wszystkim, z którymi współpracowała i podsumowuje 10 lat spędzonych na planie.

Źródło: pomponik.pl

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"