Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Romanowska wparowała pierwszy raz na plan "Nasz nowy dom". Podeszła do ludzi Katarzyny Dowbor i się zaczęło
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 16.05.2023 20:16

Romanowska wparowała pierwszy raz na plan "Nasz nowy dom". Podeszła do ludzi Katarzyny Dowbor i się zaczęło

Elżbieta Romanowska
fot. KAPiF

Stacja Polsat poinformowała, że rozpoczęła nagrania do kolejnego sezonu programu “Nasz nowy dom”. Podczas nagrań obecna jest już Elżbieta Romanowska. To właśnie przez nią w roli prowadzącej została zastąpiona Katarzyna Dowbor.

Prezenterka pożegnała się z produkcją po 20. sezonach, co nie przeszło bez echa wśród widzów programu. Wydaje się jednak, że jej zastępczyni szybko znalazła wspólny język z pozostałymi członkami ekipy.

Zastępczyni Katarzyny Dowbor już pracuje na planie "Nasz nowy dom"

Elżbieta Romanowska w roli nowej prowadzącej została różnie odebrana przez fanów programu. Niemal każdy kojarzył produkcję “Nasz nowy dom” z Katarzyną Dowbor i nikt nie spodziewał się takiej zmiany.

Nowa prowadząca spotkała się już z innymi ważnymi członkami ekipy remontowej, m.in. z Przemysławem Oślakiem i Maciejem Pertkiewiczem. Po uśmiechach, które goszczą na ich twarzach, można wysnuć wnioski, że atmosfera w pracy dalej jest dobra i nie uległa zmianie, a współpraca układa się bardzo dobrze.

Koncert Sławomira i Kajry nagle przerwany. Ludzie zaczęli krzyczeć, gwiazdor w szoku, po tym co się stało

Fani reagują na pierwszy dzień zdjęciowy zastępczyni Katarzyny Dowbor

Pod postem na Facebooku produkcji “Nasz nowy dom” fani wyrażają swoje opinie na temat zamiany Katarzyny Dowbor na Elżbietę Romanowską,

- Bardzo lubię Panią Elę i życzę jej jak najlepiej, ale Pani Kasia to jest PANI KASIA i nikt jej nie zastąpi. Mam nadzieję, że pani Ela sobie poradzi w jakiś sposób, ale to już nie będzie to samo - pisze jedna z fanek.

- Nie prorokujmy i nie porównujmy. Życzmy Pani Eli super prowadzenia i powodzenia - trafnie zauważa inna internautka.

- Życzę jej powodzenia, bo wydaje się sympatyczną kobietą. I jeszcze ma ciężko, bo weszła na miejsce Pani Kasi, której się zastąpić nie da i teraz każdy będzie robił porównania - zauważa widz.

Katarzyna Dowbor cierpi na rzadką chorobę

Do mediów nie trafiły oficjalne powody zmiany na stanowisku prowadzącej “Nasz nowy dom”. Okazuje się, jednak, że Katarzyna Dowbor cierpi na rzadką chorobę, która może być uciążliwa przy pracy przed kamerą.

To bez wątpienia nie jest powodem zmian, bowiem prezenterka tryska energią i dobrym humorem. Jednak decyzja ta wzbudziła wiele kontrowersji i fani do dziś nie mogą się z nią pogodzić. Na ocenę pracy Elżbiety Romanowskiej trzeba jednak jeszcze poczekać, bo emisja odcinków z jej udziałem rozpocznie się dopiero na jesieni.

Źródło: telemagazyn.pl

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny