Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile dzieci ma Krzysztof Ibisz? Jego trzecia żona jest w ciąży, to nie pierwsze dziecko prezentera
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 05.06.2022 22:23

Ile dzieci ma Krzysztof Ibisz? Jego trzecia żona jest w ciąży, to nie pierwsze dziecko prezentera

Krzysztof Ibisz
Piotr Molecki/East News

Dopiero co media obiegła wieść, że gospodarz kultowej „Gry w ciemno” po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu, a teraz ogłoszono kolejną, wspaniałą nowinę. Krzysztof Ibisz zostanie ojcem. Joanna Kudzbalska zaprezentowała zaokrąglony brzuszek, a my przypominamy, ile dzieci ma wiecznie młody prezenter.

Czym byłby świat rodzinnych teleturniejów bez polskiego Benjamina Buttona? Krzysztof Ibisz, choć ma na swoim koncie karierę polityczną i dziennikarską, zapisał się w naszej świadomości, jako gospodarz takich kultowych programów, jak „Rosyjska ruletka”, „Gra w ciemno”, czy „Awantura o kasę” i można odnieść wrażenie, że z biegiem lat jego sława wcale się nie zestarzała — podobnie, jak on sam.

Prezenter nigdy też nie robił tajemnicy ze swojego życia prywatnego. Zmieniło się to dopiero w ubiegłym roku, kiedy stanął na ślubnym kobiercu u boku Joanny Kudzbalskiej. Dopiero niedawno para udzieliła pierwszego wspólnego wywiadu i opowiedziała o początkach małżeństwa.

Ile dzieci ma Krzysztof Ibisz? Prezenter po raz kolejny zostanie ojcem

Teraz do mediów trafiła kolejna wspaniała nowina. Krzysztof Ibisz opublikował zdjęcie, na którym czule gładzi zaokrąglony brzuszek swojej żony. Wzruszająca fotografia została opisana krótkim, lecz bardzo wymownym obwieszczeniem:

Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy – napisał gwiazdor.

Zachwyceni fani obsypali parę gratulacjami. Delikatny zarys figury Kudzbalskiej wskazuje, że jest do dopiero początek ciąży, jednak już teraz można się zastanawiać, czy prezenter doczeka się kolejnego syna, czy też los ześle mu córeczkę.

Krzysztof Ibisz ma obecnie dwoje dzieci. Jego pierwsze małżeństwo z dziennikarką, Anną Zejdler przetrwało 6 lat. Owocem ich relacji był zaś Maksymilian. Według „Pudelka” 23-latek studiuje aktorstwo i zdaniem niektórych mógłby z powodzeniem trafić na okładkę męskiego Vouge’a. Internauci okrzyknęli go polskim Timothém Chalametem.

Wyświetl ten post na Instagramie

Drugi syn prezentera, Vincent pochodzi ze ślubnego związku z aktorką Anną Nowak. 5 lutego skończył 16 lat i już teraz wykazuje wielkie zainteresowanie światem show-biznesu.

– Nie sądziłem, że ten młody człowiek, w pełni zafascynowany telewizją, będzie smakował każdy moment spędzony ze mną na planie programu […] Mieć takiego partnera w pracy to prawdziwe szczęście! – pisał dumny dziennikarz.

Wyświetl ten post na Instagramie

Już wkrótce Krzysztof Ibisz będzie mógł pochwalić się trójką dzieci. Czekamy zatem na informację, czy do rodziny dołączy kolejny chłopiec, czy też, po raz pierwszy, prezenter będzie mógł powitać na świecie małą księżniczkę.

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Iga świątek rozbawiła dziennikarzy na konferencji. Wystarczyło jedno
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Katarzyna Cichopek wyjechała z Warszawy. Wiemy, z kim i gdzie spędziła weekend, bardzo nietypowe miejsce

Źródło: Plotek