Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz 6? Muzyk właśnie podzielił się nieprawdopodobną informacją
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 31.03.2021 11:24

Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz 6? Muzyk właśnie podzielił się nieprawdopodobną informacją

Michał Wiśniewski
fot. instagram.com/m_wisniewski1972/?hl=pl

Na profilu Michała Wiśniewskiego pojawiła się właśnie zadziwiająca informacja. Muzyk opublikował zdjęcie, które opatrzył wymownym opisem, sugerującym, że w przyszłości być może pojawi się jego kolejny potomek. –Chcieliśmy rodzić w Łodzi, ale tam tatusiom wstęp był już całkowicie wzbroniony. Może w przyszłości – napisał enigmatyczne.

Michał Wiśniewski niedawno po raz 5 został ojcem. Na świat przyszedł jego drugi syn – Falco Amadeus. Jak widać, muzyk nie wyklucza, że przyszłości może pojawić się na świecie kolejne dziecko.

Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie ojcem?

Michał Wiśniewski opublikował na swoim oficjalnym profilu wpis, który wzbudził wiele emocji. Zdjęcie, na którym pozuje ze stetoskopem na szyi, opatrzył wymownym komentarzem, który daje do myślenia.

W sumie można powiedzieć, że „dr” Wiśniewski konsultował żonę na e-wizycie, bo w tych czasach tatusiowie mogą wchodzić tylko na sam poród – zaczął niewinnie lider zespołu Ich Troje.

Chcieliśmy rodzić w Łodzi, ale tam tatusiom wstęp był już całkowicie wzbroniony. Może w przyszłości – napisał w dalszej części wypowiedzi.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wygląda zatem na to, że muzyk nie wyklucza, iż w przyszłości na świecie może pojawić się jego kolejny potomek. Nie możemy się doczekać!

Michał Wiśniewski dzieci

Michał Wiśniewski jest obecnie ojcem 5 dzieci. Pierwszym dzieckiem muzyka był Xavier, który obecnie ma już 18 lat. Rok później na świat przyszła Fabienne. Mamą wspomnianej dwójki jest Mandaryna, druga żona Michała Wiśniewskiego.

Niedługo po zawarciu kolejnego małżeństwa z Anną Świątczak, na świat przyszło trzecie dziecko lidera zespołu Ich Troje – Etienette, która ma już 14 lat. Dwa lata później urodziła się Vivienne, trzecia córka Michała Wiśniewskiego.

Niestety, trzecie małżeństwo muzyka również zakończyło się rozwodem – podobnie, jak i czwarte. W 2020 roku Wiśniewski po raz 5. stanął na ślubnym kobiercu ze swoją obecną małżonką – Polą. Para doczekała się syna – Falco Amadeusa.

Michał Wiśniewski ma już 5 dzieci, jednak wygląda na to, że nie wyklucza kolejnych. Trzymamy kciuki!

Zobacz zdjęcie:

Visualizza questo post su Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com