Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" już zaczął nowe życie. Wydał oświadczenie
Sara Karmańska
Sara Karmańska 19.04.2024 17:44

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" już zaczął nowe życie. Wydał oświadczenie

Jaruś Mergner i Gosia z "Chłopaków do wzięcia"
Fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia" prod. Polsat

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" niedawno zaskoczył swoich fanów wieściami, że rozstał się z Gosią. Jak się okazuje, bohater popularnego programu zaczął już układać swoje życie na nowo. 

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" rozstał się żoną

Jaruś szukał swojej drugiej połówki w programie “Chłopaki do wzięcia", gdzie był jednym z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów. W końcu mu się to udało i mężczyzna związał się z Gosią. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2022 roku. Wspólnie wyremontowali mieszkanie Gosi i wydawało się, że się im układa. 

Choć para co pewien czas pokazywała się w programie Polsatu, na przykład wychodząc na randkę do pizzerii, czy skacząc ze spadochronem, w sieci wielokrotnie pojawiały się plotki, że ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Jak dotąd za każdym razem Jaruś temu zaprzeczał i zapewniał, że ich związek ma się dobrze i nadal są z Gosią razem. Wszystko zmieniło się jednak w kwietniu 2024 roku.

„Chłopaki do wzięcia” – jak mieszka Jaruś, fot. YouTube jarek Mergner chłopaki do wziecia 7.png
Jarek Mergner, fot. YouTube/jarek Mergner chłopaki do wziecia
Po śmierci ojca Andrzej z "Chłopaków do wzięcia" zniknął. Co się z nim stało? Gwiazda "Chłopaków do wzięcia" dołączy do TVP? Ma ambitny plan

Co działo się za zamkniętymi drzwami?

Niedawno jednak wyszło na jaw, że jeden z kryzysów okazał się nie do przeskoczenia. O całej sytuacji poinformował przyjaciel “Chłopaka do wzięcia”, który ujawnił, jak naprawdę miała wyglądać sytuacja w związku Jarka Mergnera i Gosi. Jak zdradził "Tomek581", przyczyną rozstania pary miały być kwestie finansowe. Na nagraniu, na którym towarzyszy mu Jaruś, zdradził kulisy związku mężczyzny i jego żony.

Jarek już nie jest ze swoją żoną. Jest dalej chłopakiem do wzięcia [...] Powiem wam tylko tyle: z Jarka sobie zrobili skarbonkę, tylko się liczyła kasa dla nich, a Jarek miał ciągle za wszystko płacić. Jak się zbuntował, to nawet nie mógł usiąść przy stole wielkanocnym. Oddzielnie musiał jeść  – zdradził na nagraniu zamieszczonym w mediach społecznościowych.

„Chłopaki do wzięcia” – jak mieszka Jaruś, fot. YouTube jarek Mergner chłopaki do wziecia 3.png
Jarek Mergner, fot. YouTube/jarek Mergner chłopaki do wziecia

ZOBACZ TEŻ: Marysia i Henio podjęli ważną decyzję. “Bardzo o tej chwili marzyłam”

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" układa sobie życie na nowo

Niedługo po ujawnieniu swojego rozstania z Gosią, Jarek zdecydował się na opublikowanie kolejnego oświadczenia. Tym razem osobiście potwierdził, że nie jest już z Gosią. Zdradził także, że to on zadecydował o rozstaniu, a także że wyprowadził się już z mieszkania. Na jednym z kolejnych filmików można usłyszeć, że bohater programu “Chłopaki do wzięcia” zamieszkał w wynajętym od kolegi mieszkaniu w domu jednorodzinnym

Przyczyna była taka, że no trzeba było się wyprowadzić, bo wiadomo, co to dużo dyskutować, wystarczy. Nie szło wytrzymać, kto chce się dowiedzieć, to można do mnie napisać i już. Po prostu trzeba było i się wyprowadzić, bo po prostu innego wyjścia nie było – powiedział Jaruś. 

„Chłopaki do wzięcia” – jak mieszka Jaruś, fot. YouTube jarek Mergner chłopaki do wziecia.png
Jarek Mergner, fot. YouTube/jarek Mergner chłopaki do wziecia
„Chłopaki do wzięcia” – jak mieszka Jaruś, fot. YouTubejarek Mergner chłopaki do wziecia.jpg
Jarek Mergner, fot. YouTube/jarek Mergner chłopaki do wziecia