Lifestyle.Lelum.pl > Jarek Mergner

Jarek Mergner

Gosia Mergner
02.07.2024 16:52 Metamorfoza Gosi, żony Jarusia z "Chłopaków" rzuca na kolana

Gosia i Jaruś zdobyli popularność dzięki programowi “Chłopaki do wzięcia”. Uczestnicy znaleźli miłość w show i szybko zdecydowali, że chcą być razem. Niestety, jakiś czas temu media obiegła wiadomość o ich rozstaniu. Mimo tego, że już zdążyli do siebie wrócić, a ich separacja nie trwało długo, odcisnęła na nich swoje piętno. To nieprawdopodobne, jaką metamorfozę przeszła Gosia w tym czasie. 

Jaruś z chłopaków do wzięcia
02.07.2024 14:40 Jarek z "Chłopaków do wzięcia" znowu ma żonę. Właśnie to ogłosili

Jarek Mergner poznał swoją drugą połówkę, Gosię, dzięki udziałowi w programie “Chłopaki do wzięcia”. Sympatyczny bohater szybko stanął ze swoją ukochaną na ślubnym kobiercu, po czym rozpoczął z nią wspólne życie. Po niecałych 2 latach para zaczęła borykać się z problemami, które poważnie wpłynęły na ich małżeństwo. Ich przyszłość stanęła pod znakiem zapytania, gdy Jaruś ogłosił, że wyprowadził się od swojej żony. Teraz oboje przerwali w tej sprawie milczenie. Mieli do przekazania fanom emocjonujące wieści.

Gosia i Jaruś
29.06.2024 09:40 Żona Jarusia z "Chłopaków do wzięcia" wyjawiła powód rozstania

Jaruś i Gosia stali się jedną z najbardziej popularnych par, które wystąpiły w programie “Chłopaki do wzięcia”. Ich małżeństwo przetrwało niecałe 2 lata. W kwietniu br. w sieci ukazał się filmik, na którym mężczyzna przyznał, że nie mieszka już ze swoją żoną. Do tej pory Gosia nie potwierdzała tych smutnych wieści, ale widząc najnowszy występ Jarka w telewizji, postanowiła zareagować. Ujawniła, jaki był powód zakończenia przez nich małżeństwa. 

Jarek Mergner
30.05.2024 15:53 Chłopaki do wzięcia: Jaruś już ma nową dziewczynę? To ideał

Jarek z “Chłopaków do wzięcia” długo nie rozpaczał po Gosi, którą poślubił w 2022 roku, a z którą rozstał się niedawno. Fani co rusz snują domysły o nowym związku gwiazdy programu. Niektórzy byli na tyle odważni, aby zapytać go o to wprost. Jarek zabrał głos, przy okazji wyjaśnił, jaki jest jego ideał kobiety. 

Chłopaki do wzięcia Jarek Mergner
30.04.2024 20:21 Jarkowi serce znów zabiło mocniej? Był gotów na wielkie poświęcenie

Jakiś czas temu w sieci zawrzało po niespodziewanym rozstaniu Jarka Mergnera ze swoją żoną Gosią. Teraz przyjaciel uczestnika “Chłopaków do wzięcia” ujawnił, co chciał zrobić świeżo upieczony singiel. Cudem udało się go powstrzymać.

Jaruś Mergner i Gosia z "Chłopaków do wzięcia"
19.04.2024 17:44 Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" już zaczął nowe życie. Wydał oświadczenie

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" niedawno zaskoczył swoich fanów wieściami, że rozstał się z Gosią. Jak się okazuje, bohater popularnego programu zaczął już układać swoje życie na nowo. 

Jaruś i żona
17.04.2024 20:58 Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" już nie mieszka z żoną

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Jarek Mergner jest jednym z najpopularniejszych uczestników kultowego reality show “Chłopaki do wzięcia”. Jakiś czas temu w mediach pojawiła się przykra informacja o rozstaniu gwiazdora z jego ukochaną żoną Gosią. Gdzie obecnie mieszka Jaruś?

Jarek Mergner, mama Aniela
13.03.2024 22:17 Co dzieje się z mamą Jarusia z "Chłopaków do wzięcia". Jest trop

Jarek Mergner jest jednym z ulubionych bohaterów programu „Chłopaki do wzięcia”. Dziś Jaruś nie pojawia się w formacie tak często jak dawniej, ale ostatecznie nie jest już też „do wzięcia”. W 2022 roku kawaler stanął na ślubnym kobiercu u boku ukochanej Gosi. Fani zastanawiają się jednak, czemu w formacie przestała pojawiać się jego mama.

Jarek Mergner
04.01.2024 15:08 Jarek z „Chłopaków do wzięcia” ma nową pracę. Internauci zdębieli, widząc go w akcji

Jarek z „Chłopaków do wzięcia” jest jednym z ulubionych bohaterów fanów. Mężczyzna, który zdobył sympatię widzów, w końcu znalazł upragnioną miłość u boku Gosi. Ich ślub do dziś pozostaje jednym z najważniejszych wydarzeń przedstawionych w programie.

Jacek Mergner z "Chłopaków do wzięcia" przeszdł metamorfozę
26.07.2023 12:15 "Chłopaki do wzięcia": Najpierw żona, teraz Jarek Mergner przeszedł metamorfozę. TAK teraz wygląda, ale zmiana!

Jacek Mergner zaskoczył absolutnie wszystkich swoim odmienionym wyglądem. Gwiazdor programu “Chłopaki do wzięcia” poszedł w ślady żony i również zafundował sobie całkowitą przemianę wizerunku. Wygląda nie do poznania!

Jarek Mergner Chłopaki do wzięcia
19.04.2023 10:24 Jarek z "Chłopaków do wzięcia" zdemaskowany przez jeden błąd. Fani od razu zauważyli, nie był z nimi szczery?

Jarek Mergner, znany z programu „Chłopaki do wzięcia”, chętnie pokazuje swoje kulinarne poczynania. Odkąd zdobył popularność dzięki udziałowi w programie, aktywnie udziela się na swoim kanale w serwisie YouTube. W najnowszym filmiku postanowił wypróbować gotową zapiekankę z serem i pieczarkami. Niektórzy z fanów zarzucili mu jednak kłamstwo. Dlaczego?

Jarek Mergner, Chłopaki do wzięcia
22.03.2023 07:35 Jarek Mergner z "Chłopaków do wzięcia" wziął się za siebie. Ma mocną zasadę "Facet musi być..."

W najnowszym filmie Jarek Mergner zaskoczył wszystkich. Na nagraniu pokazał się ze strony, z której ani fani, ani widzowie go nie znali. Wyraził też, jak jego zdaniem powinien wyglądać prawdziwy mężczyzna. Trzeba przyznać, że bohater programu "Chłopaki do wzięcia" przeszedł ogromną przemianę. Wszystko wskazuje na to, że lubiany bohater popularnego serialu poważnie wziął się za siebie. W najbliższym czasie obserwujący jego kanał będą mogli zobaczyć nieoczekiwane efekty. 

Chłopaki do wzięcia
18.03.2023 13:08 Fani oszaleli po tym, co zobaczyli u Jarusia z "Chłopaków do wzięcia". "Znaki" mocno ich zmartwiły

Pod ostatnim nagraniem na kanale Jarka Mergnera zaroiło się od komentarzy. Bohater programu "Chłopaki do wzięcia" już samym tytułem filmu wprawił fanów w konsternację. Niektórzy snują ponure przypuszczenia i ostrzegają. Poszło o “znaki”. Jest powód do niepokoju? Jarek Mergner z “Chłopaków do wzięcia” jednym słowem zwrócił uwagę fanów. W komentarzach zawrzało. 

Jarek, Chłopaki do wzięcia
13.03.2023 10:42 W takich warunkach mieszka Jarek z "Chłopaków do wzięcia". W kuchni zdecydowanie czegoś brak

Jarek z programu „Chłopaki do wzięcia” jest jednym z najsympatyczniejszych uczestników show. Właśnie dlatego widzowie tak cieszyli się, gdy mężczyzna ostatecznie wziął ślub. Jego wybranką została Gosia. Niedawno obchodzili pierwszą rocznicę. Jak żyją?Co ciekawe, to nie małżonka wprowadziła się do bohatera programu a odwrotnie. Jarek zdał mieszkanie komunalne, by z nią żyć.

Chłopaki do wzięcia
28.02.2023 22:00 Nowe, niepokojące wieści o małżeństwie Jarka z "Chłopaków do wzięcia". Nagranie w sieci, fani pytają o Gosię

Wkrótce minie rok, odkąd Jarek Mergner z programu "Chłopaki do wzięcia" wziął ślub. Tymczasem w mediach wciąż pojawiają się pytania o jego żonę. Najnowsze nagranie bohatera na nowo rozbudziło niepokój, fani chcą wiedzieć, gdzie jest Gosia. Najnowsze nagranie udostępnione przez Jarka obudziło czujność fanów. Pod spodem spłynęła lawina komentarzy.

Chłopaki do wzięcia
18.02.2023 22:14 Jarek z „Chłopaków do wzięcia” pokazał jak sprawia przyjemność żonie. Chcielibyśmy zobaczyć minę Gosi

Jarek Mergner to jeden z najpopularniejszych uczestników programu „Chłopaki do wzięcia”. On akurat już swoją wybrankę znalazł i bardzo o nią dba. Teraz pokazał, czym postanowił ją rozpieścić na Walentynki.Jarek prowadzi swój kanał w serwisie YouTube, na którym regularnie publikuje filmiki. W ostatnim opowiedział o swoim prezencie.

Jarek Mergner żona
20.01.2023 14:28 Żona Jarka z „Chłopaków do wzięcia” zdradziła, jak sprawia mu przyjemność. „On mnie nie odpuści”

Aż trudno uwierzyć, że uwielbiany przez widzów Jarek Mergner już od roku nie jest „do wzięcia”. Nieoczekiwanie głos zabrała jego milcząca do tej pory żona. Przed kamerą zdradziła, w jaki sposób dogadza ukochanemu. W ciągu ostatnich miesięcy w mediach nieraz pojawiały się spekulacje i domysły na temat nowej drogi życia popularnego bohatera „Chłopaków do wzięcia” – a to dlatego, że od momentu zaślubin jego małżeństwo spowiła aura milczenia. Widzowie zastanawiali się już, czy związek w ogóle przetrwał, kiedy żona Jarka nagle pojawiła się na ekranie.

Chłopaki do wzięcia
05.11.2022 12:32 Jaruś z „Chłopaków do wzięcia” opowiedział o swojej rodzinie. Od babci usłyszał, co mówiła o dziadku

Jaruś z programu „Chłopaki do wzięcia” po raz pierwszy wspomniał o swoich korzeniach. Te słowa przekazała mu kiedyś babcia. Teraz on postanowił podzielić się krótką, wojenną anegdotką o dziadku. W ciągu całych lat pobytu na antenie Jarek Mergner nieraz pokazywał nam swoich znajomych i przyjaciół. Nigdy jednak nie był wylewny, jeśli chodzi o rodzinę. Teraz zaskoczył wszystkich krótką historią.