Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Jarek Mergner z "Chłopaków do wzięcia" wziął się za siebie. Ma mocną zasadę "Facet musi być..."
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 22.03.2023 07:35

Jarek Mergner z "Chłopaków do wzięcia" wziął się za siebie. Ma mocną zasadę "Facet musi być..."

Jarek Mergner, Chłopaki do wzięcia
youtube.com/ jarek Mergner chłopaki do wziecia

W najnowszym filmie Jarek Mergner zaskoczył wszystkich. Na nagraniu pokazał się ze strony, z której ani fani, ani widzowie go nie znali. Wyraził też, jak jego zdaniem powinien wyglądać prawdziwy mężczyzna. Trzeba przyznać, że bohater programu "Chłopaki do wzięcia" przeszedł ogromną przemianę. 

Wszystko wskazuje na to, że lubiany bohater popularnego serialu poważnie wziął się za siebie. W najbliższym czasie obserwujący jego kanał będą mogli zobaczyć nieoczekiwane efekty. 

Widzowie nie znali Jarka Mergnera z tej strony. W życiu "Chłopaka do wzięcia" zaszły zmiany

Jeden z ulubionych uczestników popularnego programu postanowił zadbać o swoją formę. W swoim nowym filmiku na You Tubie pt. "Moja kuchnia domowa" mówi, co musi jeść facet, aby być "masywny". Zdradził również, że wkrótce pokaże nagranie z jego treningu. 

Zawsze z rana sobie takiego mięska zjem, bo lubię zjeść, bo wiadomo, facet musi być masywny. Za jakiś czas to pokaże wam na takim fajnym treningu, pokaże jak worek się treninguje.

Ja mam kondycje, to ja mogę sobie, wiadomo, gdzieś tam sobie jeszcze poćwiczyć – mówi Jarek w swoim nowym filmiku.

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej z Plutycz potrzebuje pomocy. Aż ściska za serce, kto się u niego pojawił

Jarek Mergner opowiada o swojej mięsnej diecie

– A ja sobie właśnie zajadam fajne mięsko – mówi Jarek, zajadając się pałeczką od kurczaka na oczach internautów.

"Chłopak do wzięcia" opowiedział o swojej diecie, w której dominują potrawy z mięsem. Na jego talerzu często gości "schabowy" czy "placki ziemniaczane". Zdradził również, że mięso je nawet na śniadanie. 

Właśnie tak sobie biorę zawsze mięsko, czy z kurczaka, czy z kaczki biorę sobie i jem. Takie o, można sobie zjeść na śniadanie – dodał na filmiku.

Jarek Mergner i jego kanał na You Tubie

Na swoim kanale udziela porad kulinarnych, ale również pokazuje, jak przyrządza różne dania m.in. "wątróbka profesjonalna", "sałatka smaczna" czy "najlepsze danie to ryba". Poza filmikami kulinarnymi pokazuje również ćwiczenia i wycieczki. 

Jaruś ma całkiem spore grono, które chętnie wraca na jego konto. Subskrybuje go, aż 76 tysięcy osób, a jego filmiki mają kilka tysięcy wyświetleń. 

Jarek Mergner.png
fot. kadr "Jarek Mergner Chłopaki do wzięcia" You Tube
Jarek Mergner (2).png
fot. kadr "Jarek Mergner Chłopaki do wzięcia" You Tube

 

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego