Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile dzieci ma Gienek z Plutycz? Prawda zaskakuje nawet największych fanów programu „Rolnicy. Podlasie”
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 12.03.2022 20:44

Ile dzieci ma Gienek z Plutycz? Prawda zaskakuje nawet największych fanów programu „Rolnicy. Podlasie”

żona
fot. instagram.com/szymon.holownia

Gienek z Plutycz to najbardziej rozpoznawalny bohater serialu Fokus TV „Rolnicy. Podlasie”. W programie często pojawiają się wraz z nim jego synowie: Andrzej i Jarek. To jednak nie wszystkie dzieci podlaskiego rolnika.

Gienek Onopiuk ma gospodarstwo liczące 50 hektarów ziemi, niedaleko Bielska Podlaskiego. Hoduje na nim między innymi sprowadzone z Litwy niebieskie krowy.

Ile dzieci ma Gienek z Plutycz?

Gienek Onopiuk z Plutycz ma troje żyjących dzieci. Na ekranie „Rolników. Podlasie” często możemy zobaczyć dwóch synów: 39-letniego Andrzeja i 29-letniego Jarka. Jarek pojawił się już wcześniej w telewizji, jako uczestnik programu „Dżentelmeni i wieśniacy” stacji TTV.

Gienek ma także dorosłą córkę, która założyła własną rodzinę i mieszka niedaleko gospodarstwa ojca. Sama ma dwójkę dzieci: Kacper i Nina są oczkiem w głowie dziadka. Gienek wspomniał raz w programie, że czasem przychodzi do swojej córki na obiad.

Niestety, w przeszłości mężczyzna przeżył tragedię. W jednym z odcinków programu rolnik wyznał, że jego pierwsze dziecko – córeczka – zmarła zaledwie pół roku po urodzeniu.

Dziewczynka nazywała się Justyna, a Gienek opowiedział raz w programie, że śni mu się do dzisiaj:

Przeważnie córeczka Justynka mi się śni. Była pierwsza, maleńka zmarła – wyznał raz w „Rolnikach. Podlasie”.

Najnowsze odcinki serialu „Rolnicy. Podlasie” możecie oglądać w każdą niedzielę o godzinie 20:00 na kanale Fokus TV. 2 stycznia 2022 roku rozpoczęła się 4. seria programu.

Zobacz zdjęcia:

Gienek z Plutycz

Źródło: Gazeta Współczesna, Super Express

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Adriana Kalska zdradziła swoją definicję męskości i pokazała nowe zdjęcie. Fanka: „Uśmiech piękny, oczy smutne”
  2. Nie zobaczymy już zdjęć Anny Kalczyńskiej? Podjęła decyzję w słusznej sprawie, zaczyna już dziś
  3. Media podają niepokojące wieści z rodzinnego domu Edyty Górniak. Szczere słowa ciotki gwiazdy