Lifestyle.Lelum.pl > Kariera

Kariera

Barbara Kwarc
06.06.2024 20:02 Barbara Kwarc była gwiazdą w sieci. Ludzie ją kochali. Nagle zniknęła. Tak teraz żyje

Barbara Kwarc przez wiele lat utrzymywała swoją popularność w sieci. Choć od pewnego czasu nie odznacza się zbyt wyraźnie w show-biznesie, wciąż korzysta z dawnej sławy. Wiemy, jak sobie dorabia do codziennego budżetu.

Janusz Kłosiński
10.05.2024 20:14 W PRL-u był absolutną gwiazdą kina. Karierę przekreśliła mu jedna wypowiedź

Janusz Kłosiński zagrał w kilkudziesięciu spektaklach, a także filmach i serialach. W okresie PRL był wielką gwiazdą, jednak jedna wypowiedź sprawiła, że stracił uznanie. Dziś nikt nie wie, gdzie spoczywa jego ciało.

Artur Barciś
01.05.2024 20:10 Przykre wyznanie Artura Barcisia. Koniec kariery coraz bliżej?

Artur Barciś zagrał w dziesiątkach filmów i spektakli teatralnych. Ostatnio jego kariera nie maluje się jednak w jasnych barwach. W przykrym wyznaniu zdradził, z czym boryka się w ostatnich miesiącach.

Dagmara Kaźmierska
26.04.2024 12:11 Dzięki niemu Dagmara Kaźmierska jest znana na całą Polskę. Tak się od niej odcina

O Dagmarze Kaźmierskiej jeszcze nigdy nie było tak głośno. Widzowie popularnych programów rozrywkowych, w których regularnie występowała, zdawali sobie sprawę z jej kryminalnej przeszłości, jednak jej szczegóły przedstawił opinii publicznej dopiero obszerny materiał redakcji “Goniec.pl”. W związku z medialnym zamieszaniem, jakie wywołał artykuł, nasuwa się pytanie, czy produkcje telewizyjne zdawały sobie sprawę z grzechów Kaźmierskiej z przeszłości. Okazuje się, że niektórzy traktowali je jak barwne urozmaicenie jej osobowości. Dziś człowiek, który zrobił z Kaźmierskiej celebrytkę, odcina się od niej. Jest stanowczy komentarz.

Krystyna Loska
14.04.2024 11:13 Krystyna Loska wcale nie musiała być spikerką. Nagle zaszła w ciążę

Krystyna Loska jest żywą legendą polskiej telewizji. Jej kariera spikerki była związana z Telewizją Polską, jednak nie ograniczała się jedynie do zapowiadania programów. Loska poprowadziła m.in. wiele popularnych muzycznych festiwali, m.in. te w Sopocie czy Opolu. Choć na emeryturze jest już od ponad 30 lat, widzowie do dziś z rozrzewnieniem wspominają jej nienaganne zachowanie, klasę i elegancję, z jakimi prezentowała się na antenie. Niewiele jednak brakowało, by słynna spikerka zrobiła karierę w zupełnie innym zawodzie!

Stanisława Ryster
07.04.2024 12:47 Ryster dostała pracę w telewizji dzięki znajomościom. Pomógł jej znany aktor

Stanisława Ryster jest znana przede wszystkim z roli prowadzącej teleturnieju “Wielka gra”. Powszechnie wiadomo, że pierwsze kroki w mediach stawiała w innych programach tego rodzaju, tylko wtedy były one skierowane do młodzieży. Okazuje się jednak, że przeszłość jest inna. W rzeczywistości prezenterka pełniła kiedyś zupełnie inną funkcję w telewizji.

Doda
07.04.2021 18:03 Doda podjęła decyzję w sprawie swojej kariery

Podczas internetowego spotkania z fanami Doda postanowiła zdradzić kilka faktów na temat swojej przeszłości. W trakcie kariery zawodowej zrezygnowała m.in. z międzynarodowej sławy, do której miała predyspozycje. Jak twierdzi, popularność w naszym kraju w zupełności jej wystarcza. Doda przez lata zachwyca ludzi swoim głosem i talentem muzycznym. Wielu z nich dziwi się, dlaczego nie chciała wybić się poza granicami Polski. Gwiazda wszystko wyjaśniła w trakcie Q&A na Instagramie.

irena jarocka
05.07.2020 23:13 Ostatnie chwile Ireny Jarockiej były dramatyczne. Nie miała łatwo, rzadko wspomina się szczególnie jedną rzecz

Irena Jarocka mimo tego, że była znaną artystką, nie miała łatwo, a życie nieustannie rzucało jej kłody pod nogi. Kobieta wykazała się silną wolą walki i do końca udowadniała, że siła jest kobietą. Wielu mogłoby brać z niej przykład. Irena Jarocka miała u swoich stóp cały świat, a jej kariera rozwijała się w zastraszająco szybkim tempie. Choć życie znanej piosenkarki z pozoru było jak z bajki, niewiele osób zdaje sobie sprawę, że artystka nie miała łatwo. Niestety, ale tuż przed śmiercią spowodowaną glejakiem mózgu, przeżyła prawdziwy koszmar.

Michał Juszczakiewicz
05.07.2020 18:39 Pamiętacie prowadzącego „Od przedszkola do Opola”? Niewiarygodne, jak obecnie żyje Michał Juszczakiewicz

Michał Juszczakiewicz początkowo był reżyserem programu i nie miał w planach objęcia funkcji prowadzącego. Na castingi było zaproszonych wiele osób, lecz to właśnie sugestia jednego z redaktorów skłoniła go do zmiany życiowej i objęcia tej funkcji.Michał Juszczakiewicz był niegdyś prowadzącym w znanym kultowym show telewizyjnym dla dzieci Od przedszkola do Opola. To niesłychane czym obecnie zajmuje się mężczyzna, który przez lata bawił widzów programu TVP. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie talenty ma jeszcze. W artykule zdradzamy, jak obecnie wygląda jego życie.

bezdomny
04.11.2019 12:17 Bezdomny mężczyzna stał się rozchwytywanym modelem. Wylansowała go polska fotografka

Bezdomny chłopak, który został światołej sławy modelem. Brzmi nieprawdopodobnie? Okazuje się, że wszystko jest możliwe. Od losu czy przypadku nieraz zależy całe nasze życie. Zdarzają się czasem historie, które wydają się niemożliwe, a jednak na dobre odmieniły czyjeś życie. Znana fotografka Marta Wojtal, która współpracowała z wieloma polskimi gwiazdami między innymi: Anną Lewandowską, Martyną Wojciechowską, Piotrem Adamczykiem, Danutą Stenką czy Kingą Preis. Robiła ostatnio także sesję w najnowszej edycji „Top Model”. Jej zdjęcia doceniane są na całym świecie. W dodatku ma na swoim koncie wiele kampanii reklamowych. Często sesje znanych marek odbywają się za granicą, tak, jak ta dla marki Kazar w Tel Awiwie. Wtedy nastąpiło odkrycie nowej gwiazdy.