Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Dowbor zamarła, gdy usłyszała diagnozę od lekarzy. Objawy utrudniają pracę w telewizji
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 15.05.2023 20:09

Katarzyna Dowbor zamarła, gdy usłyszała diagnozę od lekarzy. Objawy utrudniają pracę w telewizji

Katarzyna Dowbor
fot. kadr z programu "Nasz nowy dom"

W zeszłym tygodniu światem polskiego show-biznesu wstrząsnęła informacja o tym, że Katarzyna Dowbor została zwolniona z programu “Nasz nowy dom”. Nie wszyscy jednak mają świadomość, że prezenterka od lat choruje na nieuleczalną chorobę, która wpływa na jej medialną karierę.

Wiadomo już, że zastępczynią dziennikarki w produkcji Polsatu będzie Elżbieta Romanowska. Na razie nie wiadomo, jakie dalsze plany zawodowe ma Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor cierpi na nieuleczalną chorobę

W jednym z licznych udzielonych wywiadów prezenterka powiedziała serwisowi “Plejada”, że zmaga się z chorobą Gravesa-Basedowa.

- Mam chorobę Gravesa-Basedowa, która powodowała u mnie wytrzeszcz. I to nie obu oczu, tylko jednego, więc było to problematyczne - przyznała Katarzyna Dowbor.

Dodała również, że musiała brać sterydy, przez co jej twarz wyglądała naprawdę źle i robiła się duża i księżycowa.

Grób Kamilka z Częstochowy tonie w kwiatach i pluszakach. Rozpaczliwy widok

Katarzyna Dowbor musiała przejść operację przez chorobę

Choroba, z którą zmaga się Katarzyna Dowbor, jest związana z gruczołem tarczycy. Właśnie przez to prezenterka musiała mieć ją wyciętą. Swój pobyt w szpitalu pokazywała w mediach społecznościowych. 

Cała sytuacja wymusiła na dziennikarce także przejście na dietę pudełkową i większą ilość ruchu niż wcześniej. Zdrowe nawyki na pewno będą pomocne w lepszym samopoczuciu i wyjdą na dobre każdemu. Pomimo przeciwności jednak Katarzyna Dowbor może być zadowolona z przebiegu swojej telewizyjnej kariery.

Katarzyna Dowbor była proszona o przefarbowanie się

Katarzyna Dowbor słynie z tego, że jest niezwykle uśmiechniętą i ciepłą osobą. Jej znakiem rozpoznawczym stały się też rude włosy. Nie każdy jednak wie, że kiedyś poproszono ją o przefarbowanie się, czego prezenterka jednak odmówiła.

Ostatnio prezenterka miała dużo przeżyć. Z jednej strony straciła pracę, ale z drugiej uzyskała ogromne wsparcie od fanów i jej córka świętowała 24. urodziny, co z pewnością mogło sprawić jej uśmiech i chwile szczęścia.

Źródło: plotek.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania