Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roxie znów zachwyciła w TzG, ale dla jej mamy to był fatalny wieczór
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.04.2024 17:38

Roxie znów zachwyciła w TzG, ale dla jej mamy to był fatalny wieczór

Roxie Węgiel
fot. KAPIF; Marek Dybas/REPORTER/EN

Roksana Węgiel ma za sobą kolejny cudowny występ w programie “Taniec z Gwiazdami”, gdzie oczarowała jurorów swoimi umiejętnościami. Niestety, w tym samym czasie do jej mamy dotarły nie najlepsze wieści. Edyta Węgiel musi wybrać inną ścieżkę kariery.

Roxie Węgiel zachwyciła w "Tańcu z Gwiazdami"

Za nami kolejny emocjonujący odcinek “Tańca z Gwiazdami”. W kultowym programie Polsatu nie zabrakło wrażeń i emocji. Jednym z najbardziej ekscytujących występów był bez wątpienia ten autorstwa Roksany Węgiel i Michała Kassina. Para zaprezentowała nam niesamowity taniec współczesny, który skradł serca nie tylko fanów, lecz również jurorów, którzy nagrodzili ich 40 punktami.

Niestety, tego wieczoru również musieliśmy pożegnać się z jedną z naszych par. Tym razem los padł na Aleksandra Maciewicza i Izabelę Skierską. Ich odejście było sporym zaskoczeniem dla wielu telewidzów, ponieważ para świetnie dawała sobie radę na parkiecie.

Uczestnicy programu
Roxie Węgiel zachwyciła w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPIF
Aleks Mackiewicz z i Izbaela Skierska,
Roxie Węgiel zachwyciła w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPIF
Prawie nie pokazuje się z żoną. Mało kto wie, że też jest znaną aktorką Agnieszka Dygant pierwszego męża poznała jeszcze w trakcie studiów. Kim jest Marcin Władyniak?

Mama Roksany Węgiel przeżywała ciężką niedzielę

Niedziela była wielkim wyzwaniem nie tylko dla startującej w “Tańcu z Gwiazdami” Roxie Węgiel, ale również dla jej mamy Edyty, która postanowiła spróbować swoich sił w całkiem nowym środowisku. Edyta Węgiel podjęła decyzję o starcie w wyborach, które odbyły się w naszym kraju 7 kwietnia 2024 roku.

Mama wokalistki wystartowała z ramienia partii KWW Ruch Obrony Polski, a głosy na nią można było oddawać w okręgu numer 5 w wyborach do Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Głosowanie obejmowało Krosno, powiat bieszczadzki; powiat brzozowski, powiat jasielski, powiat krośnieński, powiat leski i powiat sanocki.

Zdecydowałam się startować z KWW Ruch Obrony Polski, ponieważ Ruch ten na pierwszym miejscu chce sprawować władzę w oparciu o prawo Boże i Boży porządek. Utożsamiam się z prezentowanymi przez Ruch wartościami - powiedziała Edyta Węgiel.

ZOBACZ TEŻ: Jerzy Stuhr zaskoczył wszystkich. “Mam to samo co Ziobro”.

Mama Roksany Węgiel otrzymała przykre informacje

W okręgu wyborczym, w którym startowała mama piosenkarki, do zdobycia było 8 mandatów. Większość z nich przypadła w udziale przedstawicielom Prawa i Sprawiedliwości, którzy zdobyli aż 94 tysiące głosów. Edyta Węgiel wygrała jedynie z dwoma kandydatami z Lewicy, zajmując 57. miejsce spośród 59 kandydatów. 

Oznacza to, że mimo starań mama Roxie Węgiel nie będzie mogła spełniać się w polskiej polityce. Córka niestety nie mogła tego dnia wspierać swojej mamy, ponieważ tańczyła dla nas na parkiecie show Polsatu. Wcześniej jednak podkreśliła, że mocno trzyma za nią kciuki.

Nie ukrywam, że mnie zaskoczyła, ale tak pozytywnie, bo cieszę się, że to sprawia, że się rozwija i fajnie. Trzymam za nią mocno kciuki, właśnie za jej poczucie spełnienia i za to, żeby zawsze jej to szczęście i spełnienie towarzyszyło. Bardzo ją wspieram w każdej decyzji, którą podejmuje. Nie wypowiadam się tutaj na tematy polityczne, bo jestem apolityczną artystką i osobą, która działa w mediach, więc nie chcę się tutaj wypowiadać o swoich poglądach politycznych, ale moją mamę jak najbardziej wspieram we wszystkim, co robi - powiedziała jakiś czas temu Roksana Węgiel.