Lifestyle.Lelum.pl > Anna Przybylska

Anna Przybylska

Anna Przybylska, Szymon Bieniuk
18.04.2024 10:26 Syn Anny Przybylskiej zrobił sobie tatuaż upamiętniający mamę [FOTO]

Pamięć o Annie Przybylskiej jest nieustannie kultywowana przez jej najbliższych. Od śmierci aktorki minie w tym roku 10 lat. Jej średni syn, Szymon Bieniuk, świętował jakiś czas temu 18 urodziny. Teraz postanowił wykonać niezwykły gest, którym upamiętnił zmarłą mamę. W tym celu nastolatek udał się do studia tatuażu, a całą wizytę uwiecznił w swoich mediach społecznościowych. Co ciekawe, nie jest on pierwszym dzieckiem Przybylskiej, które zdecydowało się upamiętnić ją tatuażem.

Oliwia Bieniuk
07.04.2024 11:18 Oliwia Bieniuk od początku kariery zmaga się z jednym problemem

Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, od pewnego czasu aktywnie działa w branży aktorskiej i już lata temu została pełnoprawną celebrytką. Mogliśmy podziwiać ją w "Tańcu z gwiazdami" oraz produkcjach pokroju "Gliniarzy". Niestety, jej karierze od samego początku towarzyszy pewien problem.

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
20.03.2024 15:03 Bieniuk po latach ujawnił wstrząsające szczegóły choroby Przybylskiej

Już za parę miesięcy minie dziesięć lat od śmierci jednej z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. Anna Przybylska odeszła dokładnie 5 października 2014 roku po długiej walce z niebezpieczną chorobą — rakiem trzustki. Teraz jej ukochany Jarosław Bieniuk ujawnił kilka smutnych szczegółów na temat tego, jak wyglądały ostatnie miesiące życia gwiazdy.

Mama Anny Przybylskiej w mocnym wywiadzie
30.12.2023 09:31 Straciła 800 tys. zł, a potem było tylko gorzej. Karę za niewinność płaci do dziś, mama Anny Przybylskiej w mocnym wywiadzie

Poniższa historia mamy Anny Przybylskiej niech będzie przestrogą dla każdego, kto przez swoją wielkoduszność czasem traci głowę. Nieprawdopodobne zdarzenie spędza sen z powiek niewinnej kobiecie od dziś, a karę, którą musi zapłacić naprawdę ciężko znieść… i pomyśleć, że to wszystko dla dobra bliźniego.

Niesamowite, co zrobiła Anna Przybylska, gdy dowiedziała się o chorobie
17.12.2023 13:04 Kiedy dowiedziała się o chorobie, zareagowała w najmniej spodziewany sposób. Chyba nikt nie postąpiłby tak, jak ona

Śmierć Anny Przybylska była ogromnym ciosem nie tylko dla jej rodziny i przyjaciół, ale również całej Polski, która pokochała ją za jej talent aktorski, charyzmę i pogodę ducha. Niedawno minęło 9 lat od odejścia gwiazdy. Teraz jej przyjaciółka ujawniła, jak aktorka zareagowała, gdy po raz pierwszy usłyszała o swojej chorobie.

Bliscy Anny Przybylskiej ujawnili, o czym mówiła przed śmiercią, fot. KAPiF
16.12.2023 12:15 Zanim zachorowała, cały czas powtarzała jedno zdanie. Bliscy Anny Przybylskiej nie mogli tego słuchać. Wstrząsające, co mówiła, zanim wszystko się zaczęło

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku. Jej odejście wstrząsnęło nie tylko jej bliskich, ale także grono wiernych fanów. Jej przyjaciółka i managerka ujawniła kulisy powstawania biografii artystki, a także wspomina artystkę. 

Mama Anny Przybylskiej została oszukana
08.10.2023 10:24 Ogromne nieszczęście. Druzgocące doniesienia o mamie Anny Przybylskiej, znalazła się w przykrej sytuacji

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że choroba i śmierć córki bardzo mocno odbiły się na samopoczuciu Krystyny Przybylskiej. Teraz - 9 lat po stracie pociechy - mama Anny Przybylskiej dalej nie może odetchnąć z ulgą. Na jaw wyszły dramatyczne wieści- kobieta została oszukana na 800 tysięcy złotych!

Kuba Wojewódzki o Ani Przybylskiej
05.10.2023 22:05 Kuba Wojewódzki o Ani Przybylskiej. Skierował do niej TE słowa, nawet córka aktorki musiała zareagować

Dzisiaj mija dokładnie 9 lat od nagłej śmierci cenionej aktorki, znanej z serialu “Złotopolscy”. Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 roku w wieku zaledwie 35 lat. W tę wyjątkową rocznicę głos zabrał jej bliski kolega - Kuba Wojewódzki, który podzielił się wzruszającym postem.

Tak wyglądał pogrzeb Ani Przybylskiej
05.10.2023 19:16 TAK wyglądał pogrzeb Ani Przybylskiej. Przeczytano list jej matki. Te słowa pamiętamy do dziś

9 października 2014 roku cała Polska pożegnała jedną z najwybitniejszych aktorek. Właśnie tego dnia odbył się pogrzeb uwielbianej Ani Przybylskiej. Dzisiaj, po upływie prawie 9 lat przypominamy, co dokładnie wydarzyło się podczas ostatniego pożegnania gwiazdy.

Po 9 latach od śmierci Anny Przybylskiej jej mama ujawnia, jak wyglądał ostatni dzień gwiazdy, fot. YouTube/DB Rozrywka, KAPiF
05.10.2023 11:25 Po 9 latach od śmierci Anny Przybylskiej jej mama ujawnia, jak wyglądał ostatni dzień gwiazdy. Łzy płyną same

Śmierć Anny Przybylskiej w 2014 roku wstrząsnęła światem show-biznesu. Śmierć aktorki po długiej walce z rakiem trzustki pozostawiła w żałobie nie tylko jej najbliższych, ale także licznych fanów. Po dziewięciu latach mama aktorki zdecydowała się opowiedzieć o jej ostatnich chwilach.

Jan Bieniuk codziennie myśli o Annie Przybylskiej, fot. Instagram/jaretpalmer
03.10.2023 13:15 Słowa najmłodszego syna Anny Przybylskiej łamią serce. Teraz przerwał milczenie i powiedział TO o mamie

Śmierć Anny Przybylskiej wstrząsnęła światem show-biznesu. Popularna aktorka 5 października 2014 roku przegrała walkę z rakiem trzustki. Wcześniej tworzyła udany związek z Jarosławem Bieniukiem, z którym doczekała się trójki dzieci. 

Anna Przybylska
23.09.2023 14:28 Lekarze byli gotowi ją leczyć, ale Anna Przybylska ODMÓWIŁA. Po latach przyjaciółka ujawniła powód

Śmierć Anny Przybylskiej, pięknej, młodej aktorki, która podbiła serca widzów w całym kraju, była wielkim ciosem dla wszystkich Polaków. Po latach wyszło na jaw, iż artystka miała możliwość skorzystania z leczenia u specjalistów, jednak ostatecznie odmówiła pomocy. Przyjaciółka Anny Przybylskiej opowiedziała, co stało za tą decyzją. 

Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska
26.05.2023 13:15 Płakać się chce. Stęskniona córka Anny Przybylskiej wstawiła mało znane zdjęcie z mamą

Dzień Matki to dobra okazja do tego, aby wspomnieć lub złożyć życzenia swojej mamie, nie tylko w świecie realnym, ale także w mediach społecznościowych. Wiele gwiazd postępuje właśnie w ten sposób i tym śladem poszła także córka Anny Przybylskiej.Na Instagramie opublikowała ona zdjęcie wraz ze swoją zmarłą mamą. Fotografia wzbudziła wiele emocji wśród internautów.

Anna Przybylska Oliwia Bieniuk
22.05.2023 08:11 Specjalista z Ibizy przyjrzał się wyglądowi córki Anny Przybylskiej. Po chwili wyciągnął zdumiewające wnioski

Anna Przybylska bez wątpienia uznawana była za jedną z najpiękniejszych i najbardziej charyzmatycznych polskich gwiazd. Teraz ekspert ocenił, jak bardzo w ślady mamy poszła jej córka - Oliwia Bieniuk, która już teraz podbija show-biznes.Specjalista ocenił styl ubioru dziewczyny oraz stylizacje, w których najczęściej pokazuje się ona podczas swoich publicznych wystąpień.

Szymon Bieniuk
04.05.2023 21:45 Szymon Bieniuk ma już 17 lat. Pokazał się u boku pięknej dziewczyny

Zmarła w 2014 roku aktorka Anna Przybylska zostawiła za sobą trójkę dzieci. Średni z rodzeństwa, Szymon, skończył niedawno 17 lat. Jakiś czas temu na jego Instagramie pojawiły się urocze zdjęcia z dziewczyną. Czy syn Anny Przybylskiej jest szczęśliwie zakochany?To nie pierwszy raz, gdy chłopak pozuje z wybranką. Jednak na tych ujęciach nie szczędzili sobie czułości!

None
13.02.2023 20:14 Mama Anny Przybylskiej poprosiła o pieniądze. Rozjuszyło ją, jak chcą upamiętnić jej córkę

Krystyna Przybylska wypowiedziała się na temat postawienia pomnika jej córce. Anna Przybylska zmarła 9 lat temu, a jej mama zajęła dosadne stanowisko w tej sprawie.Anna Przybylska zmarła w październiku 2014 roku. Jej fani do dziś nie mogą się pogodzić z przedwczesnym odejściem aktorki i ciągle chcą podtrzymywać pamięć o niej i jej filmowych i serialowych rolach.

Krystyna Przybylska
26.12.2022 19:51 Krystyna Przybylska właśnie poinformowała o chorobie. Smutne wieści w święta

Krystyna Przybylska zdradziła, jak w tym roku wyglądają jej święta. Niestety, nie obyło się bez smutnych wieści, choroba uderzyła nagle. Miała odebrać urodzinowy portret zmarłej córki. 26 grudnia Anna Przybylska skończyłaby 44 lata. Wydaje się, że dopiero co swoją premierę miał film „Ania”, który wszedł do kin równolegle z 8. rocznicą jej śmierci. Jednak data 26 grudnia również jest szczególna dla członków rodziny. Niestety, mamie aktorki nie było w tym roku dane spędzić świąt z rodziną. Przekazała smutne wieści.

EAST NEWS
03.12.2022 13:29 Mama Anny Przybylskiej cierpi po śmierci córki. Korzysta z pomocy specjalisty z powodu hejtu

Ciężko wyobrazić sobie większy ból niż utrata dziecka. W 2014 roku to właśnie z tą tragedią musiała zmierzyć się mama wspaniałej aktorki Anny Przybylskiej. Do dziś Pani Krystynie ciężko jest pogodzić się z tym wydarzeniem. Szczerze opowiedziała, o tym, co czuje do dziś. Po śmierci córki doświadczyła wiele nieprzyjemności, które spowodowały, że musiała zasięgnąć pomocy specjalisty.

Andrzej Piaseczny Złotopolscy
22.10.2022 14:48 Andrzej Piaseczny ma pretensje. Wspomina grę w „Złotopolskich” z Anną Przybylską, jednej rzeczy nie może wybaczyć

Dwadzieścia lat temu Andrzej Piaseczny miał przyjemność wcielać się w postać Kacpra Górniaka w kultowym serialu „Złotopolscy”. Jego bohater konkurował wraz z Tomkiem Gabrielem o względy Marylki, w którą wcielała się Ania Przybylska. Teraz piosenkarz zdradził, czego najbardziej żałuje. Niedawno obchodziliśmy ósmą rocznicę śmierci znanej aktorki. Z tej okazji duet reżyserów: Krystian Kuczkowski i Michał Bandurski, postanowił nakręcić film poświęcony pamięci zmarłej. Przy produkcji wzięło udział wiele polskich gwiazd, które wypowiedziały się na temat swoich relacji z aktorką lub powspominały jej role. Jedną z nich był Andrzej Piaseczny, który nagrał piosenkę promującą produkcję. Wcześniej gwiazdor spotkał się z Anną Przybylską na planie serialu „Złotopolscy”.

Anna Przybylska
12.10.2022 19:43 Dlaczego Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk nie wzięli ślubu? Siostra gwiazdy wyznała po latach

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk bardzo się kochali, co potwierdziło kilka scen z filmu o aktorce, który miał premier w tym miesiącu. Już wcześniej świadczyła o tym aż trójka dzieci. Pomimo tego para nigdy nie zdecydowała się na scementowanie relacji ślubem. Dlaczego? Po latach opowiedziała o tym siostra zmarłej artystki, Agnieszka Kubera w rozmowie z „Faktem”. Okazuje się, że podjęcie takiej, a nie innej decyzji wynikało z doświadczeń Ani.

Sylwia Grzeszczak
07.10.2022 18:04 Ludzie po cichu wychodzili z sali zapłakani. O śmierci Przybylskiej dowiedzieli się podczas koncertu Sylwii Grzeszczak

Za nami premiera wzruszającego filmu „Ania”, opowiadającego o życiu zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. Piosenkę promującą to dzieło stworzyła Sylwia Grzeszczak. Teraz w rozmowie z portalem „Świat Gwiazd” wyjawiła, w jaki sposób powstał poruszający utwór. Wokalistka ma na swoim koncie wiele niesamowitych piosenek, w których czaruje nas swoim głosem. Większość jednak w zgodzie przyzna, że utwór „O nich, o Tobie”, który pojawia się w filmie „Ania” jest najbardziej poruszający ze wszystkich dzieł piosenkarki. Teraz okazało się, że piękny przebój od początku powstał z myślą o Ani Przybylskiej. W rozmowie z portalem „Świat Gwiazd” Sylwia Grzeszczak wyjawiła kulisy tworzenia piosenki o aktorce.

Anna Przybylska Oliwia Bieniuk
07.10.2022 16:30 Najmłodszego syna Przybylskiej zabrakło na filmie o mamie. Powód wyjawiła Oliwia Bieniuk

Za nami uroczysta premiera wzruszającego filmu „Ania”, opowiadającego szczegóły życia jednej z najbardziej cenionych aktorek – Anny Przybylskiej. Gwiazda zmarła 5 października 2014 w wyniku guza trzustki. Na premierze pojawiła się cała najbliższa rodzina artystki, z wyjątkiem jej najmłodszego syna. Oliwia Bieniuk tłumaczy powody nieobecności chłopca. Film opowiadający o życiu osobistym i zawodowym Anny Przybylskiej był jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. Cała Polska czekała na moment, aż będzie mogła ujrzeć kilka nieopublikowanych materiałów archiwalnych aktorki oraz posłuchać wspomnień innych gwiazd na jej temat. Teraz w dniu ósmej rocznicy śmierci aktorki mieliśmy okazję być świadkami uroczystej premiery filmu „Ania”. Na tym wyjątkowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć bliskich gwiazdy. Uwagę zwróciła jednak nieobecność jednego z jej synów.

Anna Przybylska Paweł Wawrzecki
07.10.2022 15:18 Wawrzecki wyjawił, że Anna Przybylska nie zawsze była wzorem. Puściły mu nerwy, gdy zobaczył ją z sinymi ustami

Anna Przybylska jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich aktorek. Jakiś czas temu znowu było głośno o artystce z okazji premiery filmu „Ania”, poświęconego życiu i twórczości wybitnej gwiazdy. Niespodziewanie okazało się, że młoda artystka nie zawsze była wzorem do naśladowania. Aktorka, która największą popularność zawdzięcza roli policjantki Marylki w kultowym serialu „Złotopolscy” zaczynała swoją przygodę z aktorstwem w bardzo młodym wieku. Nic więc dziwnego, że od razu pochłonął ją wielki świat oraz czas imprezowych szaleństw. Jeden z jej kolegów z planu serialu – Paweł Wawrzecki, wspomina sytuację, w której raz zastał gwiazdę. Aktor opowiada o tym, jak kiedyś skończyła się jedna z jej całonocnych imprez.

Anna Przybylska
06.10.2022 21:13 Matka Anny Przybylskiej wyjawiła „najgorszy moment”, podczas odwiedzin grobu córki. Zastała rozpaczliwy widok

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. W dzień 8. rocznicy śmierci aktorki miała miejsce uroczysta premiera filmu dokumentalnego na jej temat. Na wydarzeniu pojawiła się najbliższa rodzina Ani, w tym mama, która zdobyła się na szczere wyznanie. Mama Anny Przybylskiej, pani Krystyna, opowiedziała, co dzieje się na cmentarzu, przy grobie jej zmarłej córki. Jest jedna problematyczna rzecz, która ma miejsce przy pomniku.

Oliwia Bieniuk
06.10.2022 10:47 Oliwia Bieniuk wyznała, co zrobiła chwilę przed śmiercią Anny Przybylskiej. Miała tylko 12 lat

Wczoraj miała miejsce premiera filmu o Annie Przybylskiej. Wybrano specjalnie tę datę, dokładnie 5 października, bo to rocznica śmierci aktorki. Na wydarzeniu znalazł się jej mąż oraz córka, Oliwia Bieniuk. Z pewnością była to dla niej trudna chwila. Przy okazji promocji wspomnianego filmu dziewczyna udzielała wielu medialnych wypowiedzi na temat swoich wspomnień związanych z mamą. Dzieliła się również tymi najboleśniejszymi, na przykład momentem, w którym dowiedziała się o jej odejściu.

Anna Przybylska
05.10.2022 15:49 Mama Anny Przybylskiej ujawniła, co aktorka zaczęła robić miesiąc przed swoją śmiercią. To były trudne chwile

Anna Przybylska odeszła 8 lat temu, lecz żal jej bliskich wciąż wydaje się świeży. Mama niezapomnianej gwiazdy zdradziła, co działo się z nią miesiąc przed śmiercią. Robiła to, przed czym wcześniej przestrzegała bliskich. Słowa pani Krystyny mogą doprowadzić do łez. Niebawem premiera filmu „Ania”, dokumentu złożonego ze wspomnień i niegasnącej miłości jej bliskich. Anna Przybylska zostanie pokazana nie jako celebrytka, lecz jako mama, żona, przyjaciółka, a przede wszystkim wiecznie roześmiana dziewczyna z wielkimi marzeniami. Z tej okazji rodzina gwiazdy wzięła udział w sesji zdjęciowej, a przy okazji podzielili się wzruszającymi opowieściami.

Anna Przybylska siostra
05.10.2022 11:44 Siostra Anny Przybylskiej zdążyła się z nią pożegnać. Ze łzami ujawniła, jak wyglądały jej ostatnie chwile

Jaką osobą była Anna Przybylska? Dzięki produkcji „Ania” ukochana artystka odżyła we wspomnieniach bliskich i fanów, a przede wszystkim swoich dzieci. Teraz siostra gwiazdy ze wzruszeniem opowiedziała o ostatnich wspólnych chwilach. Zdążyły się pożegnać. Film „Ania” swoją polską premierę miał 5 października, w rocznicę śmierci uwielbianej gwiazdy. Anna Przybylska odżyła w naszej pamięci dzięki archiwalnym zdjęciom, nagraniom oraz wspomnieniom bliskich, którzy towarzyszyli jej do samego końca. Jedną z nich była siostra aktorki, Agnieszka Kubera.

Anna Przybylska
21.09.2022 22:42 Mama Anny Przybylskiej wyznała, jak wyglądały ostatnie dni aktorki. Nie mogła odmówić sobie jednej rzeczy

Anna Przybylska odeszła niespodziewanie 5 października 2014 roku. Uwielbiana aktorka chwilę przed śmiercią zmagała się ze złośliwym nowotworem trzustki. Teraz przy okazji premiery dokumentu „Ania” mamy szansę raz jeszcze powspominać gwiazdę. Jej mama wyznała, jak wyglądały jej ostatnie dni przed śmiercią. W październiku tego roku odbędzie się jedna z najbardziej wyczekiwanych premier ostatnich miesięcy. Do kin wchodzi wówczas wzruszający film „Ania”, opowiadający historię życia znanej aktorki. Z tej okazji wiele osób bardzo chętnie wraca pamięcią do 2014 roku, kiedy Anna Przybylska była jeszcze z nami. Teraz głos w sprawie ostatnich chwil gwiazdy zabrała jej mama. Kobieta zdradziła, jak zachowywała się artystka kilka dni przed śmiercią i czego wtedy najbardziej potrzebowała.