Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roksana Węgiel zdradziła szczegóły ślubu. Jak go sobie wyobraża?
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 04.04.2024 19:43

Roksana Węgiel zdradziła szczegóły ślubu. Jak go sobie wyobraża?

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
fot. KAPIF

Roxie Węgiel bez wątpienia należy do najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych artystek młodego pokolenia. Zwyciężczyni Eurowizji Junior z 2019 roku już dawno przestała być małą dziewczynką i wiele osób wciąż nie może się z tym pogodzić. Gwiazda jakiś czas temu zaskoczyła wszystkich informacją o ślubie, a teraz pojawiły się w tej sprawie nowe fakty.

Roksana Węgiel ma 19 lat i już planuje ślub z ukochanym

Roksana Węgiel to popularna piosenkarka, którą większość z nas zna z programu "The Voice Kids", konkursu Eurowizji Junior oraz licznych przebojów, które usłyszeć można w rozgłośniach radiowych. Nic dziwnego, że wokół gwiazdy od pewnego czasu jest sporo szumu, a jej życie prywatne jest bacznie obserwowane przez media. Odkąd Roxie jest pełnoletnia, wszystko przybrało na sile - głównie ze względu na drastyczną zmianę wizerunku oraz odważną decyzję o młodym zamążpójściu.

Od pewnego czasu polskie media żywo interesują się planowanym przez młodą gwiazdę ślubem z kilka lat starszym partnerem. Kevin Mglej dał już ukochanej pierścionek zaręczynowy i wszyscy zastanawiają się, kiedy para powie sobie sakramentalne "tak". Młoda gwiazda coraz częściej wspomina na temat szczegółów ceremonii - właśnie zdradziła kolejny.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
fot. KAPIF
1 w nocy a Roksany Węgiel nie ma w domu. Towarzyszył jej przystojny tancerz

Gwiazda nie ukrywa, że miłość spadła na nią jak grom z jasnego nieba

19-latka i 27-latek już jakiś czas temu oficjalnie ogłosili, że ślub wezmą jeszcze w 2024 roku, ale sprawę nieco komplikuje fakt, że młoda artystka jest mocno skoncentrowana na przygotowaniach do kolejnych odcinków "Tańca z gwiazdami". Mimo wszystko zakochani nie zamierzają zmieniać swoich planów i pragną szybko stanąć na ślubnym kobiercu, aby sformalizować związek.

To była taka miłość od pierwszego wejrzenia, kiedy spotkaliśmy się w studiu. Żadne z nas tego nie planowało, po prostu zaiskrzyło. Roksana okazała się niesamowicie ciepłą, wrażliwą, empatyczną, dojrzałą osobą, i tak rozpłynąłem się - wspominał jakiś czas temu Kevin, gdy zapytano go o początki związku z młodą artystką.

Roksana Węgiel o partnerze wypowiada się z nie mniejszym entuzjazmem, wprost mówiąc, że połączyła ich nieopisana chemia i "miłość na całe życie". Nic dziwnego, że z takim przekonaniem zakochani postanowili nie zwlekać ze ślubem.

Wiele osób zastanawiało się, czy decyzja o zawarciu związku małżeńskiego nie była zbyt pochopna. Nie brakuje również internautów, którzy podejrzewają, że została podyktowana... ciążą młodej artystki. Gwiazda stanowczo temu zaprzecza, tłumacząc, że decyzję podjęli spontanicznie, "bez większych przygotowań i planów".

Po prostu doszliśmy do wniosku, że chcemy być razem na zawsze i postanowiliśmy, że nie ma sensu zwlekać - zdradziła gwiazda w rozmowie z “Faktem”.

To dlatego Roksana Węgiel postanowiła tak wcześnie wyjść za mąż

Teraz Roksana Węgiel postanowiła opowiedzieć nieco więcej o ceremonii. Choć związek 19-latki z młodym producentem już dawno stał się jednym z najbardziej medialnych, to zakochani nie mają zamiaru robić ze ślubu “szopki”. Okazuje się, że w tym wyjątkowym dniu szczególnie ważne dla nich będzie to, aby świętować go z najbliższymi.

Chcemy to zrobić tylko dla siebie. Jak bierzesz ślub, to jest wasze wspólne święto, więc tylko na tym mi zależy, żebyśmy razem po prostu mogli to celebrować. Oczywiście zależy mi też na najbliższych osobach. Chcemy to po prostu świętować w małym gronie i mieć na zawsze ceremonię w swoich sercach. Zależy nam po prostu na pięknych wspomnieniach - powiedziała w rozmowie z portalem "Fakt.pl" Roksana Węgiel.

Warto przy tym wszystkim zaznaczyć, że 19-letnia wokalistka jest osobą wierzącą i, choć żyje z partnerem bez ślubu, małżeństwo jest dla niej niezbędne, aby móc z ukochanym budować wspólną przyszłość. 

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
fot. KAPIF