Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dlaczego Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk nie wzięli ślubu? Siostra gwiazdy wyznała po latach
Michał Fitz
Michał Fitz 12.10.2022 19:43

Dlaczego Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk nie wzięli ślubu? Siostra gwiazdy wyznała po latach

Anna Przybylska
fot. TRICOLORS/East News

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk bardzo się kochali, co potwierdziło kilka scen z filmu o aktorce, który miał premier w tym miesiącu. Już wcześniej świadczyła o tym aż trójka dzieci. Pomimo tego para nigdy nie zdecydowała się na scementowanie relacji ślubem. Dlaczego?

Po latach opowiedziała o tym siostra zmarłej artystki, Agnieszka Kubera w rozmowie z „Faktem”. Okazuje się, że podjęcie takiej, a nie innej decyzji wynikało z doświadczeń Ani.

Dlaczego Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk nie wzięli ślubu?

Anna Przybylska miała przed Bieniukiem jednego męża. W 2000 roku stanęła na ślubnym kobiercu obok tenisisty, Dominika Zygry. Choć młodzi wyglądali wówczas na bardzo zakochanych, ledwie rok później się rozstali. Potem aktorka sama przyznawała, że decyzja o tym zamążpójściu była pochopna, a z perspektywy czasu po prostu zła.

Jak wyjawiła jej siostra, to właśnie to doświadczenie i przemyślenia z nim związane doprowadziły do tego, że później artystka nie chciała już brać ślubu i to nawet pomimo ogromnej miłości do Bieniuka. Wychodziła z założenia, że co innego scala związek.

– Siostra, ja wiem, z czym to się je i jak to smakuje. Najważniejsze w naszym życiu są dzieci i to trzeba pielęgnować miała w przeszłości tłumaczyć Przybylska.

Anna Przybylska — dzieci

W przytoczonych słowach aktorki była sama prawda. Ci, którzy mieli już okazję obejrzeć film przybliżający jej postać, wiedzą, że faktycznie dzieci były jej absolutnym priorytetem. Nawet w ostatnich momentach swojego życia myślała przede wszystkim o nich. Chciała zadbać o to, że po jej odejściu będą miały dobrze.

Te dziś pod okiem ojca, Jarosława Bieniuka wyrastają na porządnych, młodych dorosłych. Było to widać na premierze filmu. Mało tego, jej najstarsza pociecha, Oliwia, zapragnęła pójść w ślady mamy. Niedawno rozpoczęła studia w Warszawskiej Szkole Filmowej.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
    2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
    3. Słynna polska aktorka jest więziona we własnym domu? Dramatycznie wyznanie jej brata: „To jest mafia”

Źródło: Fakt