Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Syn Anny Przybylskiej zrobił sobie tatuaż upamiętniający mamę [FOTO]
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 18.04.2024 10:26

Syn Anny Przybylskiej zrobił sobie tatuaż upamiętniający mamę [FOTO]

Anna Przybylska, Szymon Bieniuk
Fot. Instagram/bieniuk_szymon, KAPiF

Pamięć o Annie Przybylskiej jest nieustannie kultywowana przez jej najbliższych. Od śmierci aktorki minie w tym roku 10 lat. Jej średni syn, Szymon Bieniuk, świętował jakiś czas temu 18 urodziny. Teraz postanowił wykonać niezwykły gest, którym upamiętnił zmarłą mamę. W tym celu nastolatek udał się do studia tatuażu, a całą wizytę uwiecznił w swoich mediach społecznościowych. Co ciekawe, nie jest on pierwszym dzieckiem Przybylskiej, które zdecydowało się upamiętnić ją tatuażem.

Anna Przybylska doczekała się 3 dzieci

Anna Przybylska była uwielbianą polską aktorką, która wystąpiła na łamach tak kultowych produkcji jak “Złotopolscy”, “Kariera Nikodema Dyzmy”, “Klub szalonych dziewic” czy “Daleko od noszy”. Niestety w 2014 roku jej karierę przerwała walka z okrutną chorobą — rakiem trzustki. Nowotwór pokonał aktorkę 5 października 2014 roku, gdy miała niecałe 36 lat. Wiadomość o jej śmierci była ogromnym ciosem dla tysięcy fanów, ale przede wszystkim najbliższej rodziny.

Prywatnie Przybylska była związana ze znanym piłkarzem, Jarosławem Bieniukiem, z którym doczekała się trójki dzieci. Oliwia przyszła na świat w 2002 roku, Szymon w 2006, natomiast najmłodszy, Jan, urodził się w 2011 roku. Obecnie już dwójka pociech aktorki osiągnęła pełnoletność. W styczniu bieżącego roku swoje 18 urodziny obchodził Szymon. Choć chłopak dopiero wkracza w dorosłość, właśnie zdecydował się na zaskakujący krok. Na łamach swoich mediów społecznościowych ujawnił szczegóły.

Anna Przybylska (2).png
Fot. KAPiF
Anna Przybylska partner dzieci.png
Fot. KAPiF
Bieniuk po latach ujawnił wstrząsające szczegóły choroby Przybylskiej Zanim zachorowała, cały czas powtarzała jedno zdanie. Bliscy Anny Przybylskiej nie mogli tego słuchać. Wstrząsające, co mówiła, zanim wszystko się zaczęło

Syn Anny Przybylskiej w zaskakujący sposób upamiętnił mamę

Szymon Bieniuk jest drugim dzieckiem Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. W odróżnieniu od swojej starszej siostry Oliwii, która zdecydowała się pójść w ślady mamy i zostać aktorką, chłopak postanowił wieść życie z dala od blasku fleszy. Z informacji, które można znaleźć w mediach, wynika, że mieszka ze swoim tatą w Gdyni, gdzie uczęszcza do szkoły średniej. Co ciekawe, wiele osób, w tym również jego ojciec, uważa, że Szymon jest łudząco podobny do swojej zmarłej mamy. 

Kiedy patrzę na Szymona to tak, jakbym widział Anię. Jest do niej niesamowicie podobny, takie same gesty, miny, rysy twarzy – powiedział kilka lat temu piłkarz w rozmowie z “Vivą!”.

Choć średni syn Przybylskiej nie pragnie sławy, jego poczynania są aktywnie śledzone przez internautów w mediach społecznościowych. Kilkanaście godzin temu na jego Instagramie ukazały się zaskakujące kadry. Wynika z nich, że nastolatek udał się do studia tatuażu, gdzie wykonał na swoim ciele symbol upamiętniający mamę. Kadry, które chłopak opublikował na platformie, wywołały wielkie poruszenie w mediach.

Projekt bez nazwy (19).png
Fot. Instagram/bieniuk_szymon
Szymon Bieniuk.png
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Kuba Wojewódzki o Ani Przybylskiej. Skierował do niej TE słowa, nawet córka aktorki musiała zareagować

Tak wygląda tatuaż syna Anny Przybylskiej

Średni syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka skończył w tym roku 18 lat. Jedną z jego pierwszych pełnoprawnych decyzji było udanie się do studia tatuażu. Chłopak udokumentował cały proces na swoim Instagramie. Wzór, który pojawił się na jego ciele, z pewnością poruszy wszystkich fanów aktorki, ponieważ jest to data jej narodzin — 26 grudnia 1978.

Szymon Bieniuk upamiętnił swoją mamę wspaniałym gestem. Nie jest on jednak pierwszym dzieckiem aktorki, które zdecydowało się wykonać tatuaż na jej cześć. Okazuje się, że datę urodzin Przybylskiej już jakiś czas temu umieściła na swoim ciele Oliwia Bieniuk. Co więcej, brat wykonał wzór w tym samym miejscu, co siostra. Czy to oznacza, że w ich rodzinie wykształciła się niepisana tradycja? Być może dowiemy się o tym za 5 lat, gdy najmłodszy syn aktorki, Jan, również osiągnie pełnoletność.

Projekt bez nazwy (20).png
Fot. Instagram/bieniuk_szymon
Anna Przybylska.png
Fot. KAPiF

Anna Przybylska (1).png