Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Haniebne słowa do syna Katarzyny Dowbor po jej wyrzuceniu z pracy. Nie milczał, zripostował
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 09.05.2023 10:40

Haniebne słowa do syna Katarzyny Dowbor po jej wyrzuceniu z pracy. Nie milczał, zripostował

Katarzyna i Maciej Dowbor
fot. Instagram/katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor musiała pożegnać się z programem „Nasz Nowy Dom” po dekadzie w roli prowadzącej. Polsat podjął decyzję o zakończeniu współpracy z dziennikarką, która w tym roku obchodzi 40-lecie swojej kariery. Prezenterka nie ukrywa, że ciężko pogodzić się jej z decyzją, ponieważ program był bardzo ważną częścią jej życia. 

Jej syn i synowa skomentowali zwolnienie Katarzyny Dowbor ze stacji. Maciej Dowbor zareagował przy tym na pewien nieprzychylny komentarz. 

Katarzyna Dowbor pożegnała się z programem „Nasz Nowy Dom”. Jej syn skomentował

Maciej Dowbor, który także jest zatrudniony w telewizji Polsat, skomentował zwolnienie swojej mamy.

– Mamo! Jesteśmy z Tobą. Wykonałaś kawał dobrej roboty… Myślę, że czas pokaże, że nie zawsze nowe i młodsze znaczy lepsze! Na szczęście Ty wciąż jesteś młoda i perspektywiczna, więc nie mam wątpliwości, że jeszcze wiele nam pokażesz! – napisał w komentarzu dziennikarz.

Od tego czasu prezenter na swoim instagramowym profilu opublikował także filmik żartujący z twierdzeń mediów, jakoby miał drżeć o swoją posadę po słowach wsparcia wobec Katarzyny Dowbor

Maciej Pertkiewicz powiedział, co myśli o zwolnieniu Katarzyny Dowbor. Ujawnił, jaka była naprawdę

Katarzyna Dowbor zwolniona z „Nasz Nowy Dom”. Maciej Dowbor otrzymał nieprzychylny komentarz

Żartobliwemu filmikowi towarzyszy opis: 

– Ciekawe czy bardziej absurdalne są wypociny „tekściarzy” z tabloidów czy może permanentna inwigilacja naszych telefonów?! Nawet nie zdążyłem się do końca wczytać w te pierdoły, a już pojawiły się dziwne oferty! – Maciej Dowbor odniósł się  w ten sposób do reklamy jednej ze szkół policealnych, która zachęca go do szybkiej i darmowej nauki nowego zawodu, który miałby być mu potrzebny po hipotetycznym zwolnieniu z Polsatu. 

Pod filmikiem pojawił się nieprzychylny komentarz jednej z internautek: 

Powinieneś sam opuścić tą telewizję i iść za rodziną, a nie głupie filmiki wstawiać. Dla matki zrobiłabym to od razu, ale czas pokaże co się liczy w życiu, chociaż widząc ten głupi filmik odpowiedź nasuwa się jedna – czytamy.

„Nasz Nowy Dom” bez Katarzyny Dowbor. Maciej Dowbor zareagował na nieprzychylny komentarz

Maciej Dowbor postanowił nie zbywać tego komentarza milczeniem. Na zalecenie, by w ramach protestu i wsparcia dla mamy zrezygnował z pracy w Polsacie, napisał:

– Pani Agnieszko… o tym co robię w życiu decyduję tylko i wyłącznie ja osobiście i żaden internetowy troll nie będzie mi mówił jakie mam podejmować decyzje!!! Pozdrawiam czule.

– @maciej_dowbor dlaczego troll??? Jak się nie ma argumentu, to od razu od trolli trzeba wyzywać? Dla mnie Pani Kasia była jest i będzie ikoną telewizji dlatego moje oburzenie. Nie rozumiem głupiego filmiku? Dla Miszczaka? Napisałam, że ja dla mojej mamy od razu uciekałbym z tego syfu – odpowiedziała internautka.

– (…) troll bo dajesz sobie prawo mówienia innym jak mają żyć i jakie powinny podejmować życiowe wybory, nie mając bladego pojęcia co, jak i dlaczego – skwitował Maciej Dowbor.

Maciej Dowbor komentarze po zwolnieniu Katarzyny Dowbor 1.jpg
fot. Instagram/maciej_dowbor
Maciej Dowbor komentarze po zwolnieniu Katarzyny Dowbor 2.jpg
fot. Instagram/maciej_dowbor
Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik