Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Katarzyna Dowbor zabrała głos po zwolnieniu z "Nasz nowy dom". Łzy same płyną do oczu
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 08.05.2023 11:15

Katarzyna Dowbor zabrała głos po zwolnieniu z "Nasz nowy dom". Łzy same płyną do oczu

Katarzyna Dowbor
fot. KAPiF

Po oficjalnym zakończeniu współpracy z programem “Nasz nowy dom” Katarzyna Dowbor postanowiła się do tego odnieść. W swoich mediach społecznościowych opublikowała wzruszający wpis.

Takich wiadomości chyba nikt się nie spodziewał. Prezenterka była utożsamiana z tą produkcją, a teraz okazuje się, że prowadził ją będzie ktoś inny. W Polsacie zmiany sięgają coraz dalej.

Katarzyna Dowbor komentuje swoje zwolnienie z programu "Nasz nowy dom"

- Nic nie może przecież wiecznie trwać - od takich słów rozpoczyna się post Katarzyny Dowbor.

Prezenterka podkreśla, że podziękowano jej za współpracę, ale taka jest kolej rzeczy. 

- Dziesięć lat temu rozstała się ze mną TVP po trzydziestu latach pracy. W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki... i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich… - przekazuje Katarzyna Dowbor.

Roksana Węgiel nie wytrzymała. Sprowokowała ubiorem przed dzisiejszą maturą z matematyki

Program "Nasz nowy dom" był bardzo ważny dla Katarzyny Dowbor

Prezenterka podkreśla, że program "Nasz nowy dom" był chyba najważniejszym w jej życiu, a jego misją było pomaganie. Katarzyna Dowbor dziękuje całej ekipie, z jaką miała przyjemność pracować przez te 10 lat.

Mimo na pewno dużych emocji towarzyszących całej decyzji prezenterka, mimo że jest teraz smutna, to stara się pozytywnie patrzeć na swoją przyszłość.

- I tylko tak trochę smutno, że już nigdy nie wypowiem tych magicznych słów: „Wyremontujemy Wasz dom!”. Będę tęsknić za wami moi Kochani! A teraz czuję się, jak panna z odzysku – znowu jestem do wzięcia - czytamy na końcu wpisu.

Fani dziękują Katarzynie Dowbor za wspólne 10 lat

Pod postem prezenterki zaroiło się od podziękowań ze strony fanów.

 - Pani Kasiu,  szkoda, że odmładza się wszystko i wszystkich! Pięknie pani pracowała, doświadczenie zawodowe i szczera empatia pomogły wielu rodzinom rozpocząć nowe życie. Gdyby każdy z nas miał chociaż cząstkę Pani dobra - świat byłby cudny - pisze jedna z fanek.

- Pani Kasiu, to bardzo przykre, że odchodzi pani z programu, ale muszę pani i całej ekipie podziękować za to, że byliście i pomagaliście ludziom w potrzebie - wtóruje jej inna osoba.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania